PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iskon



Mystery In Space
09-11-2008, 19:36
Ovaj topic nije uobičajena tema u pljuvačnici tako da molim bez flejma i spamma.

Iz Samobora sam i imam Iskon DSL preko godinu dana. Već 3 puta (koliko sam ja skužio) im se veza ruši te to traje dosta dugo. Nakon zadnjeg rušenja mreže dali su kao popust od 20% na račun što je meni sasvim glupo. Meni treba DSL prvobitno zbog posla i faksa te mi je promet cirka 300 GB mjesečno najmanje a sad sa ovim rušenjima moj je promet pao na jadnih 7 GB tih 20% mi ništa ne znači. Nakon što sam pročitao ugovor koji je pisan fontom "4" :-x vidio sam da nisu poštivali niti jedno moje pravo pa me sada zanima dali itko zna kakav je proces kada ih se tuži (putem call centra i sudski) te dali mi se uopće isplati to raditi ili jednostavno prekinuti ugovor pošto mi se to više neda prolaziti.

THUNDER_DINIX
10-11-2008, 17:34
prekini ugovor i prijedji na drugog operatera , jer tesko da ces tuzbom protiv njih nesto postici

keko
10-11-2008, 18:25
uzmi t-com(nemojte me sad pljuvati),ali ja sam na t-comu već skoro jednu godinu,i nisam imao nekih većih problema

Mystery In Space
10-11-2008, 21:52
Riješio sam problem tako da može lock. Izgleda da cu se vratit T-comu opet =_=

THUNDER_DINIX
10-11-2008, 22:36
pametno

Mystery In Space
10-11-2008, 22:54
Nije pametno, jednostavno nemam izbora. A to što će Iskon popušit mojih 5 pretplata kod njih, e pa to je njihova stvar.