PDA

Pogledaj cijelu verziju : fahcore_82.exe



PLAYER
05-11-2008, 08:21
U zadnja 2 dana mi se na task manageru uvijek javlja ovaj proces i zbog njega mi je zauzeće cpu-a cijelo vrijeme 100%, a kad ga pokušam završiti, on se automatski opet vraća,pa ne mogu ništa normalno raditi na kompu.
Zna li netko o čemu se radi?

SkunK
05-11-2008, 09:21
Evo malo detaljnije o tom procesu :
http://www.file.net/process/fahcore_82.exe.html

Jesi možda koristio folding@home da bi pomogao onoj akciji uz pomoc svoje kartice otkrivati ulogu proteina u izljecenju raka?

C
10-11-2008, 21:18
Već sam pisao o tom problemu negdje. :S
Da ponovim u kratko ispočetka....
Otiđi da nađeš taj file (u Documents and Settings-u). Kada ga nađeš, zapanti u kojem je folderu. U tom folder-u, pokraj njega imati ćeš još 3 aplikacije i još možda koju ikonu/sliku i sl. Svaki taj file upiši i nađi u registry-u, te ih iz registry-a izbriši. NAkon toga, Unlockerom otkaži cijeli taj file i obriši ga prisilno. Uradi restart Windows-a i pokušaj opet otići do tog folder-a.
Ako foldera više nema tamo, riješio si ga se, a ako je opet nastao, ponovi cijelu proceduru koristeći neki program koji prati doslovno sve radnje (created, edited, moved, copyed, etc.), i kada to sve odradiš, javiti će ti poruku tipa "created folder C:\...\Document and Settings\...\pa taj folder", "created file C:\...\Documents and Settings\...\fahcore_82.exe" i onda tako redom sve koje kreira. Ali prije svega toga gledaj šta će ti napisati kao "open", npr. "open C:\Windows\system32\backup.exe", zatim sve te fileove izbriši iz registry-a, otključaj Unlockerom folder gdje su, obriši prisilno njihov backup i obriši taj folder prisilno, također. Nakon toga si ih se 100% riješio, tj. 100% si ih uklonio.

To je u kratko, a ovaj program za praćenje radnji na PC-u sam zaboravio kako se zove.