PDA

Pogledaj cijelu verziju : aerokickbox u zg



pimp
28-10-2008, 11:18
ovako , hitno mi treba informacija jel se ima di u zagrebu za trenirati aerokickboxing? na guglu sam našao par klubova u puli i rovinju ali ništa u zagrebu ,

hitno do veceras bi mi trebala informacija?

streetrace777
28-10-2008, 12:17
Hmm jebiga kod mene u Puli imas i mogao bi se raspitat kod trenera svoga dali ima u ZG ali ne idem na trening ovaj tjedan. Inace ako ces ici to trenirat rade uzmi klasicni kickbox :)

pimp
28-10-2008, 12:28
Hmm jebiga kod mene u Puli imas i mogao bi se raspitat kod trenera svoga dali ima u ZG ali ne idem na trening ovaj tjedan. Inace ako ces ici to trenirat rade uzmi klasicni kickbox :)


nije za mene , moja cura je prestala s plesovima hip-hopa i htjela je poceti se baviti aerobikom , ali sam joj ja pokazao aerokickbox pa se sad zapalila za to i želi trenirati , znam da u puli ima klub koji ima aerokickbox ali u zg nisam ništa našao još....

POSA
04-11-2008, 17:05
33akePPFW4k
ne znam šta da mislim, prvo mi pada na pamet "jeaaaaaaaaaa", ali onda "ček malo wtf"

GeForce
13-11-2008, 14:01
33akePPFW4k
ne znam šta da mislim, prvo mi pada na pamet "jeaaaaaaaaaa", ali onda "ček malo wtf"

izgledaju ko pavijani koji skaču okolo i udaraju u ništa :D :pray: :rotfl:

pimp
13-11-2008, 19:19
33akePPFW4k
ne znam šta da mislim, prvo mi pada na pamet "jeaaaaaaaaaa", ali onda "ček malo wtf"

izgledaju ko pavijani koji skaču okolo i udaraju u ništa :D :pray: :rotfl:


kako bih volio da odradiš bar jednu rundu light kontakt s tim pavijanima.....

GeForce
14-11-2008, 11:24
pa bi jel trenram tae kwon do dosta :) i stvarno bi da im pokažem da lamatenje rukama i nogama u prazno je bezveze bacanje vremena...;)
ovo je jedan jako ljepi aerobik

streetrace777
14-11-2008, 11:26
Ma karate mi je isto tapija, ko da igram strategiju na poteze

Kostolomac
24-11-2008, 19:40
Ma karate mi je isto tapija, ko da igram strategiju na poteze
pa, shoto-kan zna bit krvav ponekad. možda na youtubeu ima full-contact borbi iz karatea, prije nego su uveli svakakva pravila koja su ga pretvorila u sport za pipice :|

Karlo_from_Bjelovar
24-11-2008, 21:34
od shoto kana odu koljena, oda...

lizard
25-11-2008, 21:06
33akePPFW4k
ne znam šta da mislim, prvo mi pada na pamet "jeaaaaaaaaaa", ali onda "ček malo wtf"

izgledaju ko pavijani koji skaču okolo i udaraju u ništa :D :pray: :rotfl:


kako bih volio da odradiš bar jednu rundu light kontakt s tim pavijanima.....

odradio bi ja s nekima od njih i vise od jedne runde i to u FULL kontaktu =)