PDA

Pogledaj cijelu verziju : WTF win xp start up



Redon Xen
12-11-2008, 20:26
ewo wako svasta sam u svojoj 8 godisnjoj informatickoj i kompjuterskoj "karijeri"doživio ali ovako sta nikada,uglavnom upalim komp pojavi se win xp logo i sad upadam u desktop fali pola igara izbrisano nestalo,programa,codeca,browsera pa čak i ms office neradi ali stoje fu**ing ikone i sad ja pitam ja vas sta bi to moglo biti jeste li se kada susretali s ovakvim problemom??ako jeste molim vas dali znate ljek??? 8)

The Boz
12-11-2008, 20:29
Možda ti je registry korumpiran? Ili si promjenio ime nečeg glupog tipa program files :p

Kenyi
12-11-2008, 20:30
Imas li mlađeg brata ili sestru?

Redon Xen
12-11-2008, 22:10
Imam brata mlađeg ali danas nije moga a i ovih dana poremetit i izbrisati stvari jer je pasword na ulazu u desktop a nezna 100%šifru,malo sam kopao i skužio da fale ikone ali programi stoje :o

Sphinx
12-11-2008, 22:38
virus maybe ?

croat1gamer
13-11-2008, 07:25
ono sto ti spremi nekoristene shortcutove?
provjeri to, ako su samo shortcutovi nestali

btw. dmc reloaded

C
13-11-2008, 19:43
Brijem da si koristio jedan username na kojem ti je bilo sve, pa si sada dospio u drugi username, čije komponente nisu u registry-u, pa su u biti prisutne, ali ne funkcioniraju, jer nekim, kompliciranijim programima nisu dovoljni samo fileovi programa, već i registry ključevi, pa i zasvakog user-a podešenja, fileovi koji se nalaze u Documents and Settings\User name\....

A možda si pokupio nekog worm-a iz Visual Basic-a.

Redon Xen
18-11-2008, 23:49
Nije do user name-a,vec mi je registry u k +++++ krasnom tako da negine novo dizanje OS-a,a sto se tice dmc4 neka prvi baci kamen onaj koji ne skida s neta igre glazbu itd..... mislim protiv sam piratstva ali bajo 800kn za novu igru hm... neki imaju toliku mjesecnu placu!

Berax0r
19-11-2008, 13:16
Pogledaj si malo virusice. :)

C
19-11-2008, 17:27
Nije do user name-a,vec mi je registry u k +++++ krasnom tako da negine novo dizanje OS-a,a sto se tice dmc4 neka prvi baci kamen onaj koji ne skida s neta igre glazbu itd..... mislim protiv sam piratstva ali bajo 800kn za novu igru hm... neki imaju toliku mjesecnu placu!
Uradi System Restore ili un/de/re/-instaliraj sve programe koji ti ne rade. Ako opet ne budu radili, zasigurno imaš Worma koji je pisan u VB-u (.VBS ekstenzija), i za kojeg znam da napada registry, pa preko registry-a ostale fileove određenih ekstenzija.