PDA

Pogledaj cijelu verziju : WE COME ONE,posebna naruzdba



MasaKrisT
05-11-2008, 12:28
E ovako,posto mi bend uskoro ulazi u studio,trebamo i kvalitetan cover ,prednja/zadnja strana,te otisak na cd.
naslov bi bio tipa: imp of perverse,"Aggregate note"(skupina nota,gro nota:),ili tako nesto ,cisto da se mozete orjentirat koliko prostora imate za ''crtanje'' i to.Odozada ce ici naslovi 9-10 pjesama,trajanje i to,dakle standard ali isto nekakvu pozadinu napraviti.Cover moze biti bilo kakve tematike,dakle mracan,priroda,svasta,samo bez ikakvih znakova(pentagrama,naopakih krizeva itd).
Naravno,onaj koga bi odabrali bi isao u zahvale te bi mu platili neku sicu(ni mi nemamo novaca)
eto ako netko ima novaca bio bih jako zahvalan:)
rok je 2-3 tjedna,hvala:)

MasaKrisT
06-11-2008, 14:10
omg tek samsad skuzio da sam napisao ''ako netko ima novaca''',trebalo bi zivaca ici:)

Ps1ho
06-11-2008, 20:07
disi

MasaKrisT
06-11-2008, 23:06
ps1ho ne spamaj,nemog te uhvatit na msn,radi!

Barathrum
19-11-2008, 06:20
E ovako,posto mi bend uskoro ulazi u studio,trebamo i kvalitetan cover ,prednja/zadnja strana,te otisak na cd.
naslov bi bio tipa: imp of perverse,"Aggregate note"(skupina nota,gro nota:),ili tako nesto ,cisto da se mozete orjentirat koliko prostora imate za ''crtanje'' i to.Odozada ce ici naslovi 9-10 pjesama,trajanje i to,dakle standard ali isto nekakvu pozadinu napraviti.Cover moze biti bilo kakve tematike,dakle mracan,priroda,svasta,samo bez ikakvih znakova(pentagrama,naopakih krizeva itd).
Naravno,onaj koga bi odabrali bi isao u zahvale te bi mu platili neku sicu(ni mi nemamo novaca)
eto ako netko ima novaca bio bih jako zahvalan:)
rok je 2-3 tjedna,hvala:)


moze malo vise o muzici koju svirate, vrstu, tekstovi?

bezveze ti je raditi cover koji nema veze sa vezom.
naravno ako jos trazite.

nikakav honorar ne trazim.

MasaKrisT
26-11-2008, 22:50
http://www.myspace.com/wc1pzS


bolje da sam vidis/poslusas,neg da ti objasnjavam,nije svakidasnje.nazovimo to wind metalom:)

Human m0nst3r
27-11-2008, 09:38
Pa ovo se bas i nemoze nazvati nekakvim metalom. Drugo ne znam dali to koristite nekakav puhacki instrument u glazbi, ali mi to nikako ne lezi.
A i da ne pricam da black metal zvuci manje mrtvacki

MasaKrisT
27-11-2008, 23:15
ovo su snimke koje su napravljene u pocetku naseg postojanja,dakle sami coveri,trenutno smo u studiju gdje snimamo autorske stvari( jaY2gedxVYQS),pa se uvjeri da je metal.i da,koristimo pet puhackih instrumenata:)tema postoji u multimedija sekciji,molim da se tamo stil komentira:)

Barathrum
28-11-2008, 09:58
http://www.myspace.com/wc1pz


bolje da sam vidis/poslusas,neg da ti objasnjavam,nije svakidasnje.nazovimo to wind metalom:)


aaaa znam vas..mislim cuo sam vas vec.

same pohvale za vas imam.
kombinacija instrumenata vam je ludilo.
budem sredio nesto kroz tjedan.

imate logo za bend ili i to trebate?

MasaKrisT
02-12-2008, 12:09
imamo logo ,addaj me na msn il nesto da ti sendam....makar nije greda da svoj napravis:)

Barathrum
03-12-2008, 19:41
imamo logo ,addaj me na msn il nesto da ti sendam....makar nije greda da svoj napravis:)


ok...napravio sam koncept u petak cu pocet ga raditi.
sto se tice msn- morat ces ti mene ali otom potom, prvo da sredim ovo sto imam.

Barathrum
07-12-2008, 11:18
imamo logo ,addaj me na msn il nesto da ti sendam....makar nije greda da svoj napravis:)


samo mi reci ce odgovarat ovako nesto?
http://img67.imageshack.us/img67/5416/covereh6.jpg

programi su 3ds max9 i photoshop za sad.

background cu na kraju raditi prvo sam da sredim lubanju, dodat cu ti i note, uglavnom sve ce biti slozeno ali ako ti se lubanja ne svidja mozda nesto drugo.

moj msn je: zsimic84@gmail.com

MasaKrisT
07-12-2008, 12:56
meni je lubanja vgg,vidjet cemo sta ce bend reci kad slozis sve,ipak nas je 10 pa mora demokratija vladat:=)

Barathrum
09-12-2008, 13:43
meni je lubanja vgg,vidjet cemo sta ce bend reci kad slozis sve,ipak nas je 10 pa mora demokratija vladat:=)


odprilike to je to:
http://img381.imageshack.us/img381/3583/coverva0.jpg

rekao si da biste radili cijeli booklet za cd, molim te samo reci da li
biste zeljeli vezani ili harmoniku oblik?
harmonika kad ode u tisak vam je jeftinija od vezanog(cajhnama).
trebam text i plan sto zelite u booklet staviti te text za straznju stranu cd-a sto ide na dnu, ispod pjesama (znaci kuca u kojoj ste snimali, studio, da li su sva prava vasha ili ste pod ugovorom...etc etc), te slike ako namjeravate stavit u buklet opise clanova benda, biografiju...

molim te posalji mi kad sve to napravite sve na mail: zsimic84@gmail.com

naravno sve to pod uvjetom da ste zadovoljni coverom.

- ruska fantazija je zakon :thumbs2:

Dreamer Deceiver
09-12-2008, 14:45
opa, odličan kover... malo me podsjeća na onu lubanju s naslovnice Apetite For Destruction od gunsa :D

MasaKrisT
09-12-2008, 19:15
bit ce vezani,al to cemo rjesavati poslije,mora cijeli bend pregledat i prihvatit cover,meni je gg,za tiskaru se ne brini nesto imamo u planu...text i to je naravno u postupku slaganja pa budes dobio uskoro:)

MasaKrisT
16-03-2009, 18:18
cover rjesen manje vise,ako netko ima ideju za logo koji bi napravio da bude ili We Come One ili wc1,u tom stilu nek ga napravi pls:)u potrazi smo za odgovarajucim logom:)