PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ayleid Revivalists



Plexihack
12-11-2008, 19:24
Oke,zna netko ko/što su oni?
Naime,odlučio sam opet igrat malo oblivion,kad vidiš onaj luđak Glarthir priča da ga možda sljede oni...Ono,Ayleid Revivalists,wtf? Mogući hint koji ima veze s TES 5 ili 6?

Zamislite,invazija Ayleida na Tamriel...masovne bitke...yum :D

Silver_Wolf
13-11-2008, 13:07
Postoji takav mod, već sam ga naveo...... http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=20716
Komentirao si moju temu sa listom modova, a nisi ni pogledao. :thumbs1:

Plexihack
13-11-2008, 15:33
Pogledao sam,čak sam skinuo Expanded...
Ali ne govorim o Modu,nego o tome šta su developeri mislili s time...

Silver_Wolf
18-11-2008, 15:21
Ne znači ništa ali si u pravu da bi to mogla biti poveznica s nekom novom TES igrom...

Arbiter of Change
18-11-2008, 20:19
Ja tvrdim da je to samo skupina fanatika (ili izmišljotina, kad se uzme od koga čujemo o njima), ništa drugo (Ayleidi su, koliko se zna, nestali iz sadašnjeg Tamriela, što ubijeni što, realno gledano, umrli od starosti). Iskreno, veća prijetnja Tamrielu dolazi od strane udaljenog Akavira nego od toga da se Ayleidsi vrate... to vam sve govori.

Iako, ako se dobro sjećam, iz jedne knjige (ili dopis... mislim od strane Nu-Hatte, ne sjećam se) u Oblivionu saznajemo, u neku ruku, da su Ayleidsi opet aktivni u Cyrodiilu i da žele povratiti svoju vlast (ili bar artefakte), ali tu sada ulazimo u dublju polemiku neslaganja i općenite nejasnosti Lorea kad su oni u pitanju (misli li se konkretno na RASU Ayleidse ili na nekakav kolektivni naziv (oni su u biti Wild Elves), itd). Ima previše nagađanja i pretpostavki da bi uopće mogli konkretno raspravljati o njima.

Khorne
19-11-2008, 21:15
Ja tvrdim da je to samo skupina fanatika (ili izmišljotina, kad se uzme od koga čujemo o njima), ništa drugo (Ayleidi su, koliko se zna, nestali iz sadašnjeg Tamriela, što ubijeni što, realno gledano, umrli od starosti). Iskreno, veća prijetnja Tamrielu dolazi od strane udaljenog Akavira nego od toga da se Ayleidsi vrate... to vam sve govori.

Iako, ako se dobro sjećam, iz jedne knjige (ili dopis... mislim od strane Nu-Hatte, ne sjećam se) u Oblivionu saznajemo, u neku ruku, da su Ayleidsi opet aktivni u Cyrodiilu i da žele povratiti svoju vlast (ili bar artefakte), ali tu sada ulazimo u dublju polemiku neslaganja i općenite nejasnosti Lorea kad su oni u pitanju (misli li se konkretno na RASU Ayleidse ili na nekakav kolektivni naziv (oni su u biti Wild Elves), itd). Ima previše nagađanja i pretpostavki da bi uopće mogli konkretno raspravljati o njima.

Da to razrade u detalje bio bi odlican materijal za nastavak,rat protiv elfovskih fanatika :pray:

Silver_Wolf
22-11-2008, 11:51
Zamislite,invazija Ayleida na Tamriel...masovne bitke...yum :D
to bi bilo lijepo ali to se neće dogoditi jer u bilo kojem TES-u samo uz pomoć modova možeš naići na oko 6 protivnika odjednom... šteta

Sony Ericsson
22-11-2008, 20:08
Takav je engine, jebiga.

The Great Duck
29-11-2008, 19:45
Ayleidi su potekli od High Elfova (još ih i zovu Wild Elves i Heartland High Elves),a neki High Elfovi imaju Ayleidske krvi,kao npr. Umbacano i ja mislim Mankar Camoran.

Akul
09-12-2008, 18:09
Za one koji ne znaju, potomci Ayleida nazivaju se "Wild Elves" i prebivaju u Valenwoodu, zajedno s braćom Wood Elfovima. Ne znam kolika im je populacija, ali u svakom slučaju nije velika.

@Arbiter:
Umaril, bivši kralj Ayleida je glavni antagonist u "Knights of the Nine" add-onu, mada je tamo potpuno demoniziran od strane Meridije. Njegov cilj je bio uništiti sve hramove od "Nine Divines", bogova koji su pomogli Nedskim ljudima da poraze Ayleide. Možda mu je plan bio da na neki način obnovi i staro Ayledsko carstvo, ali nekako sumnjam da bi oni bili ista stvar kao oni Ayleidi od prije prve ere.
U svakom slučaju, sumnjam da ćemo više čuti o Ayleidima, osim ako se jedna od budućih igara ne bude odvijala u Valenwoodu.

Hellboy
09-12-2008, 18:12
uvijek sam mrzio Wood Elfove...još otkad sam sreo Fagg...Fargotha...
mali gadni gadovi...vrebaju iz šume na nevinu dječicu...
Michael Jackson je Wood Elf...

Rang€r
30-12-2008, 20:05
super za tebe :>

ja sam uvjek volio elfove, al ove high elfove mrzim i sva ta sranja s magijom i glupostima... wood elfovi su opet preniski i izgledaju pre glupo, ovi wild elfovi su valjd normalniji elfovi(ko oni iz lotr-a :)) normalne visine, bow speciality i mačevi, elegantni, perfektno napravljeni :) ... bah ne bi reko :(

Ryd3R
30-12-2008, 20:20
Meni su najdraži dark elfovi, ali iz Morrowinda, gdje su imali onaj duboki badass glas, a u oblivionu imaju baš neki gay glas.

Sonic_Moronic
01-01-2009, 17:46
super za tebe :>

ja sam uvjek volio elfove, al ove high elfove mrzim i sva ta sranja s magijom i glupostima... wood elfovi su opet preniski i izgledaju pre glupo, ovi wild elfovi su valjd normalniji elfovi(ko oni iz lotr-a :)) normalne visine, bow speciality i mačevi, elegantni, perfektno napravljeni :) ... bah ne bi reko :(

Ukratko, nježne mamine dobričine? :(