PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mozilla ne loada www do kraja ili uopće



Death By Sexy
02-11-2008, 16:05
Sve piše u naslovu.. kliknem na tab ili upišem adresu i window postane blank i ništa se ne desi a dole piše done... Ili počne loadati pa stane na frtalj... Isto je i s jubito filmićima loada samo mali dio...
Već sam reinstalirao i brisao sve cookie i slične gluposti...

A IE mi se gadi.. ako neko ima ideju nek napiše..

thonchek
02-11-2008, 16:13
koju verziju mozille imaš?

DJ Not Nice
02-11-2008, 16:29
Ovo se sve češće i češće događa world wide, neki riješe reinstalacijom firfoxa, neki skinu kao onaj neki update koji ti porpavalja neki error.
A neki jednostavno se prebace na drugi browser.

Kad ti je to počelo?

Death By Sexy
02-11-2008, 16:35
imam 3.0.3. verziju.

Prije 2-3 tjedna je počelo... Imaš možda link za taj update ili ime pa da odgooglam?

DJ Not Nice
02-11-2008, 16:46
Moram pitat frenda, on je to koristio zbog nekih errora.

thonchek
02-11-2008, 17:31
ja imam istu verziju ko i ti ali ništa sve mi radi kak treba, koji OS imaš??

bibonzo
03-11-2008, 01:25
To se isto zna desavat zbog nekih AV programa, ja sam imao slicnu situaciju sa kaspersky-m na toj mozilli prije 2 tjedna zbog nacina na koji radi online scanner samo ti se otvaraju blank stranice, inace na kraju sam preinstalirao windowse jer nis nije pomoglo ni reinstalacija mozille ni AV-a jer ti ostanu te konfiguracije u sistemu a nisam bas sad htjeo tlacit skvadru da mi gleda kaj da mijenjam i brisem rege keyeve zbog toga.

Jer ti se u internet exploreru isto desava ako da onda je problem malo dublji od firefox-a neces to rijesit nekim reinstaliranjem?

C
03-11-2008, 18:56
Ako imaš Wireless, i Avast AV, on ti blokira, pa stavi neki drugi AV, a taj makni.
Ili, ako si otvorio još koji port, ubrzao net i sl., i pri tome koristiš DSL vezu, zaboravi, jer si ga ti onda blokirao, pa onda lijepo vratiš na default sve.