PDA

Pogledaj cijelu verziju : Veliki PROBLEM !!! :-(



H o X
15-05-2006, 18:03
Pozz svima , e ovako kad mi se podignu windowsi , znaci pojavi se desktop i sve ikone i ostalo , e tad mi se komp na minutu ' smrzne' ono mogu ja sve misem klikat ( nece nis otvoriti ) , npr. stisnem START a njemu treba minuta da otvori i onda sve radi normalno , to se dogadja i pri svakom paljenju......Molim vas za pomoc jel mi ovo stvarno vise ide na zivce :-x

Hvala unaprijed !

Prince-Artas
15-05-2006, 18:13
imao sam sličan problem. meni bi 1 min nakon što bih pokrenuo windowse komp bio smrznut. jednostavno sam reinstalirao windowse

dugi
15-05-2006, 18:21
Ako imas ukopcan mrezni kabal u mreznu karticu tj ako imas adsl prikljucak u propertise od mrezne moras upisati fiksnu ip adresu, to mi prvo pada na pamet.

H o X
15-05-2006, 18:24
Ako imas ukopcan mrezni kabal u mreznu karticu tj ako imas adsl prikljucak u propertise od mrezne moras upisati fiksnu ip adresu, to mi prvo pada na pamet.

E jel bi mi mogao tocno reci gdje treba ici za to
Hvala :pray:

dugi
15-05-2006, 18:53
E jebiga tak mi itreba.START-control panel-network connections-lan or high speed internet tu ti je ikona od tvoje mrezne kartce local area conections-desni kli misem-propertis-oznacis zadnji internet protocol-propertis-promjenis tocku na use the following ip adress:

ip adres 192.168.0.1
subnet mask:255.255.255.0
stisnes ok za kraj
mozes mu napisti i dns adresu ako znas na koji se server spajas tj.dali ides preko t-com ili iskona ali to je manje vazno.Nakon toga restartaj komp i sve ce raditi brzo minuta posla reinstalacija os-a uvijek dobro dodje ali ne za ovakve stnice tj.za konkretno tvoj slucaj ne koristi uopce.

H o X
15-05-2006, 19:00
E jebiga tak mi itreba.START-control panel-network connections-lan or high speed internet tu ti je ikona od tvoje mrezne kartce local area conections-desni kli misem-propertis-oznacis zadnji internet protocol-propertis-promjenis tocku na use the following ip adress:

ip adres 192.168.0.1
subnet mask:255.255.255.0
stisnes ok za kraj
mozes mu napisti i dns adresu ako znas na koji se server spajas tj.dali ides preko t-com ili iskona ali to je manje vazno.Nakon toga restartaj komp i sve ce raditi brzo minuta posla reinstalacija os-a uvijek dobro dodje ali ne za ovakve stnice tj.za konkretno tvoj slucaj ne koristi uopce.

:D hvala , javim rezultate

H o X
15-05-2006, 19:18
E jebiga tak mi itreba.START-control panel-network connections-lan or high speed internet tu ti je ikona od tvoje mrezne kartce local area conections-desni kli misem-propertis-oznacis zadnji internet protocol-propertis-promjenis tocku na use the following ip adress:

ip adres 192.168.0.1
subnet mask:255.255.255.0
stisnes ok za kraj
mozes mu napisti i dns adresu ako znas na koji se server spajas tj.dali ides preko t-com ili iskona ali to je manje vazno.Nakon toga restartaj komp i sve ce raditi brzo minuta posla reinstalacija os-a uvijek dobro dodje ali ne za ovakve stnice tj.za konkretno tvoj slucaj ne koristi uopce.

tu si mi napisao ip al meni idu 3 broja tamo di si ti napisao samo nulu :(
http://img287.imageshack.us/img287/7589/untitled5eb.th.jpg (http://img287.imageshack.us/my.php?image=untitled5eb.jpg)

dugi
15-05-2006, 19:29
pa upisi samo 0 a ostala dva mozes maknuti

Berax0r
15-05-2006, 21:07
Koliko imaš programa instaliranih?????
Kada si zadnji put reinstalirao windowse?????
Kada si zadnji put defgrementirao hard disk????? :rotfl: :rotfl:

H o X
15-05-2006, 23:41
pa upisi samo 0 a ostala dva mozes maknuti

Hvala Dugi rijeseno je uz tvoju pomoc !!!