PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows Live



toncha
28-10-2008, 19:08
OK znaci skinuo sam novi messenger i instalirao ga, kad sam ga pokrenuo pojavio se neki erorr(nemam pojma koji) i nije ga htijelo pokrenut. Reko idem ga uninstalirat i vratit stari MSN.
Kad sam sve izbrisao pokrenuo sam instalaciju onog starijeg i pisalo je da vec imam najnoviji MSN da prvo moram njega izbrisat :shock: ...
Molim pomoc, kako da ga izbrisem SKROZ iz kompa da mogu normalno instalirat ovaj stari...

C
29-10-2008, 08:25
I ja sam imao takav sličan problem i nisam ga riješio, tj. nije mi se dalo riješavati ga sa dial-up modemskom vezom gdje mi ga on downloada, pa javi da trebam maknuti stari, pa nakon toga, da trebam ponovno nešto micati i na kraju mi kaže da mogu instalirati najnoviju verziju, pa opet nešto hebe, itd.

thonchek
02-11-2008, 19:24
probaj instalirat stari sa cdom od winsa, jer se stari dobije sa winsima

SkunK
02-11-2008, 21:03
probaj instalirat stari sa cdom od winsa, jer se stari dobije sa winsima

To bi mu samo stvaralo probleme, jer taj "stari" osim što mu ne treba i nema veze s Live! verzijom, jako teško se miče s sustava.

Preporučio bi ti da malo pogledaš ove alate :

http://windows-messenger-removal-tool.qarchive.org/

thonchek
02-11-2008, 22:22
ali služi svrsi :D

SkunK
03-11-2008, 08:21
Da ali ako je covjek vec imao Live! verziju koja je 10 puta bolja od tog starog fosila...čemu se uopce truditi, znam da taj stari MSN a i ovaj novi nemozes iskorjeniti nikak, zapravo mozeš ali moraš dobrano drillat po registryu.

Neka proba s removal toolovima i instalira novi Live! Zapravo i u prvom slucaju trebao je reinstall napraviti a ako tek onda ne radi onda uninstall/reinstall.

thonchek
03-11-2008, 08:24
pa meni je i stari dobar nešta se i meni tako desilo pa sad koristim onaj stari s winsima :D

SkunK
03-11-2008, 12:08
To ne riješava problem a koliko sam vidio ti imaš neku misiju nabijanja postova :)

thonchek
03-11-2008, 12:54
zašto to misliš, malo sam aktivniji preko vikenda i danas jer nemam nastave, a pcplay mi je odmah prva str. koju otvorim, pa onda sve pogledam, pa odgovaram :D

Snake
03-11-2008, 13:27
nek ti neko tko ima messenger spakira u rar sve fajlove iz pr. filesa od osmice koja radi. ak nemaš ga instalirano, devetku betu ponovo stavi, ali na nju onda u program filesu prekopiraj fajlove iz osmice.
jednostavno.

SkunK
03-11-2008, 14:55
zašto to misliš, malo sam aktivniji preko vikenda i danas jer nemam nastave, a pcplay mi je odmah prva str. koju otvorim, pa onda sve pogledam, pa odgovaram :D

I radiš nekrofiliju u 50% u "Gaming općenito".

thonchek
03-11-2008, 15:03
pa sad sam nabavio neke nove igre pa ih malo komentiram