PDA

Pogledaj cijelu verziju : kupnja wireless kartice za pc



Psyclon Nine
27-10-2008, 21:17
Ako kupim ovo:

WIRELLESS LAN TP-LINK TL-WN651, 802.11g/b, PCI

...i ugradim u komp znaci mogu se spojit na svoj wireless router bez ikakve žice?

i hoce li mi se smanjit sta brzina ako je slabiji signal? ili ce ostat ista skroz dok ima signala?

ne zelim busit rupe po kući pa bi mi bilo lakše kupit to čudo od kartice

...imam tu neko čudo od kartice kod kuce ali ne vjerujem da je to ta http://www.mondoplast.ro/index.php?pg=ft&id=160

Psyclon Nine
03-11-2008, 19:44
up

pls, dakle zanima me jel se to moze (ak se moze onda je to super, a ja uopce dosad nisam znao da se to moze)

Filip_k
03-11-2008, 20:11
evo ovako, pošto nitko ništa ne komentira ja ću ti dati svoja osobna iskustva. Nisam neki ekspert oko tih naziva kartica i sl. Naime ja sam član jedne wirelless udruge i odgovoran za jedan dio njihove mreže. Znači tu i tam pomažem dok im nekaj treba i sl. Mi imamo wireles kartice koje su povezane kablom i taj kabal vodi do antene(tipičan wirelless), koja hvata signal do pristupne točke. Mi koristimo rutor ako nam treba više od 10m kabla, jer se tada gubi signal. Jedino što je isto u ovoj tvojoj kartici i ovoj našoj je: WIRELLESS LAN, 802.11g/b, PCI, pa ako ti ovo nešt znači..., jer ponavljam ja se nisam ništ informiro o karticama koje imamo. E sad ako si na maxadslu ili nečemu sl. postoji jedan grubo rečeno usb(cca 100kn) koji šalje ''informacije'' do rutora te tako ostvaruje bežičnu vezu. Oko ovog drugog će ti neko bolje objasnit jer sam ga samo jedamput slago, a ako te više zanima o ovome 1. onda pitaj, jer mi sad ne pada na pamet što da ti sve kažem o tome. Evo nadam se da sam ti barem malo pomogao. Pozz

Psyclon Nine
03-11-2008, 22:45
jel znate ono što laptopi imaju? one faking wireless karticee




jel mogu to negdje kupit i penetrirat u obican kooooooooooomp

Psyclon Nine
05-11-2008, 20:26
omg gg

Psyclon Nine
05-11-2008, 20:59
no dobro, pretpostavimo da se to moze i da je uopce glupo pitati, dakle sad me zanima jel bolje kupit tu wireless pci karticu ili wireless USB?

bas me briga za triple post, kad mi nitko nece odgovoriti . : P