PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sajam glazbe i multimedije – Feniks Gaming Arena



W1k1n6
04-11-2008, 16:12
4/11/2008. Danas je na Zagrebačkom velesajmu održana press konferencija vezana uz Feniks Gaming Arenu, gaming događaj koji će se odvijati u sklopu Sajma glazbe i multimedije u paviljonu 7/7A Zagrebačkog velesajma u razdoblju od 12. – 16.11.2008. pod glavnim pokroviteljstvom tvrtke Feniks kompjutori, te Raptoxxa i Videotopa kao glavnih partnera, a naravno i PC Playa kao medijskog pokrovitelja. U prvom dijelu konferencije Ivan Valek i Dinko Magazin predstavili su bogati program Feniks Gaming Arene koja će biti podijeljena na tzv. "službeni dio" u kojemu će se održavati turniri u najigranijim MP igrama u nas - Starcraftu, Warcraftu III: DotA, Call of Duty 4 i Counter Strikeu 1.6, te Freeplay arenu, prostor namijenjen slobodnom igranju raznih igara za PC i konzole u distribuciji Algoritma i Videotopa. Prema rječima Ilije Topića, vlasnika i predstavnika tvrtke Feniks kompjutori, za službene turnire nagradni fond iznosi preko 30.000 kn, a kompletan prihod od kotizacija za natjecatelje biti će dodijeljen u humanitarne svrhe, točnije za potrebe opremanja školske učionice dječjeg odjela kliničkog bolničkog centra Rebro u Zagrebu.
Obzirom kako je ulazak na sajam besplatan, očekuje se posjeta velikog broja gamera iz čitave Hrvatske i regije, koji će imati priliku za igru, zabavu i druženje u ugodnom društvu i okolišu. Stoga se nadamo kako će svatko tko bude u prilici, barem jednom u tih 5 dana posjetiti ovo zanimljivo događanje ukoliko se smatra ili osjeća istinskim gamerom. GG svima!

pimp
04-11-2008, 16:54
lepo lepo , naravno , tamo sam 15.11 kad je natjecanje u cod4 xD

RIDER32
04-11-2008, 23:41
Frend me oce ucit igrat DOTAu a ja ocu igrat CoD4.
Vidit cemo jos kad dođem (ako dođem)

THUNDER_DINIX
05-11-2008, 10:35
steta sto zbog skole ne mogu doc, da su praznici isao bi

crowap
05-11-2008, 16:51
steta sto zbog skole ne mogu doc, da su praznici isao bi


glupa škola..... :-x

RIDER32
05-11-2008, 17:11
Subota-nedjelja WTF :roll:

THUNDER_DINIX
07-11-2008, 10:44
mozda navratim u iducu subotu, 15.11. moram jos vidit dal cu moc