PDA

Pogledaj cijelu verziju : Strah



toca
14-05-2006, 16:30
sto vam je najstrasnije bilo u igri

dabl eM
14-05-2006, 16:50
doom definitivno

mrak


ja


neko dolazi


vidim ga iz žablje perspektive

goGAMERo
14-05-2006, 17:03
Doom 3, dok sam ga igrao, umal nisam udario glavom od zid, kada sam skočio sa stolice od straha! :)

Rocchiro
14-05-2006, 17:13
SH :pray:

Luka
14-05-2006, 17:14
ma ok je Doom ali nije to čistokrvni horor ...

Babitz
14-05-2006, 17:18
avp

King tiger
14-05-2006, 17:39
Clive Barkers Undying igra ima odlicnu, jezivu atmosferu.

gamer4life
14-05-2006, 17:43
Dom-dom-dom tako je išlo moje jadno srce u doomu 3 :fof:

Maloki
14-05-2006, 17:44
Alien vs. Predator

Prince-Artas
14-05-2006, 17:44
od navedenih doom

T.N.T.
14-05-2006, 17:48
Ništa od navedenog...

BTW: zašto je Oblivion na listi, mislim da je Morrowind strašniji, jer se userem kad ona neka ptica slična dinosauru iskoči pred mene... :)

Phillip
14-05-2006, 18:13
Od navedenih Doom, a općenito Silent Hill.

KingTomy
14-05-2006, 18:16
Doom mi je najstrAshn1j1 :cry:

Glass
14-05-2006, 18:27
Po BOO efektu je najstrašniji DOOM 3, ali po atmosferi SH koji djeli mjesto s Clive Barkers Undying.

Ementaler
14-05-2006, 19:10
Clive Barkers Undying igra ima odlicnu, jezivu atmosferu.

potpis

jezivo dobra igra...

Sgt. Bull
14-05-2006, 19:10
doom 3

MindReader
14-05-2006, 19:13
f.e.a.r. definitivno :o

doom3 mi posto smješan, demoni se svaki put najave i onda udri . . . posto mi dosadan

Ogg The Dogg
14-05-2006, 19:13
Splinter Cell. meni je ta igra strvična. ono negdje se šuljam najednom neko vikne who is that? i počne ona neka luda glazba ko kad neko lupi po tipki od klavira...spooky

MindReader
14-05-2006, 19:15
Splinter Cell. meni je ta igra strvična. ono negdje se šuljam najednom neko vikne who is that? i počne ona neka luda glazba ko kad neko lupi po tipki od klavira...spooky
e, i ona je malo strašna, al mi je zabavno kad druge plašiš i trčkaraš oko njega u mrklom mraku :rotfl:

Dux
14-05-2006, 19:29
call of cthulhu DEFINITIVNO!

pimp
14-05-2006, 20:26
od navedenog fear , a najstrasnije sto sam igrao je Sillent Hill

Prince
14-05-2006, 20:29
F.E.A.R.
P.S:ma jel to toca čak otvria neku temu koja je dobra toca zaslužuje pljesak :bravo: ,nemogu virivat da sam ovo napisa :o

16-05-2006, 08:16
Ništa od navedenog...

BTW: zašto je Oblivion na listi, mislim da je Morrowind strašniji, jer se userem kad ona neka ptica slična dinosauru iskoči pred mene... :)

i meni isto, najgore mi je kad po mraku lijepo ubijam nevine stakore a ono da vidim sta to iza mene seta, a ono neki tamo MUTANT stoji ti iza glave a ono gore divovska pticurina zakloni cijeli ekran

16-05-2006, 08:18
od navedenog mi je doom 3
dao sam starom da igra...
:rotfl: :rotfl:

d0mba
16-05-2006, 08:33
od navedenog ništa..
zašto?
Od kako sam prešao silent hill 1,silent hill 2,..više nepostoji igra koje se bojim jer sam najgore prošao :rotfl: :yuck: :killyou:

Gothmog
16-05-2006, 10:06
Silent hill 2...jeziva magla i krckajuci radio...creepy
DOOM 3...je*ena meglajtica u ruci,svuda mrak (ujedno i u sobi),kad odjednom vriskovi i bestije...iduce sta se sjecam,jesu doktori,koji se panicno deru....CLEAR!!

domi
16-05-2006, 14:16
oblivion na listi heheehehhehe....omg. Na koju foru je to strasno? Ali ajd.... Call of cthulululullu kakva je to igra to nisam igrao?

Shadowhell
17-05-2006, 10:33
nazalost..moj najveći strah nije na listi......moram priznati da je to užasna igra, plod bolesnih mozgova......







































BARBIE I KONJIĆI!!! :evil:

MindReader
17-05-2006, 18:07
he he :rotfl: dobra!!

ja sam se najviše bojao (poslije fear-a) avp2 :o
igrali na mom rođendanu, svjetla pogašena, sami, šutnja, radar pokazuja da se nešt približava, jedan baja počeo vrištat, ja se znojim jer igram . . .

i onda . . . izleti . . . KUKAC!!! :rotfl:

al bilo je takvih situacija i sa alienima :o :D

Outmind
17-05-2006, 22:01
Doom 3 bez razmisljanja. Igram ja tu igru i udjem u wc i u njemu onaj debeli. ZNAM da ce lik sad skocit na mene jer je to ispucana fora, i lik stvarno skoci na mene, a ja poskocio na stolici ko mali zeko... U zivotu me nijedna igra nije toliiko cimnula ko taj put

Rocchiro
17-05-2006, 22:18
Silent hill 2...jeziva magla i krckajuci radio...creepy
DOOM 3...je*ena meglajtica u ruci,svuda mrak (ujedno i u sobi),kad odjednom vriskovi i bestije...iduce sta se sjecam,jesu doktori,koji se panicno deru....CLEAR!!

Silent Hill 3 je meni cak malo strasniji(dok se dvojka svodi na creeping tisinu u trojki je sve glasno,onak agresivno).Ali jedinica mi ima najhebeniji scary soundtrack koji cesto i ovak znam slusati. :pray:

Daniel666
18-05-2006, 20:00
System Shock 2

Čux
18-05-2006, 20:36
od navedenih definitivno doom, od ne navedenih Silent Hill i Resident Evil (pogotovo jedinica)

Ps1ho
18-05-2006, 22:20
Čoeče ja jedini glasovo za Oblivion....
MA dajte ljudi molim vas, kakav Doom, kakav Fear, kakav Silent Hill ili štatijaznamšta, jeste vi igrali Oblivion?
Kad idete špiljom s upaljenom bakljom i ono najedanput čujete kak vam se neko približava, okrenete se a ono prokleti goblin sa iron daggerom i samoubilačkim pogledom u očima, a vi imate Umbru.... :D

Sad stvarno, F.E.A.R jer stvarno se igra igra sa vašim mozgom....

Zeryx
20-05-2006, 19:48
Meni je F.E.A.R definitivno najstrašniji.

Lord of Darkness
20-05-2006, 19:49
Nema dileme - DOOM!!!

D.E.M.O.
20-05-2006, 20:16
SH :pray:
:bravo:
SH4 me promijenio...

Glass
21-05-2006, 00:11
Čoeče ja jedini glasovo za Oblivion....
MA dajte ljudi molim vas, kakav Doom, kakav Fear, kakav Silent Hill ili štatijaznamšta, jeste vi igrali Oblivion?
Kad idete špiljom s upaljenom bakljom i ono najedanput čujete kak vam se neko približava, okrenete se a ono prokleti goblin sa iron daggerom i samoubilačkim pogledom u očima, a vi imate Umbru.... :D

Sad stvarno, F.E.A.R jer stvarno se igra igra sa vašim mozgom....

Igrao sam F.E.A.R. demo i fakat sam se "usro ko grlica", sjećam se onoga dijela kada se spuštam niz ljeste i okrenem se a ono pojavi se onaj zombi(što li je već) ja počmem pucat a on nestane(pucao sam sigurno sekundu dvije i nakon što je nestao).

Sickmanno1
21-05-2006, 08:52
Alien vs Predator 1, joj dok se sjetim marinca, ides onako po mracnim tunelima broda, malo svjetluca ko u disku, imas par metaka svega sav sretan si nasao neka vrata, otvoris ih naravno, mrak poslje toga, zaletis se kroz vrata, ispred tebe sa plafona skoci Alien, i ja puff refleksno srusim pokretom misa bufer koji mi je tik pokraj podloge. E to je meni strasna igra...

dexter
21-05-2006, 09:13
igram ja F.E.A.R.-a i sad moram proci kroz kanalizaciju ja skocim kad dva tri misha prodje pored mene onog mog covjeka duh pojede i ona mocna zenska mocna samo se stvori pred mene bilo nedje ponoc ja se sjebo skoci sa stolice udari sakom tastaturu ode tastatura ja pade sa stolice skocila mi majka sta ti bi :D kad se sjetim :D

Ps1ho
21-05-2006, 10:50
E , dok sam ja igro F.E.A.R. ja se udubio, i tako ja idem, a stari mi nosi drva za peć, ispalo mu drvo a ja :o i ispucam cijeli šanžer :killyou: , onda sam skužio da starom ispalo drvo :D

Rocchiro
21-05-2006, 10:55
Čoeče ja jedini glasovo za Oblivion....
MA dajte ljudi molim vas, kakav Doom, kakav Fear, kakav Silent Hill ili štatijaznamšta, jeste vi igrali Oblivion?
Kad idete špiljom s upaljenom bakljom i ono najedanput čujete kak vam se neko približava, okrenete se a ono prokleti goblin sa iron daggerom i samoubilačkim pogledom u očima, a vi imate Umbru.... :D

Sad stvarno, F.E.A.R jer stvarno se igra igra sa vašim mozgom....

pa ako ima samoubilački pogled u očima,onda je to dobro :)

W3DR4N
21-05-2006, 11:55
F.E.A.R. bi bio strašan da nije toliko dosadan. Slab level design i monotona oružja i neprijatelji učinili su da naoko zanimljiv koncept padne u vodu. Ja sam se dosađivao s tim klišejziranim horror ispadima.

LIX
21-05-2006, 12:02
avp

to care, kako se te igre nisu sjetili! kad igraš sa humanom prvu stazu, cili napet ko puška, čekaš aliena, vidiš ga na radaru, a kad ono lift. malo se opustiš i u sljedećem trenutku se čudiš što si mrtav!! ta mi je igra uzela 10 godina života. i silent hill je bio dobar, ona spika sa radijem... BRRR!!!

Rocchiro
21-05-2006, 16:04
SH ima bas inteligentni nacin da te zastrasi.strah nemora nuzno doci od "buuuu,iza leđa sam ti" efekta

LIX
21-05-2006, 18:14
ja tu igru nisam dovršio. nešto od straha, nešto od činjenice da sam nakon tjedan dana morao ju vratit natrag, a da ju nisam spržio jer me je tip ovako vatao :kill:

Ps1ho
21-05-2006, 19:29
Dajem ti malo upozorenje da ne govoriš o puratstvu tako otvoreno, mogo bi dobit ban, piše ti u pravilima ponašanja...

LIX
25-05-2006, 00:02
phu...

"A AKO VAM SE IGRA ZBILJA SVIĐA (po promo materijalima koje ste vidjeli), KUPITE JU"

bolje? :wink:

Glass
25-05-2006, 00:14
SH ima bas inteligentni nacin da te zastrasi.strah nemora nuzno doci od "buuuu,iza leđa sam ti" efekta

I FEAR ima svojih trenutaka, čak i bez "buu" efekata, jednom prilikom sam igrao demo i idem nekim hodnikom kad odjednom se ispred mebe zatvore vrata i pojavi se onaj "unknown" signal, ja se sam stajao jedno minutu okrenut prema vratima jer se nisam htio okrenuti i vidjeti što je iza mene.

Babitz
25-05-2006, 07:15
avp

to care, kako se te igre nisu sjetili! kad igraš sa humanom prvu stazu, cili napet ko puška, čekaš aliena, vidiš ga na radaru, a kad ono lift. malo se opustiš i u sljedećem trenutku se čudiš što si mrtav!! ta mi je igra uzela 10 godina života. i silent hill je bio dobar, ona spika sa radijem... BRRR!!!a ne :D
ili ono, ide lift il tak nešto pa ga zabilježiš na radaru, onda počneš puca ko idiot pa ti se na radaru pojave meci pa JOŠ više pucaš
ajme :D
al najgore je dok ti se pojavi točkica koja ti se brzo približava. pa još jedna točkica. pa 10 točkica :D

Frky
25-05-2006, 10:33
avp

to care, kako se te igre nisu sjetili! kad igraš sa humanom prvu stazu, cili napet ko puška, čekaš aliena, vidiš ga na radaru, a kad ono lift. malo se opustiš i u sljedećem trenutku se čudiš što si mrtav!! ta mi je igra uzela 10 godina života. i silent hill je bio dobar, ona spika sa radijem... BRRR!!!a ne :D
ili ono, ide lift il tak nešto pa ga zabilježiš na radaru, onda počneš puca ko idiot pa ti se na radaru pojave meci pa JOŠ više pucaš
ajme :D
al najgore je dok ti se pojavi točkica koja ti se brzo približava. pa još jedna točkica. pa 10 točkica :D

Najgore je kad na radaru nemaš niti jednu točkicu , no okreneš se a ono njih 10-ak !!

Glass
25-05-2006, 11:34
A koje ste vi p*čkice bojite se točkica :rotfl:

bounce
25-05-2006, 11:40
ja sam se usro na ''fahrenheitu'', kad se u jednom djelu umiva lik i pere ruke i zatvara policu s staklenim vratima iznad umivaonika - a u odrazu iza njega brzo se pojavi onaj lik kojeg je ubil na početku ...

dabl eM
25-05-2006, 13:50
doom mi je u pišu utjero najveci strah

Prince
25-05-2006, 14:04
doom mi je u pišu utjero najveci strah
me2 :rotfl:

goGAMERo
25-05-2006, 14:47
ja sam se usro na ''fahrenheitu'', kad se u jednom djelu umiva lik i pere ruke i zatvara policu s staklenim vratima iznad umivaonika - a u odrazu iza njega brzo se pojavi onaj lik kojeg je ubil na početku ...

e daa, sjećam se toga, pošto mi je ona "uredska" stolica na točkiće, od zaprepaštenja, sam se otisnuo nazad i sjebo prekidač za svjetlo u sobi! :) Inače to je jedna strašna scena u igri!

Om3G@
25-05-2006, 16:13
Doom 3. Jedina igra koja je horror spojila tako odlicno u atmosferu da je to za pokidati se... prejebeno. Pocetak je posebno djelo!

Valtiel
27-05-2006, 21:32
Buahaha, ne mogu zaista vjerovati da vam je Doom strasan. Doom ima retardiran nacin da zastrasi, na trzaj. Dakle, to vise nema veze sa strahom, vec je prepad. :?

Ne postoji niti jedan strasan film, niti jedna strasna igra... osim...

Silent Hill-a. Zaista, dok ne odigrate sve dijelove, necete znat sta je iskonski strah. Osim sto jedna od 3 naj igre svih vremena, ostale su MGS i FF, bazira se na istinitim dogadajima. Sony naravno nije dozvolio nikakve konotacije sa Satanizmom, ili bilo kojom religiom. No, pametni Japanci su naculi neke stvari, okultnu sektu i okultno vjerovanje, i promijenili imena, izmislili price uz same dogadaje, i stvorili igru.

Da, istina je da postoji jedan gradis po kojem je raden Silent Hill, ali nazalost to ne zele odati. Da, postoji sekta Svete Majke, i sekta Valtiela. Da, postojao je jedan covjek koji je dobio pismo od svoje mrtve zene i otisao u taj grad, no nikad se nije vratio. Da, pronaden je stan koji je izunutra bio okovan lancima, a unutra 2 mrtva tijela. Ufff, nisam mogao spavati, a necu moci ni veceras.

Silent Hill. :pray: :pray: :pray:

Rocchiro
27-05-2006, 23:17
Buahaha, ne mogu zaista vjerovati da vam je Doom strasan. Doom ima retardiran nacin da zastrasi, na trzaj. Dakle, to vise nema veze sa strahom, vec je prepad. :?

Ne postoji niti jedan strasan film, niti jedna strasna igra... osim...

Silent Hill-a. Zaista, dok ne odigrate sve dijelove, necete znat sta je iskonski strah. Osim sto jedna od 3 naj igre svih vremena, ostale su MGS i FF, bazira se na istinitim dogadajima. Sony naravno nije dozvolio nikakve konotacije sa Satanizmom, ili bilo kojom religiom. No, pametni Japanci su naculi neke stvari, okultnu sektu i okultno vjerovanje, i promijenili imena, izmislili price uz same dogadaje, i stvorili igru.

Da, istina je da postoji jedan gradis po kojem je raden Silent Hill, ali nazalost to ne zele odati. Da, postoji sekta Svete Majke, i sekta Valtiela. Da, postojao je jedan covjek koji je dobio pismo od svoje mrtve zene i otisao u taj grad, no nikad se nije vratio. Da, pronaden je stan koji je izunutra bio okovan lancima, a unutra 2 mrtva tijela. Ufff, nisam mogao spavati, a necu moci ni veceras.

Silent Hill. :pray: :pray: :pray:

tocno to-silent hill je car.btw vidim da ti je nic inspiriran igrom.Najhebenije je u trojci kad ides po onim ljestvama a Valtael okrece ventil.kako volim ovu igru...najbolja je

Tyrant
28-05-2006, 01:16
Ja nevolim da igram igru, jer se toliko bojim igre ... Silent Hill je car strave...
FEAR nije uopste strasan ...
Doom ima samo ispade da te uplasi
Oblivion wtf :?
Q4 kog vi zafrkavate

D.E.M.O.
28-05-2006, 10:31
Buahaha, ne mogu zaista vjerovati da vam je Doom strasan. Doom ima retardiran nacin da zastrasi, na trzaj. Dakle, to vise nema veze sa strahom, vec je prepad. :?

Ne postoji niti jedan strasan film, niti jedna strasna igra... osim...

Silent Hill-a. Zaista, dok ne odigrate sve dijelove, necete znat sta je iskonski strah. Osim sto jedna od 3 naj igre svih vremena, ostale su MGS i FF, bazira se na istinitim dogadajima. Sony naravno nije dozvolio nikakve konotacije sa Satanizmom, ili bilo kojom religiom. No, pametni Japanci su naculi neke stvari, okultnu sektu i okultno vjerovanje, i promijenili imena, izmislili price uz same dogadaje, i stvorili igru.

Da, istina je da postoji jedan gradis po kojem je raden Silent Hill, ali nazalost to ne zele odati. Da, postoji sekta Svete Majke, i sekta Valtiela. Da, postojao je jedan covjek koji je dobio pismo od svoje mrtve zene i otisao u taj grad, no nikad se nije vratio. Da, pronaden je stan koji je izunutra bio okovan lancima, a unutra 2 mrtva tijela. Ufff, nisam mogao spavati, a necu moci ni veceras.

Silent Hill. :pray: :pray: :pray:

o0 sh rulz. vise se nicega nebojim :D
nemorate mi vjerovat ali zalijecem se preko ceste u nadi da ce me zatepsti auto :rotfl:

28-05-2006, 18:02
od navedenih doom 3

A što je strašno u Oblivionu???

Valtiel
28-05-2006, 20:40
Hehe, ma SH je zakon, jos kada te opsjedne cijela prica... mozda se i pridruzim kultu, jer zaista postoji 8)

Da, valtiel je Archangel sto bi se reklo, i kada okrece ventile, on zapravo pretvara nasu realnost u bolesnu realnost bolesnih umova... SILENT HILL

Rocchiro
28-05-2006, 21:55
Hehe, ma SH je zakon, jos kada te opsjedne cijela prica... mozda se i pridruzim kultu, jer zaista postoji 8)

Da, valtiel je Archangel sto bi se reklo, i kada okrece ventile, on zapravo pretvara nasu realnost u bolesnu realnost bolesnih umova... SILENT HILL

kolko ja znam,u klutu ventil predstavlja reinkarnaciju i obnavljanje zivota.zato ga valtael okrece u trojci jer je Heather zapravo Alessina reinkarnacija
8)

Valtiel
28-05-2006, 22:10
hmmm, ne... ako si primijetio, ventil je tu uvijek kada se svijet pretovri u neki drugi... A Heather nije reinkarnaija Allese vec jedan dio Cheryl, ali opet, ne reinkarnacija... :pray:

Rocchiro
28-05-2006, 22:56
hmmm, ne... ako si primijetio, ventil je tu uvijek kada se svijet pretovri u neki drugi... A Heather nije reinkarnaija Allese vec jedan dio Cheryl, ali opet, ne reinkarnacija... :pray:

Valtiel ilti Xuchilbara ili Crveni bog

"In many places you can see Valtiel turning valves, it means two things: one is that it represents the cycle of rebirth. It also means that God can be rebornSany number of times. And secondly, you see Valtiel turn the valves when the worlds shift, so it represents a change in something (usually the "real" world turning into the nightmarish alternate world) thus making Valtiel a guide into the otherworld."

Hetaher=ALESSA+malo Cheryl

"Harry got a little baby girl from Alessa just before she died. He took the baby and escaped the town and raised her as his own child.Heather was a typical 17-year-old girl, until she was drawn into the omnious religious cult. Soon she learned that she indeed was the incarnation of Alessa and Claudia was looking for her to birth the God and bring eternal paradise.When Heather looks at the St. Alessa painting "Mother of God; Daughter of God" she says "That's me holding the baby and...and I'm the baby being held."

29-05-2006, 08:01
Silent hil je strašna igra iako nisam ju nikad kužio...

Valtiel
29-05-2006, 11:17
Emmm, da... ali Allesa nije dala HEather Henry-u, vec je Cheryl dala dijete Henry-u, poigraj ponovo 1 dio. A u trecem dijelu, Heather sebe naziva Cheryl, i tvrdi kako je Allesa u njoj (zapravo taj Bog) ali da ona nije Allesa. 8)

A to za ventil si potvrdio. Ali ipak, sve je to samo nase misljenje. :twisted:

Rocchiro
29-05-2006, 12:22
Emmm, da... ali Allesa nije dala HEather Henry-u, vec je Cheryl dala dijete Henry-u, poigraj ponovo 1 dio. A u trecem dijelu, Heather sebe naziva Cheryl, i tvrdi kako je Allesa u njoj (zapravo taj Bog) ali da ona nije Allesa. 8)

A to za ventil si potvrdio. Ali ipak, sve je to samo nase misljenje. :twisted:

cheryl?!ona zenska u bijelome je bila cheryl?!?

ako heather nije alessa,zakaj u ogledalu vidi Alessu kad se pogleda?!?Jos lijepo veli da mrzi ogledala jer ima osjecaj da je s druge strane neka druga osoba

Big Al
29-05-2006, 13:37
Scratches!!! kraj!

Ps1ho
29-05-2006, 19:34
A što je strašno u Oblivionu???

Pa već sam napiso, čoeče kad ti vidš samo te gobline.... :D

Sad ozbiljno, vjerojatno je tu stavljen radi fore, u njemu nema apsolutno ničeg strašnog...

Imam Feebasa/Milotca
29-05-2006, 21:22
Neznam meni je još uvjek najstrašnija igra od svih FEAR. Čim vidim ljude koji to igraju odmah se prepadnem, počnem plakati i grčit se .... od smjeha. :rotfl:

W3DR4N
29-05-2006, 21:26
A što je strašno u Oblivionu???

Strašno je koliko je igra loša.

Prince-Artas
29-05-2006, 21:27
A što je strašno u Oblivionu???

Strašno je koliko je igra loša.

:shock: :shock: :shock:

lov-alien
30-05-2006, 14:54
kakav silent hill zar nitko nije igrao the suffering to je doom nije nista prema tome
suffering je po meni najstrasniji :twisted:

Glass
30-05-2006, 15:07
Probaj odigrati "Condemned:Criminal Origins" u potpunom mraku i tišini pa da vidiš što je strašno.

30-05-2006, 15:38
[quote="Big Guy":rn8t2hcn]A što je strašno u Oblivionu???

Pa već sam napiso, čoeče kad ti vidš samo te gobline.... :D

Sad ozbiljno, vjerojatno je tu stavljen radi fore, u njemu nema apsolutno ničeg strašnog...[/quote:rn8t2hcn]

ha, ha, ha - goblini su strašni?
dremora i ostali vragovi mi izgledaju strašnije

a ni doom nije tako strašan jer kad sve utihne, kad se nađeš u mraku bez ikoga onda si siguran/na da će iz nekog kuta iskočiti neki protivnik tako da to nije iznenađenje

igrao sam ga, barem prve tri misije, dalje mi se nije dalo
uglavnom, bilo je strašno ali očekivano, bolje me uplašila mama kad je brzo otvorila vrata moje sobe nego doom jer to nisam očekivao

Tri66a
30-05-2006, 15:40
Offtopic:

bolje me uplašila mama kad je brzo otvorila vrata moje sobe nego doom jer to nisam očekivao
Hehe, što je to Big Guy radio.....sam u sobi....a mama ga iznenadila... :D

30-05-2006, 15:47
A što je strašno u Oblivionu???

Strašno je koliko je igra loša.

sam protiv svih?

samo za tebe znam da tvrdiš da je to loša igra
svaki objektivan čovjek mora priznati da (makar mu se ne sviđa žanr, koncept igre, grafika, zvuk ili bilokoji drugi dio igre) je u igru uloženo mnogo truda i uspoređujući je sa ostalim igrama postigla je zavidne ocjene recenzenata i velike brojke prodaje prema tome što ima "samo" sigleplayer a uopće nema multiplayer kao velika većina ostalih čiji kreatori tj programeri samo žele zgrnuti velike pare na tome, naravno nije savršena, ali ništa nije savršeno

30-05-2006, 15:47
Offtopic:

bolje me uplašila mama kad je brzo otvorila vrata moje sobe nego doom jer to nisam očekivao
Hehe, što je to Big Guy radio.....sam u sobi....a mama ga iznenadila... :D

igrao oblivion :kill: Tri66a

Rocchiro
30-05-2006, 16:53
kakav silent hill zar nitko nije igrao the suffering to je doom nije nista prema tome
suffering je po meni najstrasniji :twisted:

octio nisi igral silent hill :wink:

Big Al
30-05-2006, 21:34
Ha, kladim se da se nikom od vas nije uspjelo dići par vlasi kose na glavi(ili na nogama, ne sjećam se...) !! dok sam igrao Dark fall1. Dobro, malo sam pretjerao - slušalice, bez svijetla, na najglasnije... Neću reć šta sam vidio. Prešo sam dum 3 i nije ni blizubio kao ovo.

Valtiel
31-05-2006, 00:53
Fol je u tome da je pola duse Allesine u Cheryl... Eh sad, osjeti njeno prisustvo, no Cheryl da samu sebe da iskreno kazem... Tesko je objasniti, jer na kraju je ipak Heather Cheryl, a ono pola duse Allesine davno izcezne. Heather se zapravo bori sa sobom da shvati da je ona Cheryl, a da zapravo opet i nije :? :? :?

Hjoj, naj cool mi je sto se tice te zbrke, kada se borim na onom Merry-Go-Round u SH3, sa svojom drugom polovicom. Ali nakon sto je ubijem ostavi mi napisano na podu nesto u stilu: Ne shvatam zasto ''ja'' neda meni da ''se'' ubijem. Kako ''ja'' mogu biti tako tvrdoglava? Kada ''ja'' znam da je za ''mene'' najbolje da je ubijem.

:fof: :fof: :fof: Akira Yamaoka i cijela ekipa nije normalna.

Rocchiro
31-05-2006, 08:31
Fol je u tome da je pola duse Allesine u Cheryl... Eh sad, osjeti njeno prisustvo, no Cheryl da samu sebe da iskreno kazem... Tesko je objasniti, jer na kraju je ipak Heather Cheryl, a ono pola duse Allesine davno izcezne. Heather se zapravo bori sa sobom da shvati da je ona Cheryl, a da zapravo opet i nije :? :? :?

Hjoj, naj cool mi je sto se tice te zbrke, kada se borim na onom Merry-Go-Round u SH3, sa svojom drugom polovicom. Ali nakon sto je ubijem ostavi mi napisano na podu nesto u stilu: Ne shvatam zasto ''ja'' neda meni da ''se'' ubijem. Kako ''ja'' mogu biti tako tvrdoglava? Kada ''ja'' znam da je za ''mene'' najbolje da je ubijem.

:fof: :fof: :fof: Akira Yamaoka i cijela ekipa nije normalna.

najjace m je kad se gledas u ogledalo i odraz u ogledalu pocne krvarit :pray:

Valtiel
02-06-2006, 13:57
Hehe, ili ona scena u onoj sobi kada u ogledalu krv tece i ulazi u odvod a izlazi na tvojoj strani iz odvoda i onda kao u ogledalu je soba uredu dok si ti sav od tih stvari, dok je u sobi gdje si ti sva soba od toga a ti si uredu... Odnosno druga osoba na drugoj strani :kill:

SethHka
12-06-2006, 15:19
Alien vs. Predator, tu sam definitivno zamrzio FPP pucacine, skoro infarkt dobio :), a i Hexen nije bio los 2-jka mislim. Pitaju me ljudi zasto ja tako igram FPP pucacine, pa ja se uzivim u igru, zato jesu napravljene igre kvragu, uzivis se u radnju i mislis da si to ti, oprezno i samo oprezno :).

K@rL M@rX
12-06-2006, 20:06
Ma kvragu i sve te horor igre jer nakon što sam prešo doom3(po meni najstrašnija igra) na nightmare težini više me ni jedan hororac(film) ne plaši. Zajebo sam se :thumbs1:

King tiger
12-06-2006, 20:58
Po meni DooM3 uopste nema osobine horrorskog zaplasivanja nego se svodi
na iznenadjivanje.
Pa isto bi se uplasili i da vam najednom na monitoru iskoci plisani zeko pink boje sa cokoladom u rukama :D

Rocchiro
12-06-2006, 21:22
Po meni DooM3 uopste nema osobine horrorskog zaplasivanja nego se svodi
na iznenadjivanje.
Pa isto bi se uplasili i da vam najednom na monitoru iskoci plisani zeko pink boje sa cokoladom u rukama :D

upravo to.horor strah dolazi od atmosfere a ne iznenađenja :thumbs2:

Valtiel
12-06-2006, 21:31
Po meni DooM3 uopste nema osobine horrorskog zaplasivanja nego se svodi
na iznenadjivanje.
Pa isto bi se uplasili i da vam najednom na monitoru iskoci plisani zeko pink boje sa cokoladom u rukama :D

E pa odigras Silent Hill 3 i vidjet ces kako plisani zeko pink boje sa cokoladom u rukama zaista zna biti strasan...

Samo kada ga vidis.. :shock: :)

Rocchiro
12-06-2006, 21:34
Po meni DooM3 uopste nema osobine horrorskog zaplasivanja nego se svodi
na iznenadjivanje.
Pa isto bi se uplasili i da vam najednom na monitoru iskoci plisani zeko pink boje sa cokoladom u rukama :D

E pa odigras Silent Hill 3 i vidjet ces kako plisani zeko pink boje sa cokoladom u rukama zaista zna biti strasan...

Samo kada ga vidis.. :shock: :)

ili invalidska kolica...znaju biti poprilicno strasna :o :cry:

Valtiel
12-06-2006, 21:44
Ili kreveti iz bolnice koji su prekriveni... Ali naravno... SH trazi maste i mozga, nije strasno ako ne obracas paznju... Ali ako malo stanes, pogledas... pa jos se zapitas sta li je ispod!? :shock:

Ili ona scena iz trice kada Heather stane ispred stakla a na drugoj strani kolica i otvorena vrata... a ona kaze Svijet sa druge strane me zove... freaky...

Rocchiro
12-06-2006, 21:48
Ili kreveti iz bolnice koji su prekriveni... Ali naravno... SH trazi maste i mozga, nije strasno ako ne obracas paznju... Ali ako malo stanes, pogledas... pa jos se zapitas sta li je ispod!? :shock:

Ili ona scena iz trice kada Heather stane ispred stakla a na drugoj strani kolica i otvorena vrata... a ona kaze Svijet sa druge strane me zove... freaky...

ili ono u drugom djelu,u zatvoru gdi je ona ogromna mracna prostorija a tebi je vidokrug sveden na 23 cm...a oko sebe cujes galopiranje.ili u cetvrtom djelu u water prisonu di onaj tip na vrhu prelazi i vidis mu samo sjenu i korake...aaaa! :o

Valtiel
12-06-2006, 21:50
aaaa, i nikad nismo saznali cija je sjenka... Da li Walter, ili Valtiel... ili ipak samo duh mucitelja...

Rocchiro
12-06-2006, 21:57
aaaa, i nikad nismo saznali cija je sjenka... Da li Walter, ili Valtiel... ili ipak samo duh mucitelja...

da fakat...nezna se tko je to...Valtiel valjda nije jer se cuju koraci a Valtiel bas i ne hoda dvonoske :wink: ,a i sumnjam da je Walter jer je on i sam bil u tom zatvoru pa je malo moguce da je on na dva mjesta odjedanput(makar je u SH-u sve moguce)...mozda Dahlia?ma ne...nemam pojma

Glass
12-06-2006, 21:58
aaaa, i nikad nismo saznali cija je sjenka... Da li Walter, ili Valtiel... ili ipak samo duh mucitelja...

da fakat...nezna se tko je to...Valtiel valjda nije jer se cuju koraci a Valtiel bas i ne hoda dvonoske :wink: ,a i sumnjam da je Walter jer je on i sam bil u tom zatvoru pa je malo moguce da je on na dva mjesta odjedanput(makar je u SH-u sve moguce)...mozda Dahlia?ma ne...nemam pojma

A možda su programeri to stavili samo da se userete od straha :wink:

Rocchiro
12-06-2006, 22:00
aaaa, i nikad nismo saznali cija je sjenka... Da li Walter, ili Valtiel... ili ipak samo duh mucitelja...

da fakat...nezna se tko je to...Valtiel valjda nije jer se cuju koraci a Valtiel bas i ne hoda dvonoske :wink: ,a i sumnjam da je Walter jer je on i sam bil u tom zatvoru pa je malo moguce da je on na dva mjesta odjedanput(makar je u SH-u sve moguce)...mozda Dahlia?ma ne...nemam pojma

A možda su programeri to stavili samo da se userete od straha :wink:

mozda...al sumnjam jer u SH-u sve ima obasnjenje,na sve misle Japanci legende

Valtiel
12-06-2006, 22:06
Da, sve ima svoje konekcije i znacenje... nisu dzaba izabrali imena Sammael i Metatron... :D

Rocchiro
12-06-2006, 22:08
Da, sve ima svoje konekcije i znacenje... nisu dzaba izabrali imena Sammael i Metatron... :D

da...samel je inace demon,a metatron anđel kolko ja znam...

Valtiel
12-06-2006, 22:13
Sammael je Bog... a Metatron je boziji agent... ali neki opet Metatron smatraju DemiBogom... a neki visim Bogom... :o

Rocchiro
12-06-2006, 22:17
Sammael je Bog... a Metatron je boziji agent... ali neki opet Metatron smatraju DemiBogom... a neki visim Bogom... :o

Sammael je bog u SH-u,al inace ti je demon,tj. vrag http://en.wikipedia.org/wiki/Samael

btw.moras maknuti sliku iz siga...prevelika je,dozvoljeni su samo userbars

Valtiel
12-06-2006, 22:24
ma dajjjjj... nemoj tako... pa de onda barem povecajte avatar na 100*100, moram nesto od SH imati... :cry:

Rocchiro
12-06-2006, 22:27
ma dajjjjj... nemoj tako... pa de onda barem povecajte avatar na 100*100, moram nesto od SH imati... :cry:

pravila su pravila 8)

eventualno nekaj od tud...http://www.userbars.org

Valtiel
12-06-2006, 22:33
Ma nemoj... kada sam stavljao sig nigdje nije pisalo koliki smije biti, pise 255 znakova :yuck:

pokazi mi to pravilo :yuck:

Rocchiro
12-06-2006, 22:35
Ma nemoj... kada sam stavljao sig nigdje nije pisalo koliki smije biti, pise 255 znakova :yuck:

pokazi mi to pravilo :yuck:

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=7


4.) Ne stavljajte slike u signature. Nemaju svi superbrze veze

kasnije su dozvolili userbarove...

Valtiel
12-06-2006, 22:42
sram vas bilo :cry: da vas sram bude :cry:

Valtiel
14-06-2006, 08:49
Dakle, sta li ce biti sa Silent Hill 5? Laprda se da bi prica mogla biti vezana uz nekog umnog bolesnika koji se naravno nalazi u ustanovi za takve :rotfl:

I kao dozivljavamo njegove flash backove... Da li je on bio u SHu? Ili nesto drugo... ko ce znati... Ali izgleda da tvorci SHa sve vise polazu na pshihorror, odnosno zastrasivanje atmosferom... Sama pomisao na ustanovu za ludake koja ima veze sa SH me jezi... Naravno, sigurno ce i nakon svih flash-backova i sama ustanova biti dio svega... barem pretpostavljam... :rotfl: WE WANT SILENT HILL :fof: :rotfl:

Rocchiro
14-06-2006, 13:33
Dakle, sta li ce biti sa Silent Hill 5? Laprda se da bi prica mogla biti vezana uz nekog umnog bolesnika koji se naravno nalazi u ustanovi za takve :rotfl:

I kao dozivljavamo njegove flash backove... Da li je on bio u SHu? Ili nesto drugo... ko ce znati... Ali izgleda da tvorci SHa sve vise polazu na pshihorror, odnosno zastrasivanje atmosferom... Sama pomisao na ustanovu za ludake koja ima veze sa SH me jezi... Naravno, sigurno ce i nakon svih flash-backova i sama ustanova biti dio svega... barem pretpostavljam... :rotfl: WE WANT SILENT HILL :fof: :rotfl:

neznam...ali gledal sam trailer za SH:Origins koji navodno izlazi samo za PSP i u ulozi si nekog vozaca kamiona...nadam se da bu izasla i za komp

Valtiel
14-06-2006, 14:32
hmmm, vjerovatno nece.. no koliko sam ja cuo nece nista odavati novo od price SH, i da uopce nije bitna za SH serijal... da jeste imala bi brojku 5 naravno 8)

Rocchiro
14-06-2006, 19:09
hmmm, vjerovatno nece.. no koliko sam ja cuo nece nista odavati novo od price SH, i da uopce nije bitna za SH serijal... da jeste imala bi brojku 5 naravno 8)

imam srece da mi bratic ima PSP 8)

Valtiel
14-06-2006, 19:13
:cry: sretnice jedan... :cry: srmc

Fencing_LORD
14-06-2006, 21:03
Ništa od navedenog...

BTW: zašto je Oblivion na listi, mislim da je Morrowind strašniji, jer se userem kad ona neka ptica slična dinosauru iskoči pred mene... :)

Ja mislim isto tako, a još kad sam prvi put zaigro Morrowind u 4. razredu usro se kad god bi ušo u neki tomb.

Od navedenih Doom. :o

Lord Bazooka
15-06-2006, 12:55
[quote="T.N.T.":1y4exc6p]Ništa od navedenog...

BTW: zašto je Oblivion na listi, mislim da je Morrowind strašniji, jer se userem kad ona neka ptica slična dinosauru iskoči pred mene... :)

Ja mislim isto tako, a još kad sam prvi put zaigro Morrowind u 4. razredu usro se kad god bi ušo u neki tomb.

Od navedenih Doom. :o[/quote:1y4exc6p]

Ih to su bila vremena, uđem u tomb i odma letim van kad god se nešto živo ili neživo pomakne...

Valtiel
15-06-2006, 18:02
WTF!? :shock: TES4 Oblivion, Arcane University, Arch Mage loga... naci cete na stolicu kod kreveta knjigu na kojoj pise Trials of St. Allesia. Mozda sam malo paranoican, ali St. Allesia? Hanzaplast ce vjerovatno pogoditi sta je tu cudno... St. Allesa!!! :shock:

ewok
15-06-2006, 18:17
[quote="Fencing_LORD":2afooq44][quote="T.N.T.":2afooq44]Ništa od navedenog...

BTW: zašto je Oblivion na listi, mislim da je Morrowind strašniji, jer se userem kad ona neka ptica slična dinosauru iskoči pred mene... :)

Ja mislim isto tako, a još kad sam prvi put zaigro Morrowind u 4. razredu usro se kad god bi ušo u neki tomb.

Od navedenih Doom. :o[/quote:2afooq44]

Ih to su bila vremena, uđem u tomb i odma letim van kad god se nešto živo ili neživo pomakne...[/quote:2afooq44]
tako je.... neznam dali se to samo meni čini ili je Morrowind bio dost teži od Obliviona, sto ga je cinilo zanimljivijim.... :|

Glass
15-06-2006, 18:24
Zaprvo je obrnuto Oblivion je teži od Morrowinda.

Rocchiro
15-06-2006, 19:20
WTF!? :shock: TES4 Oblivion, Arcane University, Arch Mage loga... naci cete na stolicu kod kreveta knjigu na kojoj pise Trials of St. Allesia. Mozda sam malo paranoican, ali St. Allesia? Hanzaplast ce vjerovatno pogoditi sta je tu cudno... St. Allesa!!! :shock:

slucajnost :D

Valtiel
15-06-2006, 19:38
Da li je? Meni nesto smrdi... Da jedan od developera nijeSH fan? :o Sve je moguce... Ajd da je Allesa i Allesia slucajnost, ali ono St.!?!?!

ewok
15-06-2006, 20:27
Zaprvo je obrnuto Oblivion je teži od Morrowinda.
neznam, u oblivonu te sve navodi gdje trebas ici....u morrowindu :pray: nema map-markera i sranja koje ti tocno pokaze cilj questa

Glass
16-06-2006, 00:00
Zaprvo je obrnuto Oblivion je teži od Morrowinda.
neznam, u oblivonu te sve navodi gdje trebas ici....u morrowindu :pray: nema map-markera i sranja koje ti tocno pokaze cilj questa

Ja sam mislio da misliš na težinu protivnika.

Valtiel
16-06-2006, 00:28
a jest Oblivion dug majko mila... toliko questova... :shock:

Rocchiro
16-06-2006, 00:38
a jest Oblivion dug majko mila... toliko questova... :shock:

onda sigurno nisi igral Morrowind :wink:

Valtiel
16-06-2006, 00:48
Da ti iskreno kazem nisam :|

Morat cu...

ewok
16-06-2006, 08:38
nek naprave neki remake morrowinda.... samo promjene AI i neke elemente gameplaya (ono monotono mahanje oružjem), zato kaj u Oblivionu nema ni pola onog sto je bilo u morrowindu; journal, koplja, shurikeni, crossbowi (jos dost toga)....a jesmo sad osli u offtopic....hebiga

|KFH|Dom!n4t0r
16-06-2006, 09:25
ma ja mislim da je F.E.A.R. najstrašniji, ali vjerovatno puno vas ga nije igralo. puuno strašnije od dooma :kill:

Worthaur
16-06-2006, 11:13
ma ja mislim da je F.E.A.R. najstrašniji, ali vjerovatno puno vas ga nije igralo. puuno strašnije od dooma :kill:
meni F.E.A.R. nije strašan... bude strašno samo kad se pojavljuje ona klinka...

Doggy
16-06-2006, 12:03
nisam cital cijeli topic, al meni je doom 3 hebeni... zbog mraka i baterije, pa vadi oruzje pa opet baterija... a igral sam ga samo 10 minuta...

igral sam morrowind al sam ubrzo odustal bas zato jer nije bilo tih markera, a oblivion je jednostavnoji zbog x-box-a 360 i zato ga i igram vec 120 sati...

Daniel666
16-06-2006, 22:11
Najstrašnije su igre s atmosferom nor Undying ili System Shock. Posebno je bitna muzika. Undying je glupo igrat bez muzike. Ja sam se zasro u prvih 15 min. igre.
Ma kakav Doom on je smiješan :rotfl:
Silent Hill nisam igro pa neznam, ali mogao bih probati...

Valtiel
16-06-2006, 23:37
moras... ko nije igrao Silent Hill nema pojma sta je strah... :D

Rocchiro
16-06-2006, 23:53
moras... ko nije igrao Silent Hill nema pojma sta je strah... :D

ejmen :thumbs2:,strah nad strahovima

Doggy
17-06-2006, 09:48
da, silent hill je jebeni, sve samo magla kad doleti neki monster...

Daniel666
17-06-2006, 10:01
A koji je najbolji? Mislim nemam vremena za sva 4 nastavka( iako pretpostavljam da je 4. čisti shit- možda se i varam :D )
To ću nakon Undying

Rocchiro
17-06-2006, 10:50
A koji je najbolji? Mislim nemam vremena za sva 4 nastavka( iako pretpostavljam da je 4. čisti shit- možda se i varam :D )
To ću nakon Undying

igraj po redu jer tak najbolje skuzis pricu...svaki je odlican

Doggy
17-06-2006, 11:37
meni je prvi najbolji...

Rocchiro
17-06-2006, 12:33
meni je prvi najbolji...

1. dio ima najbolji soundtrack :thumbs2: :pray:

Doggy
17-06-2006, 12:43
di da se jos sjetim sountracka...

Rocchiro
17-06-2006, 12:59
di da se jos sjetim sountracka...

dal bi ti ja link,al nesmemo o pyratskim stvarima

Doggy
17-06-2006, 13:56
ma nije ni bitno... od kad je link za soundtrack piratska stvar???

W3DR4N
17-06-2006, 14:08
Soundtrack je, kao i svaki drugi element igre, zaštićen autorskim pravilima.

Doggy
17-06-2006, 16:20
al mp3-ca imas za skinut di oces... i to nije kretenstvo...

Rocchiro
17-06-2006, 16:56
al mp3-ca imas za skinut di oces... i to nije kretenstvo...

jeste,i to je pyratstvo ako autor nije dopustil besplatnu distribuciju

Doggy
17-06-2006, 17:29
obnda je i ripanje pjesmi piratstvo??? nije, nego umnozavanje... ma nije ni bitno... znam skinuti soundtrack al mi netreba...

Valtiel
17-06-2006, 17:51
Zabranjeno neovlasteno umnozavanje, kopiranje i distrubucija bilo kakve vrste. Koliko ja znam ovo je sve piraterija i stoji na svakom cd-u, bilo da se radi o music, game, movie.. ili sta ti ja znam. :|

Rocchiro
17-06-2006, 17:56
obnda je i ripanje pjesmi piratstvo??? nije, nego umnozavanje... ma nije ni bitno... znam skinuti soundtrack al mi netreba...

pa lol,ak ti stavis mp3 na net da ljudi to skidaju to ti je isto ko umnozavanje

olio
18-06-2006, 15:56
Svaki dan idem prvo kod psihologa pa na terapiju smirivanja srca
just kidding .........DOOm 3

VVombat
19-06-2006, 10:40
ne znam jeli itko ovo napomenuo


Ja sam se vise usrao u far cry-u nego u doom3



ali silent hill 1,2,3,4 je najbolji horror serial

Nightyx
20-06-2006, 19:20
F.E.A.R. stvarno sam se usrao u puno trenutaka, a najgore je kada se ona curica odjednom pojavi četveronoške...brrr..
Onda mislim prestaču igrati i najednom dođe ona vojska pa samo da njih ubijem, pa samo ovo, pa samo ono.....pa dok se opet ne userem....pa sam tako i prešao igru.

Ygor
20-06-2006, 20:06
Od navedenih FEAR, jer DOOM 3 nakon nekog vremena postane jednostavno iritantan a ne strašan. Inače Silent Hill ima jako zastrašujuću atmosferu, i Alone in the DArk 4

Valtiel
20-06-2006, 20:53
da... Silent Hill kao kralj, a onda Alone In The Dark, Parasite Eve, Clock Tower... i samo 4 dio Resident Evil-a! Prva 3 dijela su akcija i cisti shit. :rotfl:

olio
20-06-2006, 20:54
PA da Clock Tower !!!!!!

Daniel666
21-06-2006, 12:10
Soundtrack je, kao i svaki drugi element igre, zaštićen autorskim pravilima.

No, ponekad možete ga skinuti s neta( Clive Barkers Undying).
Mislim vrijedi pokušati. :D

Nije piratija da si V3DR4N nekaj ne umisli 8)