PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battle for Middle Earth 1



Khorne
02-11-2008, 23:24
Igra je fenomenalna,ima manje frakcija od dvojke(4-Rohan,Gondor,Isengard,Mordor),skoro je savrseno izbalansirana.baze nisu otvorene nego se građevine grade unutar zidina na predviđenim mjestima,sto je meni bolje rijesenje nego ono u dvojci di ti treba za jednu farmu 100 km na kvadrat.Heroji nisu tolko jaki,recimo da su realne snage,opsade u skirmishu odlicno izgledaju.Mozda najbolji dio igre su misije,opsada helms deepa ili minas tiritha su mi jedne od najboljih misija opcenito u fantasy rtsovima.
Pisite misljenja o igri,dal igrate mozda online,uspoređujte sa dvojkom itd....

narf
02-11-2008, 23:33
sve što si rekao stoji.. puno bolja mi je od jedinice, pogotovo ta uloga zidova :D heroji mi se isto sviđaju, jedino su "malo" prejaki kad dostignu maksimalni lvl :D

Khorne
02-11-2008, 23:35
sve što si rekao stoji.. puno bolja mi je od jedinice, pogotovo ta uloga zidova :D heroji mi se isto sviđaju, jedino su "malo" prejaki kad dostignu maksimalni lvl :D


Kad sam nakon dugog igranja dvojke poceo sa jedinicom prije nekoliko dana,i kad sam vidio horde kako idu prema meni zahvalio sam se developerima sto sam iza zidina :D

narf
03-11-2008, 09:36
ni zidovi ne pomažu kad vidiš balroga kako dolazi :D

Deadwalker
03-11-2008, 09:45
Istina, u jedinici su rase bolje balansirane, a sviđa mi se taj princip utvrda, a ne kao u dvojci gdje složiš fortress ako oces ravno pokraj neprijatelja ili oni podzemni tuneli u dvojci koji su me uzasno zivcirali jer ti je neprijatelj u sekundi bio u gradu. A one misije u kampanji su mi fenomenalno slozene, posebice one solo sa prstenovom druzinom. Igra mi je ostala u lijepom sjecanju, ali vise je ne igram...

torcida007
03-11-2008, 10:36
Igrao sam oba dva dijela.Meni je drugi bolji.

Cthulhu
03-11-2008, 12:00
moj bratić je bio ovisan o BFME1,igrao ju je jedno 6 mjeseci,i to samo nju.meni se igra nije nešto posebno svidjela,viđe volim malo realnije strategije.

Lenkota
03-11-2008, 12:35
Igra ima lijepu, detaljnu grafiku a i zvuk ona pjesma lotor :rotfl:
lotor bfme 2 je bolji :rotfl: naravno kada je noviji :rotfl:

Deadwalker
03-11-2008, 12:39
Igra ima lijepu, detaljnu grafiku a i zvuk ona pjesma lotor :rotfl:
lotor bfme 2 je bolji :rotfl: naravno kada je noviji :rotfl:

Hm, meni upravno suprotno. Lotr 1 mi je daleko zanimljiviji, sto glede same kampanje, to glede gameplay-a jer su rase daleko balansiranije u prethodnoj inacici(u dvojci igrati recimo u multi-u s goblinima protiv vilenjaka je jako tesko jer ih vilenjaci ownaju u svim segmentima, osim možda u brojnosti, al vilenjaci zato imaju uberjaku konjicu, tak da...) A i jedinica ima one legendarne bitke koje su super slozene

Khorne
03-11-2008, 16:39
U jedinici nema vise pobijeđivanja cijele bitke samo sa herojima ili drzanje cijele neprijateljske vojske samo herojima.Igrac mora kombinirati malo vojske malo heroja,moci su i dalje vrlo korisne ali je igra puno balansiranija od dvojke i to je veliki plus,boromir nemoze jednim udarcem rasturiti po 2,3 orka....

Rang€r
03-11-2008, 21:08
igre su jednake... bfme 1 je daleko bolji što se tiče kampanje tu je najbolji na svijetu i AC čak owna... dok bfme 2 u svemu osim kampanje i još nekim sitnicama te pogotovo u mp owna bfme1... obadvije igre su carske, moji najbolji RTSovi...

btw ima več tema.. i za 1 i za 2

crowap
07-11-2008, 18:38
dobar i zabavan rts, drugi nastavak mi je ipak malo bolji mada nije ni ovaj loš

King’s Rider
07-11-2008, 22:19
Veliki sam fan LOTRa i dobre strane , probao sam igrati sa mordorom / isengradom i gadilo mi se.Jednostavno mi je bilo žao ubiti aragorna / gimlija / legolasa.A ne znam koja mi je bolja , jer svaka ima svoje čari :) !

Najviše bi me obradovala RPG LOTR tipa Oblivion / Morrowind , samo sa LOTR questovima :)
Izlazi LOTR Conquest ali ne znam koliko će se to razlikovati od LOTR 1 , 2 i 3 kada birate lika i tamanite po battlefieldu.Živi bili pa vidjel pa onda kud koji mili moji.

flander
07-11-2008, 22:47
igra je ok, ima dosta dobar doživljaj, bitnke i sve to, ali jedan ogroman minus, a taj je što su ograničili broj jedinica,odma mi se igra zgadila

Khorne
08-11-2008, 02:06
Veliki sam fan LOTRa i dobre strane , probao sam igrati sa mordorom / isengradom i gadilo mi se.Jednostavno mi je bilo žao ubiti aragorna / gimlija / legolasa.A ne znam koja mi je bolja , jer svaka ima svoje čari :) !

Najviše bi me obradovala RPG LOTR tipa Oblivion / Morrowind , samo sa LOTR questovima :)
Izlazi LOTR Conquest ali ne znam koliko će se to razlikovati od LOTR 1 , 2 i 3 kada birate lika i tamanite po battlefieldu.Živi bili pa vidjel pa onda kud koji mili moji.

Bolje mi je cekati mordor ili isengard da naprave opsadu oko mojeg dvorca,pa dio vojske ostavim na zidinama a s drugim djelom i herojima im kroz tajni ulaz iz tvrđave dođem iza leđa xD.
Bilo bi dobro da naprave rpg tipa Oblivion uff...

Khorne
08-11-2008, 02:07
igra je ok, ima dosta dobar doživljaj, bitnke i sve to, ali jedan ogroman minus, a taj je što su ograničili broj jedinica,odma mi se igra zgadila

Nebi bas bilo ok da dobra strana ima ljudi na pretek kad tako nije ni u filmu ni u knjizi,jedino su trebali dati evil snagama jedno 2000 unit limita a good rasama jedno 800....

crowap
08-11-2008, 07:38
Igra ima lijepu, detaljnu grafiku a i zvuk ona pjesma lotor :rotfl:
lotor bfme 2 je bolji :rotfl: naravno kada je noviji :rotfl:

po meni nešto što je novije nemora biti i bolje, drugi dio jest malo bolji ali veći mi je gušt igrat prvi iz nekog neobjašnjivog razloga..... 8)

King’s Rider
08-11-2008, 12:13
Igra ima lijepu, detaljnu grafiku a i zvuk ona pjesma lotor :rotfl:
lotor bfme 2 je bolji :rotfl: naravno kada je noviji :rotfl:

po meni nešto što je novije nemora biti i bolje, drugi dio jest malo bolji ali veći mi je gušt igrat prvi iz nekog neobjašnjivog razloga..... 8)


i meni isto a to je iz razloga što se kampanja odvija po filmu što je zakon :gitara:

Khorne
08-11-2008, 12:55
Da,kampanja je zakon

crowap
08-11-2008, 15:11
Da,kampanja je zakon

super zabavno i zanimljivo, i što je najbolje i uzbudljivo 8)

Khorne
08-11-2008, 19:23
Da,kampanja je zakon

super zabavno i zanimljivo, i što je najbolje i uzbudljivo 8)

Igrao sam prije par dana misiju helms deep.Prva 2 vala nije tesko odbiti ali onda pocnu dolaziti vodovi uruka sa svim upgradeovima,lvl2,i treci val me jednostavno pokosio,cim mi dođu na zidine gotovo je,moram si neku taktiku razraditi....

King’s Rider
08-11-2008, 19:43
Joj kolko sam to puta prošao , probaj se iz zajebancije zabuksat u Hornburg , ali baš cijelu vojsku i onda kolji.Meni je to fora a i uvijek ih pobijem.

Wishmaster
08-11-2008, 21:17
Da,kampanja je zakon

super zabavno i zanimljivo, i što je najbolje i uzbudljivo 8)

Igrao sam prije par dana misiju helms deep.Prva 2 vala nije tesko odbiti ali onda pocnu dolaziti vodovi uruka sa svim upgradeovima,lvl2,i treci val me jednostavno pokosio,cim mi dođu na zidine gotovo je,moram si neku taktiku razraditi....

kod Helm's Deep-a moraš na početku samo arčere poslagat na zidine...ništ drugo ti netreba...kad ti probiju zid onda bi ti več pol njih trebalo biti mrtvo pa brzo počni radit ostalu bandu i tam oko glavne tvrđave postaviš dve tri grupe arčeri nek lupaju izdaleka...
uglavnom zajedno s osgiliathom jedne od boljih misija...

Khorne
08-11-2008, 21:24
Ma prosao sam ja to davno,ali sam vec zaboravio na koji nacin....

Khorne
08-11-2008, 21:31
Znam,ali ja sam na pocetku arcere postavljao na krive polozaje,umjesto da imam spojenu skupinu od vrata do sredine zidina,ja sam 1/4 vojske postavio na vrata a ostatak duz cijelih zidina,i onda je to prerijetka obrana pa su probili,treba ih vise zgusnuti...

Rang€r
10-11-2008, 23:31
isse... osgiliath i danas se naježim kad se sjetim tog, jedina misija na kojoj sam pokleknuo(uz black gate)... neš prejebeno, cjelo vrijeme napadaju nemaš uopče vremena da predahneš il da regrupiraš vojsku a branit se nemožeš, tak sam se ja pokušo branit prvi put al mojih je bivalo sve manje a njih dolazilo sve više.... na kraju me zgazili, drugi pokušaj, napravio counter, zauzeo južnu bazu, dok sam sjever branio, s juga napo sjever, i još snage sa sjevera u counter poslo, onda sam zadnju bazu pregazio... atmosfera je stvarno filmska u igri, svaka mapa, moria, lorien, helm's deep, minas tirith, osgiliath, cirith ungol, black gate...

Khorne
11-11-2008, 00:03
isse... osgiliath i danas se naježim kad se sjetim tog, jedina misija na kojoj sam pokleknuo(uz black gate)... neš prejebeno, cjelo vrijeme napadaju nemaš uopče vremena da predahneš il da regrupiraš vojsku a branit se nemožeš, tak sam se ja pokušo branit prvi put al mojih je bivalo sve manje a njih dolazilo sve više.... na kraju me zgazili, drugi pokušaj, napravio counter, zauzeo južnu bazu, dok sam sjever branio, s juga napo sjever, i još snage sa sjevera u counter poslo, onda sam zadnju bazu pregazio... atmosfera je stvarno filmska u igri, svaka mapa, moria, lorien, helm's deep, minas tirith, osgiliath, cirith ungol, black gate...


Hmm presel sam cijelu kampanju,ali se misije Osgiliath nemogu sjetiti da me ubijes :o .Ako je tak dobra moram se pozuriti doci do nje xD

Rang€r
11-11-2008, 00:10
3 mosta... braniš zapadnu obalu, a orcovi samo dolaze...

Wishmaster
11-11-2008, 09:44
gdje god je moguće treba zauzimati čim više onih towera i puniti ih arčerima...jako puno pomažu i usporavaju protivnika..

Khorne
11-11-2008, 16:29
3 mosta... braniš zapadnu obalu, a orcovi samo dolaze...


Od heroja je samo Faramir?

Da_killah
11-11-2008, 18:24
baš nekako u vrijeme kad je otvorena ova tema sam dobio bfme i odlučio mu dati priliku bez ikakvog gašenja kompa i CTD-ova, i jebena je igra, sad sam na crossroadsu, nakon cair androsa

Rang€r
12-11-2008, 12:17
cair andros... također mapa na kojoj sam spušio puno živaca dost podsječa celduin iz bfme 2 na cair andros...

ne sječam se, al prema loreu faramir je branio osgiliath tak bi trebo dam bit :)

trebali su stavit još i damroda i još jednog poznatog rangera al sam mu ime zaboravio

Khorne
12-11-2008, 14:51
Madril ja mislim

Mordor
12-11-2008, 16:02
Igrao sam oba dva dijela.Meni je drugi bolji.
i meni isto

Mordor
10-01-2009, 21:30
Imam pitanje
ima li ovdje tema Battle for middle earth 2?