PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wireless Problemi...



Masko
06-11-2008, 16:29
Pozdrav svima ljudi... Evo mene konačno problemi s kompom doveli na ovaj slavni forum...
Aaaanyway... Di je problem...

Nedavno smo cimer i ja uzeli VIP Mobile Connect paket za internet i sad pošto je uređaj USB stick, ne možemo ga oboje u isto vrijeme koristit, nego smo smislili veselo riješenje... Ja ga piknem kod sebe u laptop i onda se povežemo prek wireless-a i on tako (kroz mene) ide na net... E sad... To u teoriji zvuči lako i trebalo bi bit, al glavni problem je što njega svako toliko izbaci iz mreže i onda opet spoji i tak stalno... Jel postoji neki način da konekcija ne puca, pogotovo jer je sigral ful jak... Sve smo već probali i uvijek je isto sranje (excuse the izraz, al ono već mi je prek glave njegovog kukanja)... A kad zamjenimo USB, ja prek njega uopće ne mogu nikako... Nebi to bilo toliko loše i možda brže izvedivo da on nema Vistu (u kojoj je sve fino komplicirano i promjenjeno), a ja XP SP2 (trojka ne podržava VIP paket)... Dajte neki savijet, vodić ili bilošta drugo tako da to riješimo... Inače ja se razumijem malo u mreže i povezivanje, al slobodno objašnjavajte ko tudumu, pogotovo kad je Vista u pitanju...

Unaprijed zahvaljujem na svemu što možete ponudit ko riješenje...

Masko
06-11-2008, 17:06
Inače, čak i uz ovaj vaš vodić za mrežu, neće... Jednosatvno njega neće da progura više na net... Jedva samo na Visti uspijeli riješit sve, al mu baca da mu je default gateway u nekakvoj grešci i još da mu IP nije dobar...