PDA

Pogledaj cijelu verziju : početak u pokretanju windowsa(xp)



Filip_k
03-11-2008, 18:00
Već me počelo živcirati onaj početak u windowsima gdje svaki put moram kliknuti da se pokrene windows, ono gdje se upisuju lozinke za početak i to. Naime to mi se u samim win. ponavlja učestalo nakon cca 15 min(ili prije, neznam točno). Kako da maknem da me nikad to ne pita(nemam nikakvu lozinku za ulazak)? Za one koje baš nisu skužili, dakle to je isto kao da idete na log off... :)

C
03-11-2008, 18:50
Skini besplatno s interneta TweakUI (ili neki manje dobar program), i u njemu upali automatski log on.

keko
03-11-2008, 19:13
ako je to ono što mislim
control panel-->user accounts-->change the way users long on or off

Filip_k
03-11-2008, 19:52
rješeno sa tweakom, ali sam malo i sam zeznuo stvar. Tamo je bila opcija da mi se ''Filip'', kao accaunt, ne pokaže na početku pokretanja windowsa, što sam ja i htio, međutim očito da nisam dokraja pročitao rečenicu, jer mi je moj accaunt nestao ne samo sa početka nego i u samim windowsima :) . Sva sreća da postoji sistem restore. Tako da, kad sam ponovno vratio accaunt, ponovno instaliro tweaka, te našao upravo onu opciju koji si rekao i sad sve radi. Hvala tebi ''C'', ali i hvala ''KP'', čiju sam metodu probao 1., ali nije uspjelo. Mislim ti si dobro skužio o čemu se radi i tamo ima jedna opcija koja opisuje ovo što sam ja rekao, međutim kad sam ju probao izmijenio se je samo izgled onog početnog skrina, a nije ga zaobišao....

C
10-11-2008, 17:55
Još sa TweakUI umješaj RegToy koji ima znatno više mogućnosti i biti ćeš prezadovoljan. ;)