PDA

Pogledaj cijelu verziju : Savjeti



neox99buleseye
03-11-2008, 06:55
Evo i teme za savjete kako doci do love, gdje su oruzja i to...
Evo pocet cu sa savjetom kako nabaviti tenk u gta sa- naciljate nekog clana groove bande i pritisbete g, pa sjednete u neki auto, nakon toga otiđete malo ubijat murjake, kada ga vidite, izađete iz auta i ubijete ga, a ostanete na istom mjestu dok ne dobijete wanted lvl 3, onda natrag u auto i do CJove kuce u los santosu, one s kojom pocne igra, dodjete do vrata i prije onog zutog markera pritisnete za ciljanje i odete desno, na terasu. Tamo cucnete i nemogu vam nista... od tuda ubijate murjakei vojnike, a kada ce doci tenk... odete do njega stavite ga u garazu, vi odete u kucu i gotovo. E a sada za ovo ce vam trebati nesto automatik, npr tec 9 koji mozete naci na sweetovoj kuci, na koju mozete doci na vise nacina, ali evo jednoga.
Tamo di je kosarka, kraj sweetove kuce, dodjete iza toga, i skocite na dio zida di je kos, sada biste trebali biti na zidu , okrenete se prema kuci i skocite na krov.. evo ga , a trebat ce vam i pancirka, koju mozete naci samo ako se spustite u onu kanalizaciju i skrenete lijevo i onda je ispod 1. mosta NALIJEVO, ispod desnog mosta je mini smg... to bi bilo to, have fun!!

Abadon
03-11-2008, 08:55
Ja mislim da je svako ko je igro GTA znao za ovo.

Dujma
03-11-2008, 09:14
Nisam ja znao za ovo CJ xD

neox99buleseye
03-11-2008, 15:24
Da... zna, a oni koji tek krecu igrat neznaju. A i stavite i vi par interesantnih stvari... znate di su rucne bombe u 1. gradu, na parkinguiza pizzerije iz 2. misije, ono di prvo odete na sisanje , pa onda na pizzu bas u tu pizzeriju.Stavljajte savjete!

RIDER32
03-11-2008, 20:58
Shotgun mozete naci u LS tamo di su dvorane za snimanje filmova u onom dvoristu.
Bombe mozete naci na plazi tamo di je onaj vrtuljak na molu. Tamo cim se spustite iza onih standova.
Sprej mozete naci u CJovoj sobi u kuci. Mozete ga naci i na nacin da odete na cestu iza kuce, stavite jedan auto tamo ispod nong lokala, popnete se na njegov krov i skocite na onu tendu i odete skroz gore i desno se nalazi sprej. Mislim da se mozete popet i bez auta ali se trebate malo zaletit.
Fotoaparat mozete naci također u CJovoj kuci i na kolodvoru u 2 gradu.
Minigun mozete naci u trecem gradu u podrumu druge bolnice (bolnica ako se nevaram).
...
A do tenka mozete doci i na jos jedan nacin(ako niste otkljucali treci grad). Odete na aerodrom, marnete avion i odete pravac u onu vojarnu u pusinji (blizu aerodroma). Sto prije odite tamo da vas lovci nebi vjali s raketama. Kad uđete u vojarnu letite nisko da vas negađaju one pratece granate. Sletite i prije nego sto tamo dođe FBI sjedite u tenk (ako budete imali srece da bude tamo) i malo se izivljavajte sa vojskom :P

neox99buleseye
04-11-2008, 13:08
Minigun se moze naci i u San Fieru, na mostu(za vlak) prema Las Venturasu.

E da i i preporuka za GTA 2... ako vam dodje neki tip koji govori nekaj u stilu da mu dadete lovu, bjezite od njega ili ga ubijte, jer ce vam uzeti dio novca.

RIDER32
04-11-2008, 17:38
Bacac granata mozete naci u drugom gradu na helihopterskoj pisti na policiji.
Mozete ga naci i u onom nekom starom razrusenom gradu u pustinji...

hacker
04-11-2008, 18:00
http://www.gtasanandreas.net/sam


Mapa sa listom svih oružja, vozila, tegova i čega već. Imate još svašta na stranici...

RIDER32
04-11-2008, 18:10
A bolje je da svako pise sta zna naravno bez gledanja jer onda ova tema nema smisla :(

neox99buleseye
05-11-2008, 13:22
A bolje je da svako pise sta zna naravno bez gledanja jer onda ova tema nema smisla :(
Ma daj bas sam zelio upravo to napisati!! :-x :rotfl:

hacker
05-11-2008, 18:50
lol, bolje je to sve naći na jednom linku nego ovdje kopat po temi za nekim savjetom, al samo pišite, bolje je ovdje čitat nego tamo :)

RIDER32
05-11-2008, 21:58
Pa da.
Najbolje da se ukinu forumi i da sve trazimo na siteovima. :thumbs1:

neox99buleseye
06-11-2008, 06:58
Ajde dosta btrabunjanja risite i pisite sada malo za druge naslove, ne samo za san andreas....
npr oduvijek me zanimalo kako doci do love- bez ubijanja i klanja građana za sitnis?

neox99buleseye
23-11-2008, 10:11
Evo jos jednog, ako hocete zaraditi lovu, imate puno zdravlje, onda jednostavno pokupite neku prostitutku i pare ce vam se puniti!!

RIDER32
23-11-2008, 21:58
:o Da kupim prostitutku? Kako to?

neox99buleseye
24-11-2008, 09:42
:o Da kupim prostitutku? Kako to?
Ma ne, imas pune helte, i odes uzeti prostitutku Svi sretni i zadovoljni :rotfl: i sa vise love

yeo
23-06-2009, 15:05
Ajde dosta btrabunjanja risite i pisite sada malo za druge naslove, ne samo za san andreas....
npr oduvijek me zanimalo kako doci do love- bez ubijanja i klanja građana za sitnis?

vrlo jednostavno, prelazi igricu, malo po malo ce ti se otvarati mogucnosti zarade, a neke od najboljih su:
- izvoz auta u san fierru
-prelazenje misija vatrogasaca
-street racing
-kada kupite zeroa i wanga, dobicete jos izvora novca
- pa kada predjete torenove misije....
ima bezbroj nacina, al najbolje je samo proc igricu s ponekim zastajanjima za uzivanje...

RIDER32
23-06-2009, 15:47
Eh da. Ja kada sam prelazio SA sam "samo" 2 puta upiso sifru za pare sto je oko 50k (ili 500k nesjecam se).^^ Kada sam doso do zadnje misije imo sam 2,5 miliona a pokupovo sam sve kuce :friends:

neox99buleseye
23-06-2009, 16:29
je prosao sve misije vezane uz priču, pimping, murju i nekaj sitnog (bez šifra), no one torenove misije(označene sa zastavicom) daju najviše para(10k :shock: ) ali dobpo je i otici u las venturas i okusati se na kocki!!

RIDER32
25-06-2009, 22:36
One utrke po gradovima donose para ko blata :pray:

neox99buleseye
26-06-2009, 10:46
One utrke po gradovima donose para ko blata :pray:
a ono drag race i to ono u arenama znak je pehar