PDA

Pogledaj cijelu verziju : Driveri za grafičke



pskoda
09-11-2008, 14:19
Imam 64-bit vistu i grafičku geforce 8800 gt i dosad sam normalno instalirao sve divere za grafičku ali ovi zadnji se ne mogu instalirati ne znam zašto.Krene se insalirati i zastane na polovici i tako stoji nekoliko minuta i onda na kraju piše:"The system has not been modified.To install this program at a later time,run the installation again."

KingTomy
09-11-2008, 14:47
To se i meni događalo, nisam uspio naći rješenje ali sam zato instalirao modificirane drivere koji savršeno rade. :)

Download drivera - NGO Nvidia drivers (http://files.ngohq.com/ngo/nvodngov116925.exe)


http://www.ngohq.com/

pskoda
09-11-2008, 19:26
Kako da znam koji su najnoviji driveri.po broju ili..

pskoda
09-11-2008, 19:28
skužio krivo sam gledao hvala

Deadwalker
17-12-2008, 13:08
evo ovako da ne otvaram novu temu. Nesto cudno mi se desilo. Imam problema s instalacijom zadnjih nvidia display drivera(178.24). Prije sam pokusao instalirati drivere ali se nisu htjeli. Danas sam opet probao i nekaj cudno se deslio. Dakle, nakon sto sam otisao u control panel i kliknuo na remove display drivera, onako ekran se zacrnio i cuo se zvuk kao dok se iskopca usb, pa se ekran jos jednom zacrnio pa se cuo zvuk kao da se prikošca usb(normalno u ovom slucaju je rijec o zvuku koji signalizirana ukljucenje/iskljucenje video adaptera) i nakon toga sam se opet vratio u winse, al posto se uninstalacija nije se htjela izvrsiti, resetirah hardwerski racunalo. E sada, kada se sistem ponovo podigao, nekim cudom display driveri su bili instalirani(178.24) I SASVIM NORMALNO RADE. Mi može netko reci kaj se tu desilo? fakat mi nije jasno...

duma-91
18-12-2008, 14:13
gdje da nađem drivere za stariji tip grafičke..uglavnom AGP-ova........Ati radeon HD 3650 512 Mb................

SkunK
18-12-2008, 15:38
evo ovako da ne otvaram novu temu. Nesto cudno mi se desilo. Imam problema s instalacijom zadnjih nvidia display drivera(178.24). Prije sam pokusao instalirati drivere ali se nisu htjeli. Danas sam opet probao i nekaj cudno se deslio. Dakle, nakon sto sam otisao u control panel i kliknuo na remove display drivera, onako ekran se zacrnio i cuo se zvuk kao dok se iskopca usb, pa se ekran jos jednom zacrnio pa se cuo zvuk kao da se prikošca usb(normalno u ovom slucaju je rijec o zvuku koji signalizirana ukljucenje/iskljucenje video adaptera) i nakon toga sam se opet vratio u winse, al posto se uninstalacija nije se htjela izvrsiti, resetirah hardwerski racunalo. E sada, kada se sistem ponovo podigao, nekim cudom display driveri su bili instalirani(178.24) I SASVIM NORMALNO RADE. Mi može netko reci kaj se tu desilo? fakat mi nije jasno...

Windowsi i NVIDIA čudan spoj... ništa čudno, puno puta se na PC-u događaju neobjašnjive stvari. Mislim da se i trebao zacrniti ekran pošto su driveri ispitivali tvoju trenutnu rezoluciju i razne điđe miđe.
Al ako radi, gg je :)

Deadwalker
18-12-2008, 16:27
je, zacrnio se ekran normalno. Uglavnom, dobro kazes, cudne stvari se ponekad desavaju :)
Ma dobro, bitno da sve normalno sljaka...

SkunK
18-12-2008, 16:32
Drugi put kad ti se to dogodi, odmah odi na ovaj link JDZBgHBH ... re=related (JDZBgHBHQT8&feature=related)

Deadwalker
18-12-2008, 16:36
lol :D :D

Dexter PRO
20-12-2008, 19:14
Drugi put kad ti se to dogodi, odmah odi na ovaj link JDZBgHBH ... re=related (JDZBgHBHQT8&feature=related)

Hahah fkt carski!

The_Lord
16-01-2009, 10:43
Imam problem... Prije sam imo nVidiu geforce 7600 gt od 256 mb i nisam mogo updejtat drivere za istu. Instaliro sam ih iz pc play dvd-a, al nije radilo. Javljalo mi je da su nekompatibilni s tom grafičkom. Isto mi se javlja i za graf koju trenutno imam Ati Radeon 3600 series 512 mb gddr3.

pls pomagajte. Možda nekaj krivo radim.... možda ranije drivere trebam obrisat i tek onda instalirat nove... ne znam...

Anarion.Umarth
16-01-2009, 10:50
tribaš skinit sa stranice
http://ati.amd.com/support/driver.HTML
je li bilo toliko teško google koristit...

The_Lord
16-01-2009, 11:06
Sje li bilo toliko teško google koristit...

hvala na pomoći nadam se da će radit... Pošto doma nemam adsl (da, nemam brzi internet!!!!!!), najveća mi je brzina 45.2 kpbs, a na tome mi se stvarno neda mučit, praktičnije mi je bilo pitat na forumu, pa eto...

Garrus
08-07-2009, 12:26
e ovako ja sam ne znam kolko puta vec iso instalirat drivere za grafu .. savki put skinem dobar driver (ati sapp HD 3850 512 mb ver )...instalacija pocne ali nakon nekog vremena pocne nes njatke... veli kao da nije pronaden uredaj koji ovi driveri trebaju i aborta mi inst .... ne mam dume kaj da napravim ...i svaka novija igra mi je po pola ekrana ..... :-x

The_Lord
13-07-2009, 21:05
e ovako ja sam ne znam kolko puta vec iso instalirat drivere za grafu .. savki put skinem dobar driver (ati sapp HD 3850 512 mb ver )...instalacija pocne ali nakon nekog vremena pocne nes njatke... veli kao da nije pronaden uredaj koji ovi driveri trebaju i aborta mi inst .... ne mam dume kaj da napravim ...i svaka novija igra mi je po pola ekrana ..... :-x

Ej, uspio riješit problem, tj. uspijeli mi riješit problem. I sad, naravno, ja zaboravio kak je to išlo??!! Morat ću opet pitat. Kad saznam, postam... :P

kava_os
18-07-2009, 14:34
Jel mi neko može dati link odakle da skinem drivere za grafičku Sapphire 3870 HD?

hansi
18-07-2009, 14:54
Samo nađi svoj operativni sustav, svoju grafu i skini: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

kava_os
18-07-2009, 16:01
Našao sam drivere ali imam problem jer kad instaliram, slika mi bude 4 bita i najveća rezulucija 640 i nešto.

hansi
18-07-2009, 16:04
Probaj ponovno skinuti drivere sa neta, ali pazi da odabereš prave za svoju grafu. Kada ih instaliraš, restartaj komp kao što ti oni reču. Ako ne uspiješ stvarno neznam do čega je.

PINĐO
21-07-2009, 13:31
hd 3650 512 mb AGP ridick assult on dark athena
nevidim likove al okoliš savršeno vidim
mislim da su driveri krivi al nemrem instalirat najnovije
drivere neka greška kao da driver neodgovara sustavu i grafi

Aral
21-07-2009, 13:35
Onda je to ocito softverske prirode, ako si skinuo drivre za grafu koju imas i za OS koji imas ne bi trebao imat problema, pripazi pritom na 32bit ili 64bit. Ako ni to ne radi onda je stvar do samih windowsa ili sl.
Ako ne nadjes neki pametniji odgovor ovdje savjetujem ti da dobro proguglas po netu i pokusas nac neko rijesenje. Nekad cak nije problem niti u driverima.

kava_os
06-08-2009, 08:30
Kad sam skinuo nove drivere sad mi izbaci neki VPU Recover
I piše
VPU Recover has reset your graphics acceleretor as it was no longer responding to graphics driver commands!!!

Molim pomoć!!ako je to moguće!!

Aerial
30-10-2010, 19:22
Revive!

Pitanje: Jel mogu uninstallati ATI Parental Control & Encoder bez straha da će mi display poluditi?

Ta stvar u Add/Remove Progs ima 4 GB (!)... 4 gige na nešto takvo mi je malo čudno, a trenutno sam u stisci sa prostorom na HDu :(

Kostolomac
01-11-2010, 13:59
Vjerojatno. Prvi puta uopće čujem za to :o
A i ako bude problema, kompletno zbriši drajvere i stavi nanovo. I koristi "Custom" install, pa možeš birat koje komponente drajverskog softvera da se instaliraju. Pa staviš kvačice samo na ono što ti treba (Driver, CCC itd.).