PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cod:waw beta problem



Constantine
29-10-2008, 23:10
Skinem ja lijepo cod5 betu,igram nesto,izađem iz igre,nakon nekog vremena hocu ponovno igrat kad ono pokrenem igru i samo crni ekran,nista prije toga,cekam 10 minuta i isto to.Pokrenem igru u safe modu i isto to,reinstaliram igru i isti proiblem se pojavi.Hocu rijesenje pod hitnu,igrao sam samo par sati i igra mi se jos.

la50
29-10-2008, 23:14
Meni je identično to bilo,al zato što nisam instalirao pb.Onda sam izbriso i opet instalirao skupa sa pb i sve mi sad super radi,osim što mi nevjerovatno šteka. :|

Constantine
29-10-2008, 23:16
Ja sam instalirao pb.

la50
29-10-2008, 23:26
Nemam blage,pa šta moraš svakih sat dva reinstalirat cod5.Boo,neki zajeb

Constantine
29-10-2008, 23:35
Ne,stalno mi je taj error,nemogu igrat uopce.

El Klinjo
30-10-2008, 10:47
Ne,stalno mi je taj error,nemogu igrat uopce.


I meni se isto događa, probat ću i ja instalat PB :D
Sad na novo skidam betu

C
30-10-2008, 11:26
Pa valjda znate šta znači Beta verzija?
Beta verzija vam je onaj software koji nije u potpunosti testiran i ispitan, tj. testiran je na malom broju korisnika (poput gamera u ovom slučaju), pa nije teško i za očekivati da stvara neke probleme, jer u Beta verziji se traže svi problemi, i nakon njihovog eliminiranja izlazi prava verzija koja više nije Beta.

grizli
30-10-2008, 19:26
a suti ti bar mozes igrat pazi sta je kod mene, instaliram ja sve sav sretan i zezam se sa sestrom sad kad ga nece upalit kad ono wid vraga..... ja stisnem na ikonu dva uta ono se kao nesto događa kad wraga nepokaze mi se ni onaj screen koji se kod call of duty-a, niti ista kao da ikada nisam kliknuo na ikonu, i nista skinem ja s drugog hosta kad vidi cuda niti tu se nedogađža nista, skienm sav ljut i as trebeg hosta, oop neradi..... e sad cod 4 sam grao bez trzanja na high bez shadowsa i reflectionsa a ovo mi se nece ni pokrenut XD

King tiger
30-10-2008, 21:56
meni je tako bilo isto.
ostavio sam ga , otisao popit caj, poslije 15 minuta se pokrenulo. i otad pokrecem bez problema.
a inace ne spadam medju minimalne specifikacije za igru

Constantine
31-10-2008, 00:41
meni je tako bilo isto.
ostavio sam ga , otisao popit caj, poslije 15 minuta se pokrenulo. i otad pokrecem bez problema.
a inace ne spadam medju minimalne specifikacije za igru
Ostavio sam tako 2 sata i nista se nije promijenilo :(
Zanimljivo kako je jako puno ljudi imalo isti takav problem ali su ga uspjeli rijesit.

SkunK
31-10-2008, 11:20
a suti ti bar mozes igrat pazi sta je kod mene, instaliram ja sve sav sretan i zezam se sa sestrom sad kad ga nece upalit kad ono wid vraga..... ja stisnem na ikonu dva uta ono se kao nesto događa kad wraga nepokaze mi se ni onaj screen koji se kod call of duty-a, niti ista kao da ikada nisam kliknuo na ikonu, i nista skinem ja s drugog hosta kad vidi cuda niti tu se nedogađža nista, skienm sav ljut i as trebeg hosta, oop neradi..... e sad cod 4 sam grao bez trzanja na high bez shadowsa i reflectionsa a ovo mi se nece ni pokrenut XD


:pray:

vekyyyOG
31-10-2008, 11:40
to je bilo mojem frendu.. pokusajte instalirat
http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html

Deadwalker
31-10-2008, 13:33
Ja neznam zakaj ljudi sile s tim betama i zivciraju se bezveze, barem sada imamo kaj pobogu igrati, hit naslova kolko ti srce zeli. Ako vec zelim isprobat igru, pricekam demo verziju i odigram onda bez ikakvog zivciranja i tome sl.

King tiger
31-10-2008, 14:12
kako si pogodio u sridu majstore.

grizli
31-10-2008, 23:25
to je bilo mojem frendu.. pokusajte instalirat
http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html


joo ak ovo neradi bit ce zla, keyba ce dobit po pixly. Sva sreca sutra plac radi pa idem po novu :killyou:


EDIT: keyba je bivsa, meni owo neradi, drugima good luck