PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS2 - Multitap ili dva USB gamepada?



grom48
08-11-2008, 14:58
Planiram igrati sa još tri prijatelja neke PS2 igre u četvero.

***Pa me zanima što je bolje:
1.kupiti multitap + 2 dodatna PS2 gamepadaS(2 već imam)?
ili
2.kupiti samo još jedan USB gamepadSjer već imam dva PS2 i jedan USB gamepad?


***Zanima me još i to dali PS2 prepoznaje USB gamepad tek kad ubacim u njega neku igru za 4 igračaSili ne? Jer ja sam već bio spojio 3 gamepada( 2x PS2 i 1xUSB) i nije mi prepoznao ovaj treći USB gamepad, ali u sonyju je bila single player igra.

Evo molim vas konzolaše da mi brzoSodgovorite jer me svrbe novci. :)

Svi odgovori, savjeti, komentari, pohvale i pokude su dozvoljene,
ajmo navalite! :thumbs2:

The Jackal
09-11-2008, 11:25
Multitap.

Rijetko koje USB gamepade prepozna.

flander
09-11-2008, 11:33
kupi multitap i riješi se brige

The Jackal
09-11-2008, 11:34
Samo što ponekad multitapovi znaju imat problem pa ni normalan PS2 gamepad ne prepozna ili ga izbacuje. Kupi neki kvalitetan a ne neki žnj kvalitete.

Mene je znalo iritirat u Champions of Norrath. Igramo nas 4 i ovog četvrtog je nonstop izbacivalo. :(

grom48
09-11-2008, 14:22
Hvala svima na odgovorima. :thumbs2:
Naručio sam već neki multitap i dva gamepada pa javim impresije kad isprobamo.

flander
09-11-2008, 14:28
do tada topic lokan, da se ljudi nebi zaprićali

javi kad želiš javit dojmove na pp

grom48
13-11-2008, 19:05
Kupio sam neki žnj mejdinčajna multitap i sve je ok.
Jedino što je trebalo prvo pronaći pravu kombinaciju spajanja gamepadova, tako da mi je sad jedan game pad spojen u Slot 1, a u drugom je multitap u kojem su spojena 3 gamepada i još je ostao jedan utor prazan na multitapu.
Na multitapu su utori označeni sa slovima A,B,C i D tako da je D utor ostao prazan.
Također sam spojio i jednu memorijsku karticu u A utor na multitapu i sve funkcionira ok( a imam jednu i u prvom slotu na PS-u).

Za sada smo isprobali NBA2K9, Def Jam fight for NY, Crash Nitro Kart, Smash Court Tennis Tournament Pro 2 i još neke 2-Players igre i sve radi OK. :rambo:
poz