PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fallout 3



kulamasta
03-11-2008, 14:27
Sramota da ne ma topć o ovome kvazi pseudo nastavku Fallout serijala

Kazu da je ovo nastavak... pa da vidimo to u par crtica

F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?

Constantine
03-11-2008, 16:02
F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen
A je,sto si ti ocekivao,da grafika bude ista,igra mora napredovat,mora lijepo izgledat.

kulamasta
03-11-2008, 16:36
I? Diablo ima novu grafiku, 3D, pa opet je zadrzan izometrijski pogled, cim vidis igru, kazes: da, to je Diablo, Graficki je napredovao ali opet je zadrzao svoj identitet

SkunK
03-11-2008, 19:30
Nazalost, ovo je samo pokusaj da se bude u trendu "svaku-novu-igru-moramo-popljuvati-da-budemo-face-jer-to-rade-sve-face" iako je igra dobra. Igru pljucaš kad je loša ili kad je stvarno podbacila, Fallout 3 imho nije podbacio.

Arbiter of Change
03-11-2008, 19:32
Iskreno, jedino na što imam velike primjedbe, za sada barem, je UŽASNA nestabilnost igre.

mravojed20
03-11-2008, 19:44
Također, ruši se nenormalno.

Constantine
03-11-2008, 22:36
Sad imam quest da oslobodim nekog lika od obitelji,dosao sam do obitelji sve ih pobio,dobio nekakav kul mač,oslobodio iana i onda se naravno pojavio neki quick save bug i sad moram ponovno pobit obitelj :(

Khorne
03-11-2008, 23:42
Sramota da ne ma topć o ovome kvazi pseudo nastavku Fallout serijala

Kazu da je ovo nastavak... pa da vidimo to u par crtica

F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?


Inovativnost je dobro dosla,a tebi ako se ne sviđa igraj fallout 1.

Khorne
03-11-2008, 23:44
Nazalost, ovo je samo pokusaj da se bude u trendu "svaku-novu-igru-moramo-popljuvati-da-budemo-face-jer-to-rade-sve-face" iako je igra dobra. Igru pljucaš kad je loša ili kad je stvarno podbacila, Fallout 3 imho nije podbacio.

Istina,danas nema vise stvari koja nije popljuvana....

SkunK
04-11-2008, 00:29
Moras se zapitati zašto se pljuje.
Ja cu ti reci zašto. Zato jer neki ljudi bez svojeg mišljenja,ali s vrlo malo "online respekta" vide "stariješine" kako pljucaju neku novu igru koja ima brend ali su je developeri sjebali, te te "forumske stariješine" koje ipak znaju o čemu govore, popljuvaju igru s pravom. E sad to ti "wanabeei" vide i misle da to moze svatko i sa svakom igrom. E pa neide nazalost tako i dogadja se ovakav self-own i uberfail.

kulamasta
04-11-2008, 00:30
Reiko... o cemu ti trabunjas?

Deadwalker
04-11-2008, 09:07
Reiko... o cemu ti trabunjas?

govori ti da mnogi stariji igraci na ovom forumu koji, kada nazovimo to "popljuju igru", cine to s jako dobrim argumentima jer imaju vec puno igraceg iskustva i znaju dobro reci sta se primjerice u jednom serijalu se promjenilo i dali je ta promjena se uklopila u sam koncept igre. E sad, tu se nađe ova jako mlada generacija igraca koja vidi da je u zadnje vrijeme "fora" popljuvat svaku novu igru, e onda oni to rade bezveze, bez ikakvih dobrih argumenata. Cinjenica je da je Fallout 3, unatoc mnogim ranim negativnim komentarima(prije nego li je izasla igra) ispao na kraju jako dobar i Bethesda je pokazala jos jednom da ipak zna radit dobre rpg-e. Da je igra dobra, govori sama cinjenica da je Fallout 3 tema trenutno najaktivnija i puno forumasa se zabavlja jako dobro upravo ovom igrom.

SkunK
04-11-2008, 09:29
Reiko... o cemu ti trabunjas?

Eto, Deadwalker ti je dodatno pojasnio ali nisam siguran hoce li to doci do tebe.

kulamasta
04-11-2008, 12:57
Odlicno Reiko; ali zasto spamas?

Kakve veze ima tvoj post sa mojim uvodnim?

Outmind
04-11-2008, 13:02
@ kulamasta - si ti uopće igrao fallout3? Jer ovo što govoriš u svom prvom postu mi zvuči kao spika koju su ljudi pisali pred jedno mjesec-dva, dok nitko još nije mogao iskusiti samu igru. Mislim da se falloutu 3 treba pristupiti bez predrasuda. Sam sam veliki daggerfall/morrowind fan, pa sam oblivionu pristupio kao igri samoj po sebi i kao takva mi je bila dovoljno dobra da me zabavi 50-ak sati. Tebi savjetujem isto - probaj fallout3, igraj ga jedno 5-6 sati, riješi koji quest i skupi neš xp-a, pa onda reci jeli igra bzvz ili nije.

kulamasta
04-11-2008, 13:18
COD4 je odlicna igra, pa kakve veze ima sa Falloutom?

Recimo da je nekima i Oblivion odlicna igra, pa kakve veze ona ima sa Falloutom?

Resident Evil je dobra igra, pa kakve veze ima sa Fallotom?

Na zalost, Fallout 3 ima veze sa svim tim igrama, osim sa Falloutom

MasaKrisT
04-11-2008, 14:53
u tom slucaju,precrtaj si fallout 3 znak markerom na monitoru,napisi ''novahappyigra'' i igraj,te ce ti biti genijalna.

Necto
04-11-2008, 15:29
@kulamasta

Jesi ti uopce odigra F1,2 .... i 3 ? ili samo kenjas bezveze

kulamasta
04-11-2008, 15:50
@kulamasta

Jesi ti uopce odigra F1,2 .... i 3 ? ili samo kenjas bezveze

Hahaha

ti si hocu p___e generacija?

SkunK
04-11-2008, 16:01
Odlicno Reiko; ali zasto spamas?

Kakve veze ima tvoj post sa mojim uvodnim?


Pa, moj post ima više manje 99% veze s tvojim "uvodom". Ali ovo kad si prozvao moj post spamom koji se odnosi na zašto ljudi pljuju igre (u ovom slučaju Fallout 3) a sam si nazvao topic "Fallout 3", mi je stvarno učinio dan ljepšim.

Hvala ti na dozi smjeha :pray:

kulamasta
04-11-2008, 16:23
Dečkiću Reiko, ovako...

Prvo mi je drago da sam te nasmijao, jer je opcepoznata cinjenica da uzivatelji igara koje isprdi Bethesda imaju smisao za humor na razini amebe... i to zaostale amebe... No dobro...

Druga stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3 imas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

Ako ti imas problema sa "pljuvacima" tebi omiljeni "IGRICA", otvori temicu u nekom prikladnom podforumu

I jos jedna stvar, nevezana usko uz problematiku, kada vidim kakvi gejmeri igraju igre na racunalima sve mi je jasnije zasto su vecina igara danas reciklirano smece...

cheers :friends:

whiskey
04-11-2008, 16:29
Fallout 3 nije loš. Fallout 3 nije ni odlican. Fallout i Fallout 2 su odlicni. Fallout 3 je igra nove generacije koja ima neke dodirne tocke sa originalima. Fallout 3 je bila konzervativna igra od same najave. Fallout 3 je igra od koje se ocekuje puno i malo u isto vrime. Zvucim ka Jura Ozmec.. Fallout 3 je bolje odigrat nego neodigrat ako si tzv. Gamer. S obzirom da sam Gamer, igram je i zna me zabavit :)

SkunK
04-11-2008, 16:44
Dečkiću Reiko, ovako...

Prvo mi je drago da sam te nasmijao, jer je opcepoznata cinjenica da uzivatelji igara koje isprdi Bethesda imaju smisao za humor na razini amebe... i to zaostale amebe... No dobro...

Druga stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3 imas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

Ako ti imas problema sa "pljuvacima" tebi omiljeni "igra", otvori temicu u nekom prikladnom podforumu

I jos jedna stvar, nevezana usko uz problematiku, kada vidim kakvi gejmeri igraju igre na racunalima sve mi je jasnije zasto su vecina igara danas reciklirano smece...

cheers :friends:


Kao prvo, ja za tebe nisam "dečkić", ako se ja odnosim barem s nekom dozom kulture prema tebi, pokušaj i ti prema meni.

Druga stvar, ako vidiš ja nisam pisao "hvalospjev", moj post nema veze s hvalospjevom nego ima veze s nepotrebnim pljucanjem igre koja ne zasluzuje biti popljucana. Isto tako apel je za sve veću pojavu tipova koji pljucaju neku igru samo da bi ispali "fora" i to nisam samo ja primjetio nego većina forumaša. Neznam u kojoj dimenziji živiš da si mogao shvatiti moj post kao "Hvalospjev" pa ja uopće nisam hvalio igru.

Meni Fallout 3 nije omiljena igra, odkud ti to? Kakve to lude zakljucke donosiš, vidim da ti doneseš zaključak i da je to tako, pa makar taj zaključak nema veze s vezom. Meni Fallout 3 nije omiljena igra , niti će ikad biti, ali znam ja i većina forumaša koja je ovdje postala da igra ne zalsluzuje pljucanje pošto nije toliko loša i nije podbacila. Sad se opet vracamo na onu stvar, zasto se ovakvi topici otvaraju, a odgovor je da se privuče pozornost i "forumaška slava" a ja ti opet kazem da se ona stiče znanjem a ne nekom izmišljenom forumlom kao "otvori topic kad izadje nova igra i popljuj je " pa makar ona bila više manje OK igra.

Ovo zadnje je trebalo znaciti kao da se ja palim na grafiku i ostalo, moras biti stvarno malo bezobrazan da me svrstavaš u tu grupu ljudi jer su to većinom klinci koji jos neznaju raspoznati gameplay od grafike i ostalih stvari. Evo baš kao naručeno mi je ovo došlo jer sam baš jučer razgovarao o tome kako su danas igre neinovativne i nemaju ono "nešto" što su imale starije igre istog žanra ( s Deadwalkerom sam o tome pričao pa neka ti on potvrdi). Isto tako se u potpunosti slazem da se danas premalo pozornosti svodi na gameplay a previše na grafičku prezentaciju, stoga bi te molio da se okaniš takvih zaključaka prema meni koji nemaju nikakvu bazu i nemaju veze s vezom.


I prestani se odnositi prema meni s visoka, imam osjećaj da zasnivaš svoju bahatost jer smatraš da si neka vrsta "oldskool gamera" ili čega već, a priatelju, lako je to izgiravati na forumu kad te nitko nezna pa mozes biti i superman ako zelis ( slučaj s kolegom Tracerom gdje mu se jedna cura na forumu predstavljala kao druga osoba,muljala i na kraju iskoristila svog vlastitog oca koji radi u firmi da bi pregledala Tracerov account, i PM-ove). Tako da ti takvo ponašanje nigdje nece biti od koristi, pogotovo ovdje i pogotovo prema meni koji se nisam tako odnosio prema tebi pa te jos jednom molim da prestanes s takvim stavom.

kulamasta
04-11-2008, 17:25
Frendicu, ovo je podforum "PLJUVACINCA"... kapiš?

Ja nisam otisao u podforum i poceo pljuvat po igri dok decki puni etuzijazma gustaju u njoj... nisam ja partibrejker :wink:

Temu sam otvorio na prikladnom mjestu, u pljuvacnici gdje se pljuje...

I zato tvoji postovi u ovoj temi su besmisleni, i tebi kao moderatoru bi to trebalo biti jasno...

Ako ti se pljuje po igri, imas tu temu pa pljuj, ako ti se komentira sama igra ili ti se piseju hvalospjevi, imas temu u gaming opcenito; ako smatras da ljudi pljuju bezrazlozno razne igre, i to ti stoji kao tezak teret na srcu i osjecac neodoljivu potrebu da to podjelis sa svima, otvori si temu u prikladnom podforumu.

Tako da mi nije jasna tvoje pljuvanje pljuvaca u temi o Fallout 3 u pljuvacnici?

Zalutao si

Khorne
04-11-2008, 18:10
Dečkiću Reiko, ovako...

Prvo mi je drago da sam te nasmijao, jer je opcepoznata cinjenica da uzivatelji igara koje isprdi Bethesda imaju smisao za humor na razini amebe... i to zaostale amebe... No dobro...

Druga stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3 imas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

Ako ti imas problema sa "pljuvacima" tebi omiljeni "igra", otvori temicu u nekom prikladnom podforumu

I jos jedna stvar, nevezana usko uz problematiku, kada vidim kakvi gejmeri igraju igre na racunalima sve mi je jasnije zasto su vecina igara danas reciklirano smece...

cheers :friends:

Hm a koliko ti to imas godina vise od nas da ti daju pravo da nas smatras balavcima?

SkunK
04-11-2008, 19:01
@ Scourge

Ma pusti vidiš da nema poštovanja za nikog, netreba niti očekivati ništa drugo...samo se zapitam di je ignore tipka kad je potrebna :)

Važno da on mene uči kako postati moderator ;) i naravno nastavlja po svome kao da nije pročitao ni slovo od mojeg zadnjeg posta(opet o nekakvim hvalospjevima, obraća mi se s umanjenicama ko nekom mulcu itd. ) a lako je biti internet ratnik. Baš zato ću ignorirati njegove postove jer su gubljenje vremena.

Neven <R>
04-11-2008, 19:33
Ajde smirite se. Nisam igrao F3, ali ovo je pljuvačnica i kulamasta je napisao zašto mu se ne sviđa igra i ima pravo na svoje mišljenje. Tako da ili se raspravljajte zašto vam je igra loša/dobra i koji aspekti vas smetaju ili ne, ova prepucavanja je'l otvorio topic da bude trendi, tko je dijete, a tko nije su bespotrebna i nemaju veze s topicom.

kulamasta
04-11-2008, 19:49
Odlicno Reiko; ali zasto spamas?

Kakve veze ima tvoj post sa mojim uvodnim?


Pa, moj post ima više manje 99% veze s tvojim "uvodom". Ali ovo kad si prozvao moj postSspamom koji se odnosi na zašto ljudi pljuju igreS(u ovom slučaju Fallout 3) a sam si nazvao topic "Fallout 3", mi je stvarno učinio dan ljepšim.

Hvala ti na dozi smjeha :pray:

Reikiću, muškarčino (ovo bolje?), vidic o cemu ti pises, a pogledaj koja je tema topica...

U topicu o navedenoj igri tvoje misljenje o tome zasto ljudi pljuju igre zanima me jednako kao i misljenje Nede Ukraden o utjecaju Nietzschea u romanima gospodina Dostojevskog... a znas zasto?

ZATO JER TO NIJE TEMA!!!!!!!

Kada ce me zanimat zasto ljudi pljuju igre, otvorit cu topic na tu temu i tebe preko PM pozvat da to sve ukratko elaboriras, ako ti tema slucajno promakne

Ogg The Dogg
04-11-2008, 19:54
eo, nisam igro F1 &2(o priznajem, ubijte me!) al svejedno F3 smatram dobrom igrom. a zato? zato sto imas ve sta jedna dobra igra treba imat. a to sto u njoj nista nije slicno, nisu ni Cod 2 i 4 slični pa su obje igre odlične. e sad, ne znam šta ste vi uopće od ove igre očekivali, al ja obično pljujem po igrama koje obećaju jedno a na kraju ispanu nešto drugo. Fallout 3 je donio obećano i niš se autorima ne može prigovorit osim što nisu napravili remake prijašnjih nastavaka

Neven <R>
04-11-2008, 21:10
Zadnje upozorenje

Ti si bahat, tvoji argumenti su za k..c i slične gluposti ne želim više čuti u ovom topicu. Ili se naučite raspravljati ili slijede warnovi.

kulamasta
04-11-2008, 21:59
ne vidis smisao teme ali vidis smisao da postas u njoj post koji nema veze sa temom?

bezimeni
04-11-2008, 22:50
F3 je odličan .Ali meni je i Oblivion bio odličan pa očito baš i nemam ukus večine .Ali ne vidim problem da netko pljuje po igri ali isto tako ne vidim ni problem da ju netko brani.Ipak za neko pljuvanje bi trebalo predočiti račun o kupljenoj igri ( shvatite ovo retorički )...sobzirom kako se kod nas igre dobrim dijelom nabavljaju i nema neke moralne osnove za pljuvanjem.Ali onaj koji je iskeširao 300-400 kn i ispao nezadovoljan neka pljuje koliko želi...ima na to pravo.

JohnnyMo
04-11-2008, 23:38
Mene osobno Fallout 3 nije oduševio , fali ono nešto , nije to "onaj" fallout : usporedo sam instaliro fallout 3 i fallout 2 ( sa nekakvim novim modovima ). Nakon 3 dana skidanja Fallout 3 nisam mogo dočekat da je pokrenem .Kad napokon jesam...pufff
razočarenje , nije to to. Ta igra koja se zove "Fallout 3" možda jest dobra al je se treba smatrat drugom igrom , gledat zasebno, jer ako je gledate kao nastavak popularnog serijala i očekujete nešto one razine razočarat ćete se( bar ja jesam ). Tako da uz Fallout 3 instaliran na PC - u igram fallout 2 - novi modovi rullllajuu...
Samo da napomenem za one koji to kojim slučajem neznaju Black Isle nije radio 3.

kulamasta
05-11-2008, 00:01
F3 je odličan .Ali meni je i Oblivion bio odličan pa očito baš i nemam ukus večine .Ali ne vidim problem da netko pljuje po igri ali isto tako ne vidim ni problem da ju netko brani.Ipak za neko pljuvanje bi trebalo predočiti račun o kupljenoj igriS( shvatite ovo retorički )...sobzirom kako se kod nas igre dobrim dijelom nabavljaju i nema neke moralne osnove za pljuvanjem.Ali onaj koji je iskeširao 300-400 kn i ispao nezadovoljan neka pljuje koliko želi...ima na to pravo.

Za bilo kakvo igranje trebalo bi imat doma račun o kupljenoj igri... a hvaljenje ili pljuvanje... to nam garantira ustav, kako kod nas tako i u svakoj demokratskoj zemlji, hvala Bogu

a ovo sa moralom...a sta ja znam... moral je skup nekih moralnih normi, koje nam govore kako bi trebali djelovat da djelujemo dobro (jer samo dobro djelovanje jest moralno relevantno djelovanje); znaci, samo posjedovanje ilegalne igre jest nemoralno jer je u koliziji sa moralnom normom "ne ukradi"...

znaci, svi koji imaju piratsku igru su nemoralni... a iskazivanje pozitivnog ili negativnog misljena o istoj, sve dok je ono istinito, jer ne zaboravimo normu "ne lazi" potpuno je isto i nema moralne vrijednosti

bezimeni
05-11-2008, 06:11
Dobro...ako i nije nemoralno onda je u najmanju ruku licemjerno.....

phantom_fuxor
05-11-2008, 09:41
igra je odlična, samo poremećenom bi bila loša :/
ako me uvuče u priču super, jeb** onda grafiku i sve ostalo
takve igre se traže ^^ a tu je f3 odličan

kulamasta
05-11-2008, 14:53
@bezimeni

misliš da je u redu ukrast igru, pohvalit ju i dalje ju do iznemoglosti igrat, a nije u redu dat negativno mišljenje i ne igrat ju? U redu je nešto ukrast ako se pohvali?

A ako vec ukrades, onda i lazi da ti se sviđa, jer ako slucajno kazes istinu, uz to sto si lopov, budes i licemjer?

Inace, stekao sam dojam da smatras da sam ja ukrao igru pa sada pljujem po njoj, za razliku od vrlih forumasa koji su ju ukrali (jesi li ju i ti ukrao?) pa ju hvale.

Zanimljivo

Za obavjest dezurnim moralistima na forumu i onima koji inace torrente skidaju samo da 3 godine provjeravaju jel igra dobra i dal im se isplati kupiti original radi "podrske" (ovaj termin mi je super; gospodo, novci se ne davaju radi "podrske" vec zato jer ste nesto dobili pa je red da to i platite) proizvodjacu, pa onda ako im je fakat genijalan mozda daju za nju kada joj cijena padne ispod piratic... Ali to nas dovodi opet do licemjerja, pa necemo dalje...

Uglavnom, igru nemam, niti "ukradenu", niti kupljenu. Nemam ju zato jer znam sto je Fallout i lpje su njegove bitne karakteristike.

U uvodnom postu sam naveo tri bitne karakteristike koje Falloutom cine Falloutom... Izometrijski pogled na radnju, TBS, crni humor... Koliko sam shvatio iz recenzija, filmica i ostalog (da gospodo, neke stvari ne morate igrat da shvatite) Fallout nema niti jedno od toga, a ono malo sto zadrzava dodatno je pojednostavljeno... I kao takav naslov meni je potpuno nezanimljiv i gadi mi se sto nosi naziv koji nosi...

Medjutim, da se to shvati, treba se imat preko 14 godina + relativno dobro znat citat hrvatski jezik, te to znanje citanja primjenit na prvi, uvodni post, te tek tada bi moglo o necemu pricat...

Nazalost, vidim da su zahtjevi previsoki...



@phantom_fuxor

Dok ne stavis tu sken racuna ti si za mene potencijalni lopov i ne raspravljam sa tobom

bezimeni
05-11-2008, 15:45
Nisam mislio na tebe osobno nego opčenito na večinu koji "ukradu" igru pa ju onda pljuju .Po mom mišljenju ju nemju parvo pljuvati ako ju nisu platili .Jednostavno , malo se previše proširio trend pljuvanja na ovome forumu. To što se pljuje ovdje u pljuvačnici je sasvim ok kada bi se pljuvanje ograničilo na ovaj podforum.Ali pljuje se i na ostalim podforumuma.Imam utisak da su se neki zasitili igranja pa eto sada od dosade pljuju što treba i ne treba.

Ipak probaj igru..."posudi " ju pa ako ti stvarno ne sviđa nakon što joj daš poštenu šansu ,pljuj. Jer ovako ako ju nisi ni probao te ju unaprijed osudio :thumbs1: .Uglavnom ti propuštaš a ne oni koji se dobro zabavljaju uz igru.Pa nije valjda nitko toliko lud da se igra na silu tek igranja radi.

Odigrao sam oba fallouta ali vidio sam kakv "nastavak" dolazi i takvog sam ga prihvatio.I kao takav mi pruža solidnu zabavu.

kulamasta
05-11-2008, 15:52
Eto Bezimeni, tebe cijenim pa nastavljam ovu vise manje off topic pricu; morat cu promjenit naziv topića...

Najveca traedija i zlo u svemu ovome da ja uopce ne pljujem po Falloutu 3, cak nisam niti rekao da je los...

Eto, stavit cu ponovno svoj prvi post, pa procjeni:

F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?

Na kraju ja samo pitam uzasto se ova igra zove Fallout 3, jer ona to nije... Jer, znamo sta na ogradi piše, pa necemo krenut to jebavat, jel tako?

I reci mi, jel sam ja u svome uvodnom postu uopce popljuvo igru ili bilo koga drugog?

bezimeni
05-11-2008, 15:59
Ma ja se uopće nisam javio zbog tvog "pljuvanja" ili tvog prvog posta nego zbog svađe koja se razvila nakon toga ....Baš me briga za Fallout 3 pa nisam sentimentalno vezan uz ovu igru ,neka ju argumentirano pljuje tko želi ( da mi netko nije dirnuo STALKERA :killyou: ).
Da igra se nije tako trebala zvati jer je očito da žele zaraditi na nostalgiji i poznatom imenu.Ali s druge starne rekli su da je ovo "spiritualni" nastavak serijala.Ova igra samo pokušava imitirati atmosferu originala , i to je to. Ni manje ni više.Ako ju prihvatiš kao takvu slijedi solidna zabava .A da se mogla zvati kekako drugačije , mogla je.

kulamasta
05-11-2008, 16:02
po tvome, jel bolji Stalker ili Fallout 3?

bezimeni
05-11-2008, 16:08
Stalker nema konkurencije ni u jednoj igri osim možda u Stalkeru CS .To je serijal iznad ostalih .

kulamasta
05-11-2008, 16:13
Kako objašnjavas da recimo, Fallout 3 dobiva redovito 90+, a Stalker jedva 70+ ocjene?

I eto, da otvorim u pljuvacnici temu Stalker, sigurno bi bila puno popularnija?

bezimeni
05-11-2008, 16:18
Ja se osječam povlaštenim što se nalazim u manjinskom društvu gamera koji su iskusili istinsku kvalitetu Stalker serijala.To što ju drugi ne razumiju i ne osječaju da je nešto "divlje" u toj igri...meni malo žao tih ljudi :D .

A tema je bila napravljena i neslavno je prošla stalker u pljuvačnici (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=11665)

Constantine
05-11-2008, 16:52
Samo neka netko proba pljuvat po stalkeru,ubit cu ga argumentima zašto je igra fantastična :)

Čux
05-11-2008, 17:13
Eto Bezimeni, tebe cijenim pa nastavljam ovu vise manje off topic pricu; morat cu promjenit naziv topića...

Najveca traedija i zlo u svemu ovome da ja uopce ne pljujemSpo Falloutu 3, cak nisam niti rekao da je los...

Eto, stavit cu ponovno svoj prvi post, pa procjeni:

F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?

Na kraju ja samo pitam uzasto se ova igra zove Fallout 3, jer ona to nije... Jer, znamo sta na ogradi piše, pa necemo krenut to jebavat, jel tako?

I reci mi, jel sam ja u svome uvodnom postu uopce popljuvo igru ili bilo koga drugog?

sad već skačeš sam sebi u usta

kulamasta
05-11-2008, 17:20
necu ti rec da si glup jer bi se uvrijedio...

Pa da nesto krivo ne shvatim, pitat cu te, moj prvi post je tebi pljuvanje?

Čux
05-11-2008, 17:29
Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...




reci ti kaj očeš, opće me ne dira...

JohnnyMo
05-11-2008, 17:30
Eto Bezimeni, tebe cijenim pa nastavljam ovu vise manje off topic pricu; morat cu promjenit naziv topića...

Najveca traedija i zlo u svemu ovome da ja uopce ne pljujem po Falloutu 3, cak nisam niti rekao da je los...

Eto, stavit cu ponovno svoj prvi post, pa procjeni:

F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?

Na kraju ja samo pitam uzasto se ova igra zove Fallout 3, jer ona to nije... Jer, znamo sta na ogradi piše, pa necemo krenut to jebavat, jel tako?

I reci mi, jel sam ja u svome uvodnom postu uopce popljuvo igru ili bilo koga drugog?
U potpunosti se slazem igra kao igra je dobra al se nije trebala zvat Fallout jer ono sto su najbitnije karakteristike Fallout -a ovde nema ni 30 posto ( kao sto je gore navedeno , da se neponavljamo ).

kulamasta
05-11-2008, 17:33
Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...




reci ti kaj očeš, opće me ne dira...

Istina, al ja po tom izbljuvku od igrice nisam pljuvao (ovo da je on izbljuvak je moje legitimno misljenje koje nisam iznosio), ves sam otvorio temu uvodnim postom gdje je sve jasno naznaceno...

Onda su se javili likovi o kojima govori Nova TV u svojim emisijima i krenulo je...

IGoR_2803
05-11-2008, 18:12
procitah prve tri strane ovog vrlo zabavnog topica i moram reći da se slažem sa kulamastom... ne zato jer sam odigrao fallout 3 i jer želim pljuvati po njemu nego zato jer čovjek ima pravo... igrao sam f1 i f2 i znam što ta igra predstavlja, trojku nisam, ali je namjeravam.

no, želim povući paralelu sa nedavno najavljenim nastavkom jedne također vrlo popularne igre, koja bi trebala izaći kroz godinu, dvije... govorim o diablu 3... kakve sad to veze ima s falloutom 3? nema, ali ima veze sa slijedećim: kulamasta je otvorio ovaj topic i naveo tri stvari koje su po njemu bit fallout serijala, a koje u trojci nema... i vi ga popljujete... ajde se sad sjetite kakve su bile reakcije (a ako idem pregledavati topic, vjerojatno cu naci i vase postove tamo) kad je blizzard pokazao 20 min gameplay video diabla 3... "ne želimo wow-like diablo"... "želimo uber-dark-goth-depresivnu paletu boja, a ne šarenilo" itd... zanima me kako onda nitko nije tamo solio pamet, a još k tome je tema bila u "gaming" pdf, a ne u pljuvačnici.?

nosferatu25
05-11-2008, 21:05
Najveca traedija i zlo u svemu ovome da ja uopce ne pljujem po Falloutu 3, cak nisam niti rekao da je los...
ajde molim te pogledaj koliko si samo puta fallout 3 nazvao smećem.

i da, IGoR_2803, kulamastu niko ne pljuje zato što mu to pričinjava zadovoljstvo, već zato što kulamasta sasvim sigurno ima želju da prekolje svakog kome se fallout 3 sviđa :D .

kulamasta
05-11-2008, 21:14
aj pogleaj u kojem sam ga postu nazvao smecem, a sa kojim postom sam otvorio temu i kakvi su bili odgovori koji uopce nisu bili vezani za temu, prije nego sto sam ja fallout 3 nazvao smecem, sto uzgred uopce nije bilo bitno za cijeli topic

nosferatu25
05-11-2008, 21:21
stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3Simas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

dobro, nisi je baš nazvao smećem, ali... :roll:


COD4 je odlicna igra, pa kakve veze ima sa Falloutom?

Recimo da je nekima i Oblivion odlicna igra, pa kakve veze ona ima sa Falloutom?

Resident Evil je dobra igra, pa kakve veze ima sa Fallotom?

Na zalost, Fallout 3 ima veze sa svim tim igrama, osim sa Falloutom
sa ovim se slažem, super si to rekao. ali trebalo je ostati na ovome, pošto fallout 3 sigurno nije izbljuvak od igre, a ako jeste... pa... ne znam šta se onda smatra dobrom igrom u 21. veku...

kulamasta
05-11-2008, 21:37
Prijatelju, ja sam za raspravu, argumentiranu, zato mi nije jasno zasto mi ne odgovoris na moje pitanje...

Ovo je moj prvi post koim otvaram temu:

F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen
F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre
F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat
I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?

Dali u ovome postu ja pljujem po nekome, po necemu ili cak po igri? Ili argumentiram zasto ova igra nije Fallout?

I koji odgovor dobivam na to? Sledeci od gospodina moderatora:

Nazalost, ovo je samo pokusaj da se bude u trendu "svaku-novu-igru-moramo-popljuvati-da-budemo-face-jer-to-rade-sve-face" iako je igra dobra. Igru pljucaš kad je loša ili kad je stvarno podbacila, Fallout 3 imho nije podbacio.

Reci mi koji je smisao toga odgovora? Osim spama i ciste provokacije? Jer kada mi neko spocitava da zelim biti u "trendu" i biti neka "faca" (ne znam pred kim? mozda pred tim moderatorom?). Takodjer mi se spocitava i neko pljucanje igre? Vidis li ti pljucanje u mom prvom postu?

nakon toga gospodin moderator ide dalje, bez da sam mu ista odgovorio:

Moras se zapitati zašto se pljuje.
Ja cu ti reci zašto. Zato jer neki ljudi bez svojeg mišljenja,ali s vrlo malo "online respekta" vide "stariješine" kako pljucaju neku novu igru koja ima brend ali su je developeri sjebali, te te "forumske stariješine" koje ipak znaju o čemu govore, popljuvaju igru s pravom. E sad to ti "wanabeei" vide i misle da to moze svatko i sa svakom igrom. E pa neide nazalost tako i dogadja se ovakav self-own i uberfail.

Tu mi spocitava "da nemam svoje misljenje", takodjer i da nemam "on line respekt" (prema kome, tom pristu od moderatora?), tu dalje spominje neke "starjesine", neke wanabeeie... Tu se ja pitam o cemu taj deckic laprda?

Stovise, u dva sljedeca posta ja pitam moderatora o cemu on prica??? tu se takodjer javljaju u raspravu ostatak dojencadi na forumu ohrabreni jer je tu njihov moderator... naravno, njihovi postovi takodjer nemaju apsolutno veze sa temom...

tu meni vec lagano puca film, te igru nazivam onako kako mislim da je, iako se po uvodnome postu vidi da upce mi to nije bila namjera, vec pitanje zasto se zove Fallout 3...

Samo pitaj ako ti nesto nije jasno; ili komentiraj... al argumentirano...

nosferatu25
05-11-2008, 21:43
slažem se u vezi prvog posta; sasvim je na mestu. zanemari sve druge postove koji nisu u vezi sa temom; Reikove (iako se delimično slažem i sa njim - ništa nije crno-belo) i ostale: ti si rekao da fallout 3 nikada nisi nazvao smećem, a ja sam našao dva primera. to je to. i na kraju, nadam se da smo se složili oko toga da je fallout 3 odlična igra koja bi trebalo da se zove: Hell in Washington D.C..

bezimeni
05-11-2008, 21:53
Upravo to ...odlična igra koja je trebala imati drugačije ime.Mlađi gameri i tako ne znaju za taj serijal dok bi stariji znali da se radi o duhovnom nasljedniku .Kapitalizam je ipak prevagnuo....i to njegov truli dio :) .

kulamasta
05-11-2008, 22:01
tako je... uz to i ako mladji igraci znaju za taj naslov, nije isto odigrat taj naslov kada je on izasao ili jucer jer ti je netko preporucio da je to jedna dobra stara igra... jako je bitan vremenski kontekst

Necto
05-11-2008, 23:14
Fallout 1 sam odigrao 99-e, dvicu sredinom 2000-e i evo sada i ovaj "izbljuvak" od Fallouta3.
Cim je Bethesda otkupila prava na Fallout igru svi fanovi su znali da to nece dobro zavrsiti i da to nece biti niti sjena od sjene original Fallout-a.
Problem danasnjih PC igara su konzole i zaglupljivanje igara da bi iste bile dostupnije vecoj masi igraca (citaj: djecurlije).
Dok god se proizvodjaci igara budu drzali ove svoje politike za siroke mase i proizvodili igre za "hocu p___e generaciju" kojima je najbitnija stvar u igri "zaaaakon grafika"
mi cemo sve rjedje i rjedje vidjati kvalitetne naslove na nasim PC-ima.
Sva sreca pa ponekad izlete neki nepoznati leekovi na scenu i izbace hit ... (STALKER)

F3 je definitivno nedostojan da nosi Fallout ime, igra nema niti 10% onoga sto Fallout cini Fallout-om.

Ali igra kao sama, negledajuci naziv i gledajuci veliku vecinu igara izaslih proteklih godina kao takva je super.
Tako da nije posteno je nazivati izbljuvkom cisto zato jer su developeri kurve koje zele zaraditi na staroj slavi.

:friends:

Ogg The Dogg
05-11-2008, 23:26
naravoučenije.... ne kupuj ime stare igre zato što će ljudi pljuvat po njoj zato što nije ista ko i prijašnji nastavci nego napravi novu igru u istom svijetu, sa sličnim\istim likovima i daj joj novo ime i ljudi će ju hvalit zato što je stvarno dobra igra.... :?

kulamasta
05-11-2008, 23:42
besmisleno je kupit brand Coca Cole i onda pod njim prodavat kisele krastavce...

mislim, nije besmisleno, jer bi se ti krastavci sigurno dobro prodavali, ali mislim da se shvaca sto zelim rec

Fallout 3 je mozda dobra igra, ali ne moze biti dobra Fallout igra jer nema ono sto Fallout cini Falloutom...

Mozes napravit super fanasticnu voznju auta, ali nemoj onda dat joj ime Pro Evolution Soccer

phantom_fuxor
06-11-2008, 16:03
wahahahahhaha
evo master će ti reć...

kulamasta ti si je**** bu****!!!!!!!!!! G*** si ko ku*** i daj je**** začepi gubicu i pokupi svoje prnje sa ovog foruma i ne piši gluposti.
Gade mi se umišljeni bahati napuhani arogantni debilni ljudi poput tebe. Misliš da si posakao svu pamet svijeta a valjda imaš 15 godina i sereš kvake. Prvo kažeš da je igra smeće ovo ono, a onda odjednom nije, pa onda opet je. Daj se ubij ili nađi život.

The Boz
06-11-2008, 16:17
phantome, odi se hladi. Vrati se kad češ znat što se smije u civiliziranom društvu.

A ti, kulamasta, nisi morao reportat baš apsolutno svaki post koji se ne slaže s tvojim viđenjem svijeta...

JohnnyMo
06-11-2008, 16:59
wahahahahhaha
evo master će ti reć...

kulamasta ti si je**** bu****!!!!!!!!!! G*** si ko ku*** i daj je**** začepi gubicu i pokupi svoje prnje sa ovog foruma i ne piši gluposti.
Gade mi se umišljeni bahati napuhani arogantni debilni ljudi poput tebe. Misliš da si posakao svu pamet svijeta a valjda imaš 15 godina i sereš kvake. Prvo kažeš da je igra smeće ovo ono, a onda odjednom nije, pa onda opet je. Daj se ubij ili nađi život.
Pitas njega jel ima 15 godina , pa jel vidis kako si glup ,nemas nikakvih argumenata, glumis neke internet huligane ( ko da je tebi 15 godina ) ..I covjek od pocetka ne govori da igra nevalja nego da igra netreba nosit naziv fallout jer ne sadrzi njegove osnovne karakteristike

BTW . ovo se i zove pljuvacnica zato sto se kritizira igre koje se ljudima nesvidjaju

BTW. idi tamo igraj neku naprijanu pucacinu s COOL grafom i okani se foruma

bezimeni
06-11-2008, 17:16
BTW...nabrijane pucačine sa COOL grafikom su uvijek dobro došle ! Nema ništa loše u takvim igrama....dapače.

JohnnyMo
06-11-2008, 18:49
BTW...nabrijane pucačine sa COOL grafikom su uvijek dobro došle ! Nema ništa loše u takvim igrama....dapače.
ma nisam se dobro izrazio j.... ga

Nodakim
06-11-2008, 18:51
BTW...nabrijane pucačine sa COOL grafikom su uvijek dobro došle ! Nema ništa loše u takvim igrama....dapače.


Za tebe nema...pa ni za mene zapravo...osim kada unište najbolji serijal ikada...po meni...

Outmind
06-11-2008, 20:53
Ajde lijepo nek netko ovaj topic preimenuje u nešto tipa silovanje fallout branda ili kaj ti ja znam kaj i mirna Bosna. Fallout 3 je DOBRA STAND ALONE igra, a vas kaj ste se tu raspištoljili ionako samo smeta ta jadna trojčica na kraju.

IGoR_2803
06-11-2008, 22:12
wahahahahhaha
evo master će ti reć...

kulamasta ti si je**** bu****!!!!!!!!!! G*** si ko ku*** i daj je**** začepi gubicu i pokupi svoje prnje sa ovog foruma i ne piši gluposti.
Gade mi se umišljeni bahati napuhani arogantni debilni ljudi poput tebe. Misliš da si posakao svu pamet svijeta a valjda imaš 15 godina i sereš kvake. Prvo kažeš da je igra smeće ovo ono, a onda odjednom nije, pa onda opet je. Daj se ubij ili nađi život.

svaka čast na civiliziranoj raspravi... keep up the good work! prokleta "hoću internet" generacija...

W3DR4N
06-11-2008, 23:00
Hoću internet je sad već dosta stara generacija.
To je ova najnovija, "MaxADSL za kunu" generacija, ili "Vip Homebox".

The Boz
06-11-2008, 23:16
Ej, kakvo je to pljuvanje po "hoću internet" generaciji? Ja sam tada još u osnovnu išao!
...osim ako se misli na ekipu koja je rođena u doba "hoću interneta". ..

W3DR4N
06-11-2008, 23:25
Ja brijem da si zabrijao i da je to bilo kasnije.

Ogg The Dogg
07-11-2008, 10:31
Ja brijem da si zabrijao....
isssuse...... :o

Bartuc
07-11-2008, 10:37
Nije, Boz je tek nešto stariji od mene (godinu/dvije/tri)... I ja sam išao u osnovu (6. ili 7. razred) kada se pojavio prvi plakat "Hoću internet" i tada legendarna verzija "Oću pičke" :rotfl:

Weki je tada bio srednja vjerojatno :P

IGoR_2803
07-11-2008, 11:09
Nije, Boz je tek nešto stariji od mene (godinu/dvije/tri)... I ja sam išao u osnovu (6. ili 7. razred) kada se pojavio prvi plakat "Hoću internet" i tada legendarna verzija "Oću pičke" :rotfl:

Weki je tada bio srednja vjerojatno :P

pa koje si ti godište? '86? :)

Bartuc
07-11-2008, 11:30
Blizu, '87 :P

Nego, sorry na offtopicu... Ajmo nazad na pljuvanje po Falloutu xD

The Boz
07-11-2008, 11:38
Ja sam '86. i sjećam se Hoću Interneta kao apsolutnog šita od računala koje su moji kolege iz razreda masovno kupovali, pa svaki put kad bi ga netko kupio i kad bi mu došao doma i kad bi im T-Scum to fino lijepo složio, ja bih im morao dolazit i to sve fino lijepo složit kako spada. Dan danas imam noćne more od te najezde...

Outmind
07-11-2008, 13:12
Wow, stariji sam i od bartuca i od boza, sad se ko deda osjećam... Anyway, ak se ja dobro sjećam, oću pussy generacija je započela tam negdje krajem 99-e, početkom 200-e. Isto tako ak se dobro sjećam, fallout 2 je izašao krajem 98-e, tak da ako nekoga i etiketirate kao člana oću pussy generacije, nije nužno da ta osoba nije odigrala barem f2.

MasaKrisT
07-11-2008, 15:19
autmajnd je deda autmajnd je deda bljeee...kidding.nego,hocu picke,pardon hocu internet je umalo bio moj prvi komp,kraj 6 raz,prosao sa 5.0,stara obradjuje starog(bez primisli)da mi kupi to,a kosao je neki 7 somova na rate.fala bogu da nije.nakon tog sam mjesec dana imao p1,pa amd 1800+ bog i batina:)

edit :da nebude bas sve oftopik,fallout bi bio odlicna igra da nema to ime svima,ovako je samo meni:)(osim retajnih npca)

whiskey
07-11-2008, 16:29
84. godište i u doba "i want pussy" imah 56k modem. 6 godina poslije i dalje imah 56k modem :) Falloute nisam odigra tek kad su izašli vec par godina posli. Tocnije, prije sam odigra Arcanum nego Falloute ali kad su došli u moje ruke nije bilo pauze do kraja. Samo usporedbe radi, Fallout 3 igram tjedan dana i tek sam lvl. 6, a to puno govori.

Sybelius
09-11-2008, 11:15
Ja sam odavno prosao tridesete ,kad se vec govori i o godinama.
Da ,Fallout 1 & 2 ,su legendarne igre ,ovaj 3. nije to, ali igra je barem meni izvrsna .
Mozda zato sto su mi igre samo zabava ,ne trazim u njima logicnosti a i nisam hardcore gamer.
Nisam fallout fan ali sam veliki fan sci-fi-ja , a opcenito setting igre vuce na one sci-fi romane i filmove iz 50. i 60. godina proslog stoljeca.Iz danasnje perspektive uglavnom nemaju logike i smisla a opet su zabavni u svom konteksu.

Fallout 3 je od fallout fanova osudjen na negativne kritike jos od onda kad je Bethesda otkupila licencu ,ja ih razumijem ali i pomalo su mi smijesni .

nomad00d
30-11-2008, 14:07
šta je taj "isometric look" tak dobar ljepši je 3-D

wavefunction
30-11-2008, 17:51
fallout 3 pomeni ima bolju pricu i kada bi se pisale knjige, ili nedajboze filmovi o nasim omiljenim igrama
fallout 3 bi bolje ispao.
a stari fallouti su kvalitetniji kao rpgovi(sta jes, jes)

SkunK
30-11-2008, 19:34
Kad smo vec opcenito kod fallouta.
Ja mislim opet zaigrati Fallout 1 i 2 , imam obadvije igre ali cini mi se da su obadvije 1.0 verzije.

E sad, ima li koji iskusniji Falloutovac da mi preporuči patcheve da mi sve klizi kako spada na Visti.
Čuo sm da postoji neki community made patch koji je = svi dosadašni patchevi + community ispravci(patch).
Pa ako netko zna, plz :)

Neven <R>
30-11-2008, 20:35
Imaš topic u oldies but goldies.

s.t.a.l.k.e.r
02-12-2008, 13:09
meni je fallout3 ok ali da je bush ostao jos jedan mandat bio bi fallout za stvarno :kill: :ekipa:

Hellboy
02-12-2008, 13:15
http://www.meikathon.net/roflmao/facepalm4.jpg

s.t.a.l.k.e.r
02-12-2008, 19:35
http://www.meikathon.net/roflmao/facepalm4.jpgSha ha ha :twisted:

bezimeni
11-06-2010, 20:06
Bljak , fuj , pljuc , rig.............


Nekoliko sam puta započinjao igru i odustajo .Sada u nedostatku nekih hitova gotovo sam se prisilio igrati ovo .I otišao daleko ...misli da sam pri kraju sa glavnom pričom. Jednostavno me zanimalo i povuklo brdo dobro ocijenjenih recenzija .Iako ne pridajem tome neku pažnju ipak me natjeralo da se zapitam....k vragu možda je ipak u meni problem .Ali vraga :( .Igra je hebeno isprazna i dosadna .Sve podsjeća na Oblivion koji me privukao ako ničim drugim onda svojim šarenilom.Baš me zanima što je u ovoj igri na nivou 90+ ? Priča ? Mali traži taticu u gradu nakon nuklearne katastrofe i pri tome susreće dosadne i loše modulirane kreature ...vaaau .Likovi su bez života , karaktera ili bilo kakve zanimljivosti.Atmosfera u igri je nikakava , napucavanje je loše ...u stvari ništa mi u igri nije zanimljivo osim ispucavanja mini nuklearki kada moraš barem malo razmišljati o gravitaciji kako bi nešto pogodio .Grafika je sva nekakva plastična i proljevasta .

Po meni maksimalno 70/100 pod uvjetom da je igra gotovo nespomenuta po medijima.S obzirom na reklamiranje 60/100 .

Aral
11-06-2010, 20:57
Meni je pak obrnuto, predivan svijet, dosta toga za istražit, predivna atmosfera koja doćarava savršeno ovakav svijet, zanimljivi likovi plus komba sa dlc-ovima i evo zabave za par desetaka sati.

Al ekipa ga pljuje pa nek je, valjda ovaj New Vegas bude ima nešto pametno u sebi.

Sickmanno1
11-06-2010, 21:30
Meni isto Fallout ima fenomenalan svijet. Ne zaboravimo i fenomenalnu muziku koja se fino uklapa u taj svijet.

Bartuc
11-06-2010, 21:42
Baš sam ga prije mjesec dana pokušao ponovno igrati i neide. Prešao sam ga jednom i bio mi je zabavan, nakon toga sam pokušao još 2x i jednostavno ne mogu. Isto tako je bilo i sa Oblivionom. Prvi put zabavno, sljedećih valjda 10 pokušaja bi odustao nakon 1h igranja.


Obje igre nemaju apsolutno nikakav replay value, makar F3 ima više opcija (zlo/dobro) kod prelaska. Baš su jednokratne, bar kod mene. Dok sam recimo F2 bez problema ili naznaka dosade prešao masu puta, isto kao i Morrowind.


PS: Oblivion sam prešao 2x, ali valjda iz jedanaestog pokušaja :D

Aral
11-06-2010, 21:48
Ja F3 prolazim sad po 3-4 put, svaki put je drugačije, s tim da prva dva puta skoro pa nisam imao nikakav dlc, sad pak imam sve i rokam samo tako :)

Arbiter of Change
11-06-2010, 21:48
Drugačije? ORLY? Kako to? Oblivion i Fallout 3 su dizajnirani bez konkretnog replay valua jer sve (90%) stvari možeš u jednom prolasku obaviti.
Jedino ako ti te igre služe kao virtualna kuća za lutke, onda ćeš izgubiti sate i sate.

Aral
11-06-2010, 21:55
Oblivion nisam prošao, došao do pola negdje; ne volim baš fantasy pa sam odustao. Kod F3, sasvim drugačija stvar; kad to igram kao da sam tamo, totalno zaboravim na sve moguće nedostatke.

Mislim, ja kad počnem prelazit F3 onda to traje jednom mjesec dana xD

Niko Bellic
11-06-2010, 22:13
Jedino ako ti te igre služe kao virtualna kuća za lutke, onda ćeš izgubiti sate i sate.
Da. Upravo to. Kako si samo znao. :o