PDA

Pogledaj cijelu verziju : DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3



Ghost_Rider
29-10-2008, 17:17
otvorio sma ovu temu da vidim vase misljenje sta misliti o ove dvije igre,odlucite koja je bolja igra budokai 3 ili budokai teknaichi 3.Meni se naj vise svidza Budokai 3,zato sto je borba stvarno predobra u tenkaichi 3 mi se nesvidza nista pogotov main menu :thumbs1: .

Moderatori ako tema postoji slobodno je brisite,al search mi nije nista pokazivao.

thonchek
02-11-2008, 19:28
meni je oko tri puta bolji tenkaishi 3,bolja borba, igrivost, a ovo sa main menuom uopće ne gledam

Markos
06-11-2008, 23:15
bolji je budokai 3,neznam nekak mi je bolji jednostavno borbe,teleposti su bolje napravljeni i izgled ultimate napada,tenkaichi 3 je skoro isti ko i prethodnici,a budokai-u je bilo dosta promjena,izašao vam je infinite world na šemu budokai trojke je ali izgleda dosta bolje pa probajte :rambo:

Ghost_Rider
07-11-2008, 21:55
jes jarane bolji ej budokai 3 jer ej sve cool,dok mi se u tenkaichi nesvidza borba nikakko sve je glupo.A sad koja je to igra koja je izasla u stilu budokai 3.

Edit: AAaaaaaaaaa,igra je predivna bogami otojc pogledao video na youtube,predobra :) ,nebi ni znao za nju da nisi napisao ti :bravo: :friends:

Markos
08-11-2008, 15:01
to je sad fakat zadnji dio koji će izaći za ps2 ali nadam se i najbolji

adict
26-04-2009, 10:11
neznam za budokai 3 jer nisam igra ali na tenkaichi 3 sam s prijateljima izgubio sate i sate vremena

super igra