PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zombiji u novom Call of Dutyu



IgGy
27-10-2008, 21:31
Ne, oči vas ne varaju, novi Call of Duty donijeti će "Zombies" (aka "Wolfenstein") mod koji se otključava nakon uspješno završene singleplayer kampanje. Nećemo reći kako se radi o totalnoj briljantnoj ideji, pošto ovo donekle kopira id-ov Wolfenstein.

Ovo je, doduše multiplayer co-op mod za četiri igrača, i završava nakon što svi pomrete jer ćete očito konstantno biti okruženi sa zombijima kojima neće biti kraja. Bez obzira na to, za svaki uspješni frag, dobit ćete novac kojim ćete imati priliku kupovati oružja i raznorazne predmete za formiranje barikada.

Herr Schnitzel
27-10-2008, 21:33
Ponestaje li im ideja? Ocito da.

Sterpo
27-10-2008, 21:52
meni zgleda fora, ako bude izvan glavne kampanje

Hellboy
27-10-2008, 22:05
zake mi ovo zvuči kao jeftina verzija Left4Dead-a?

RIDER32
27-10-2008, 22:42
Cim to neradi IW onda to nesto nestima :(

28-10-2008, 09:06
s tim potezom ce apsolutno ubiti igru... pa dobro ljudi jbt jel se vi sjecate o cemu je call of duty uopce... kakvi sad hebeni zombiji sta je ovo jos malo i novi doom je u pitanju... daj ajde sad su usrali igru skroz... njima uopce netrebaju ta nadrealna sranja nek se oni drze starih nacina pa ako ni nemogu vise nis novo smislit nek naprave samo MMO bez ikakvog SP i to je to ( tak je i warcraft pa sto nebi onda napravili i najbolju online pucacinu )

torcida007
28-10-2008, 09:40
Nemora biti loše,ali mislim da oče. :thumbs1:

vjever_masni
28-10-2008, 13:48
daj general white procitaj prvo post, mod je za multiplayer i otkljucava se kad zavrsis normalni ww2 singleplayer

ako ti se ne svida nemoras ga igrat isuse..

torcida007
28-10-2008, 17:05
Zapravo to s Zombiima je pravi mali marketinški trik za igraće koji se prvi put susreću sa serijalom.Fanovi neće bit sretni.

Khorne
03-11-2008, 20:13
Zbog cega se odmah zombiji povezuju s Wolfeinsteinom?Zamisli wolf ima zombije i sad je treyarch sigurno to kopirao i ubacio u cod :? ,gluposti.Smatram da ce taj mod biti zabavan,cisto za razonodu i ok inovativnost u igri,makar su mogli sloziti nesto mastovitije jer su ionako danas zombiji izlizani....

pimp
03-11-2008, 20:16
omg , uveli su puške u cod , sigurno su kopirali od wolfesteina....

Čux
03-11-2008, 21:10
omg , uveli su puške u cod , sigurno su kopirali od wolfesteina....

pa čuj, s obzirom da je Wolf prva 3D pucačina, to čak i ima smisla.

nema veze jel kopirano il nije, činjenica je da čim neko spomene WWII i zombije Wolf je prvo što ljudima pada na pamet jer je to tam prvi put uvedeno, kopirano čisto tematski, jer je to MP mod a tog u RTCW MP-u nije ni bilo

Khorne
03-11-2008, 21:29
omg , uveli su puške u cod , sigurno su kopirali od wolfesteina....

pa čuj, s obzirom da je Wolf prva 3D pucačina, to čak i ima smisla.

nema veze jel kopirano il nije, činjenica je da čim neko spomene WWII i zombije Wolf je prvo što ljudima pada na pametSjer je to tam prvi put uvedeno, kopirano čisto tematski, jer je to MP mod a tog u RTCW MP-u nije ni bilo

Ne svima.Uostalom,ako je wolf prva 3d pucacina ne znaci automatski da je i najbolja i da su zombiji kopirani od nje,bila bi kopija da su stavili zombije u cod kampanju ali posto je to mod koji se otkljucava po zavrsetku igre ne kuzim zasto bi to bilo kopiranje....

04-11-2008, 14:44
ok mozda i je to samo mod za multyplayer Co-op al mi je to definitivno zgadilo igru... vece sranje u svim pucacinama nisu izmislili od zombija... nerealno marketiško sranje... ajde molim te objasni mi kako covjek bez mozga i najmanje 50 kila laksi od tebe (jer je prakticki raspadnuti kostur) bez ikakvog oruzja moze predstavljat opasnost???

sad je samo mod a vec vidim novi naslov 2010 godine "Call Of Duty: Zombie Wars" -.-' ako ovako nastave prezivljavat ce samo zahvaljujuci CoD4... to je tako otrcano sranje da mi se vec gadi...

Sterpo
04-11-2008, 20:36
nerealno marketiško sranje... ajde molim te objasni mi kako covjek bez mozga i najmanje 50 kila laksi od tebe (jer je prakticki raspadnuti kostur) bez ikakvog oruzja moze predstavljat opasnost??

kad ih je gomila onda predstavljaju opasnost :)

meni uopće ne smeta ako će to biti multy mod, samo da ne miješaju sa SP kampanjom :wink:

Hellboy
05-11-2008, 00:15
ok mozda i je to samo mod za multyplayer Co-op al mi je to definitivno zgadilo igru... vece sranje u svim pucacinama nisu izmislili od zombija... nerealno marketiško sranje... ajde molim te objasni mi kako covjek bez mozga i najmanje 50 kila laksi od tebe (jer je prakticki raspadnuti kostur) bez ikakvog oruzja moze predstavljat opasnost???

nisi gledao filmove zombi tematike jelda?

crowap
05-11-2008, 16:49
meni zgleda fora, ako bude izvan glavne kampanje

slažem se, nebi baš volio vidjeti zombije u 2 svjtskom ratu...... inace za multyplayer dobro...... :thumbs2:

05-11-2008, 22:43
ok mozda i je to samo mod za multyplayer Co-op al mi je to definitivno zgadilo igru... vece sranje u svim pucacinama nisu izmislili od zombija... nerealno marketiško sranje... ajde molim te objasni mi kako covjek bez mozga i najmanje 50 kila laksi od tebe (jer je prakticki raspadnuti kostur) bez ikakvog oruzja moze predstavljat opasnost???

nisi gledao filmove zombi tematike jelda?

zapravo i jesam... neopisivo su dosadni... mozda ajde onaj zadnji Ja legenda sa Will Smithom je izuzetak ali ni taj film me se nije dojmio... i dalje tvrdim da je to sranje koje apsolutno svaka igra mora na kraju krajeva pokupit... pa dobro kaj vam nisu vec dosadni zombiji bar nek izmisle nes novo... nek stave vukodlake xD il kaj ja znam babaroge >.< samo mi ti zombiji vec idu na kuratz :S