PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tom Clancy`s EndWar



GODSKILLER
04-11-2008, 02:38
službeni guide nadolazeće strategije koja obečava potpuno glasovno upravljanje jedinicama priko mikrofona,oko 40 zapovjedi
valjda se smi stavljati link za downloading
http://rapidshare.com/files/159943753/T ... eashed.rar (http://rapidshare.com/files/159943753/Tom.Clancys.EndWar.Official.Game.Guide.PC.XBOX360. PS3-Unleashed.rar)

Deadwalker
04-11-2008, 09:14
ta igra dolazi samo za konzole ako se ne varam...sto znaci da si fulao podforum

torcida007
04-11-2008, 09:26
Da,dolazi samo za konzole.Ali kad tad će se pojaviti i za PC. :rambo:

GODSKILLER
06-11-2008, 02:49
prema gamespotu za PC bi tribala izači Q1 2009,što znači da za PC definitivno stiže

crowap
06-11-2008, 07:45
ne veselim se bog zna koliko igri, jedino što me zanima u toj igri je glasovna kontrola jedinica koje bi trebale raditi vrlo dobro, sam da ne shebu...... 8)

W3DR4N
26-02-2009, 00:29
Pojavio se na Steamu.
Glasovno upravljanje radi odlično i poprilično je zabavno, samo što zahtjeva zbilja kvalitetan headset ili u potpunosti razgovjetno davanje naredbi.
Igrao sam jako kratko, no smeta me što nema boljih opcija zooma, pa je cijela igra poprilično nepregledna.

P.S. prva misija počinje u Istri, za koju navedu da se nalazi tamo gdje je nekoć bila Republika Hrvatska. Inače je početak radnje 2016. godina.

Aral
26-02-2009, 01:46
Svaka cast glasovnim naredbama ali inace...igra je blaga katastrofa. Camera nema nikakve slobode, samo plese okolo u svim smjerovima oko selektirane jedinice; sucelje, kao uostalom i sama igra ima totalno konzolaski osjecaj, gledajuci world in conflict i njegovu izvedbu ova igra je daleko daleko iza wic-a, totalno sam razocaran, cak neznam od kud da pocnem. Ajmo grafiku, kao najmanje vaznu...transporter dere sa mitraljezom a ono nekakva jpg vatrica izlazi iz njegovih topova, da nije istinito bilo bi presmijesno. Ne daj boze da neprijatelja mozda vidis izbliza, samo mu sa 100m vidis crveni kvadratic koji kliknes i hop odma ga idu nadat. Cover sistem, bio bi dobar da se pol squada ne skrije iza barikade a druga polovica naravno iza nje. Sensitivity misa bi bio cak i ok da onako jadno ne "trza" po ekranu, ak nesto mrzim u igrama onda je to totalni izostanak bilo kakvog smoothnessa iz igre, a pogotovo kad je strategija u igri. Kamera ja katastrofa, zoom je kakav takav i to je sve, ak hoces vidjet nekam u daljinu onda moras koristit kvazi dalekozor koji naravno, kako se selektirana jedinica mice tako se i on mice, znaci totalno je neupotrebljiv ako unit ne miruje na mjestu. Koma koma koma koma, ubisoft shangai me totalno razocarao.

Install-1h play-uninstall!

Naravno, ovo je bilo samo moje misljenje, tko voli nek izvoli :thumbs2:

Deadwalker
26-02-2009, 10:21
konzole i strategije...to jednostavno nejde skupa i to posebice dok dobijemo port na PC-u...ono, port strategije s konzole, ajme, sta sve nece smislit vise, uzas :thumbs1:
Da su posebno razvijali naslov za pc a posebno za konzole, možda bi i igra na nesto licila, al ovak...Ma ono, zasto bih i igrao uopce taj naslov kada ove godine, hvala bogu, dobrih strategija na pc-u nece faliti

Deadwalker
26-02-2009, 10:31
kod rođaka sam videl, on je to nesto igral...ma ne dopada mi se uopce, vecinom kaj je Aral napisal je istina. U svakom slucaju zanimljiv koncept al previse je tu konzolitisa...neznam, možda se nekome svidi, al meni nije nesto

Aral
26-02-2009, 12:27
Pa sam rekao...ukupna ocjena ispod 50%...najgora igra iz ubisofta posljednjih godina. Nadam se da ce sad za koji dan kad hawx dodje proci puno bolje.

kikl0p
26-02-2009, 13:56
steta,ocekivo sam novi World in conflict

Raz
26-02-2009, 14:47
Igra je mogla konkurirati odličnom WiC, a dobili smo hypeanu igru koja je je gora u svakom segmentu. Šteta, nadao sam se boljemu :thumbs1: .

Rang€r
26-02-2009, 18:49
ja niš nisam ni očekivo od igre... nemre igra kojoj je glavni motiv, glavni adut glasovno zapovjedanje biti dobra...

sl. stvar je bila s lotr c, onak glavni adut igre je bit zao, tu sam fail namiriso godinu prije neg što izašla igra...

Aral
26-02-2009, 19:51
voice command je savrsena stvar, jedino zbog toga igra bi dobila nekakvu ocjenu, ostalo sve je katastrofa

vjever_masni
28-02-2009, 22:06
vidio sam maloprije kak buraz igra, ne kuzim sta pljujete tolko po igri, doduse vidio sam 5 min gemaplaya, kamera je sasvim normalna, grafika takoder, voice comand radi savrseno, izgra mi se cini super

GODSKILLER
02-03-2009, 13:58
sinoć isprobao,grafika zahtjeva jaču grafu,upravljanj glasom zanimljivo ali problem osjetljivost mikrofona jer izgleda da bi tribalo prvo spojiti mikrofon na pojaćalo a tek onda u pc jer triba se derati da bi bio na optimalnoj razini...a opet samo izdavanje je upitno jer kažeš jednu zapovid a on pokaže drugu tako da dok se snađeš može 100 puta brže priko tipkovnice i miša....tako da je to ipak moglo biti puno bolje,npr. mogli su staviti da moš sam kalibrirati zapovjedi tako da prije početka tih četrdesetak zapovjedi svaku izgovoriš desetak puta računalo pamti i onda kasnije nebi bilo zabune,ovako je malo fustrirajuče da uz slabu osjetljivost mikrofona ,često izvršavanje krivo zapovjedi je fustrirajuče da sve te pogrješke moraš ispravljati sa tipkovnicom imišem A ZA TO VRIME JEDINICE BILJEŽE ŠTETU.
igra koja je izašla prvo za konzole pa za PC nema mogućnost uporabe gamepada,a kamera jednostavno je baš za gamepad........
OCJENA 3/5

vjever_masni
02-03-2009, 14:35
ne treba nikako pojacalo ni nist, ja imam mikrofon od 8 kuna i normalno pricam i sve radi, i uopce ne moras rec jednu naredbu pa cekad da ti se otvori onaj menu, nego mozes sve odma brzo rec.
i bas sam probo neke rijeci nepravilno izgovorit i sve je prepozno, znaci super je napravljeno.

bezimeni
12-03-2009, 00:13
Ovo ja zovem recenzijom (http://max.tportal.hr/EndWar--PC-Video_4674_0.aspx)S :D .

Ryd3R
12-03-2009, 00:16
Priča mi frend da je odigrao. Nasrat ću se k njemu za vikend da malo voice commandiram ekipom :D
Kaže da uopće netreba razgovijetno govorit naredbe, samo kažeš i sve registrira.

Aral
12-03-2009, 01:43
Ovo ja zovem recenzijom (http://max.tportal.hr/EndWar--PC-Video_4674_0.aspx)S :D .

Ak je 4/10 onda ok...al ak je 4/5 onda ga nabijem skupa sa tim coravim ocima, nek ide na pregled cim kaze da je grafika prekrasna, katastrofa od igra na kvadrat...a grafika je jos jedan od boljih elemenata :?

vjever_masni
12-03-2009, 09:58
a sta fali grafici, molim te

Aral
12-03-2009, 10:08
Mora da se salis...port sa konzole ili nes slicno, pih. Covjece pogledaj world in conflict, pogotovo soviet assault, to je grafika. Igra stara godinu dvije ima bolju grafiku nego neki danasnji fps-ovi. A na kraju lako je lose izvedena, mos ti imat super engine ak ti jedinice izgledaju ko kartonske kutije sa dvije-tri boje na sebi. Meni je grafika sooo lejm, ak je tebi ok np, ja sam kazem kaj su napravili. A o konceptu same igre da i ne pricam. :thumbs1:

Ovo je samo moje hambl opinj, nemojte to uzimat k srcu previse :D

Deadwalker
12-03-2009, 10:20
ono, grafika je fakat zadnje kaj gledam u strategiji. Naravno, ocekujem da bude na nekakvoj, nazovimo to, normalnoj razini al ne treba biti nista pretjerano. Zato s druge strane ocekujem cuda od gameplay-a a na tom podrucju ova igra jako-previse zaostaje za konkurencijom. Ajda, fora je to s glasovnim naredbama, ali je to nazalost i jedini plus u ovoj igri. Sve ostalo je lose, tak da...

Aral
12-03-2009, 12:06
Ma i ja kazem da grafika nije primarna, ono na drugom ili trecem mjestu je, al kad vidim lausa da joj zbog toga daje vecu ocjenu...ccc

ScorpiuS
12-03-2009, 12:57
Ma i ja kazem da grafika nije primarna, ono na drugom ili trecem mjestu je, al kad vidim lausa da joj zbog toga daje vecu ocjenu...ccc
Barem je to novitet i nešto što još nisi vidio. Sad možeš leć i približit si monitor i pričat sa kompjuterom umjesto da manipuliraš sa njime putem miša i tipkovnice.

Aral
12-03-2009, 13:43
Istina, zanimljiv je taj voice command...tko zna, mozda se to pocne razvijat u nekom zanimljivom smjeru...

Deadwalker
12-03-2009, 14:42
da, to bi se moglo impleterirati i u druge strategije u dogledno vrijeme, posebice na konzolama...

ScorpiuS
12-03-2009, 15:26
da, to bi se moglo impleterirati i u druge strategije u dogledno vrijeme, posebice na konzolama...
Kao što je i Čauš reko i ja bi ga volio vidjet u nekom timskom FPS-u tipa Rainbo Six, a kako su obje igre od istog izdavača, možda to nije toliko nemoguće za ostvarit.