PDA

Pogledaj cijelu verziju : Teh Servers



Nodakim
26-10-2008, 19:47
Koliko ih ima i gdje igrate i gdje su guildovi su ovih prostora?
Privatni serveri?

Arbiter of Change
26-10-2008, 20:08
Igram na Karak Hirnu, a lokalni Ex-Yu guild je The Committee.

Iskreno, vidim da će privatnjaci imati gomile problema sa poštenim emuliranjem WAR servera. Zašto? Zato jer WAR obiluje skriptama po svojim serverima, a svi znamo da su one jedan od većih problema privatnjaka. Naravno, neću ni ulaziti u to kako bi održali servere online kad počne sva RvR akcija, bilo u Scenarijima ili Open.

Nodakim
26-10-2008, 20:44
A koliko ide playera po serveru?10 000?

Dr. Kam
26-10-2008, 21:46
Nemam blage, al dosta.

Inače igram na Eltharion Open PvP serveru. Order strana :).

Chieftain
27-10-2008, 14:33
Karak Hirn, destro strana.

Empe Tri
27-10-2008, 18:16
ja ti igram na Sea of dreams EX-yu guild -/\- Wet Dreams -/\-

a sto se tice kapaciteta servera je 3000 igraca sa svake strane to je 6k sveukupno, ljudi se zale jer je to pre malo i tesko je za pvp-at (RvR itd...)

pa je war tm rekao da rade na tome da ce stavit sa svake strane po 5-7k igraca i da ce spojit pvp igre koje imas sa svim serverima... nije ofišal njuz nego su to spomenuli samo kao ideju :D

a iskreno se nadam da ce biti nesto tako slicno jer je sad ov malo po meni usrano xD

Nodakim
27-10-2008, 18:58
Ja ću vjerovatno na Karak Hirn...ex guild,većina ljudi tamo,a ostali su raštrkani...

Dr. Kam
27-10-2008, 20:43
Išao bih i ja na Karak Hirn da nije Core server :P, a jebiga, štaš :)

Morph_OS
28-10-2008, 08:43
Evo site od guilda http://warhr.com/site/

prcko
28-10-2008, 12:22
Burlok
Destruction side

Pharun
28-10-2008, 12:35
Kakva je razlika između core i open RvR servera :cry: ?

Arbiter of Change
28-10-2008, 16:58
Burlok
Destruction side
No wai... RP server? :)
Moram se i ja jednog dana prebaciti na RP.

Morph_OS
28-10-2008, 17:27
I ja cu..malo za chill out i uzivanje u igri :D

Empe Tri
28-10-2008, 18:05
Kakva je razlika između core i open RvR servera :cry: ?

Open RvR je bolji jer ga ja igram 8)

Arbiter of Change
28-10-2008, 18:12
Iskreno, glavna razlika je u tome da te suprotna strana može bilo gdje napasti, a ne samo u RvR zonama.

Dr. Kam
29-10-2008, 17:08
Glavna i bitna razlika! ^^

Ako je tko igrao WoW na normal serveru, high lvl, kada nije imao što raditi, a htio bi ić malo outside PvP rokat - e o tom vam ja pričam, jer niste mogli to na Normal, u ovom slučaju Core, serveru.

Arbiter of Change
29-10-2008, 17:31
Kako nemoš' kad imamo RvR zone i/ili scenarije... nije ovo kao WoW gdje si na PvE serverima jedino mogao na Battlegroundse ako si želio malo PvP akcije. To kad naletiš na drugu stranu u PvE području je čisto iritantno... bar meni. Ono, kad uđete u RvR zonu bar znaš da ste oba 2 prihvatili rizik da borba može izbiti.

Pharun
01-11-2008, 18:07
Evo poceo sam i ja na Karak-Hirn, Destruction. Jos se nisam odlucio ali biti cu ili marauder ili black guard (volio bi biti Choppa :( )

Dr. Kam
01-11-2008, 19:27
Kako nemoš' kad imamo RvR zone i/ili scenarije... nije ovo kao WoW gdje si na PvE serverima jedino mogao na Battlegroundse ako si želio malo PvP akcije. To kad naletiš na drugu stranu u PvE području je čisto iritantno... bar meni. Ono, kad uđete u RvR zonu bar znaš da ste oba 2 prihvatili rizik da borba može izbiti.

Već vidim da RvR zone na Core serverima neće biti baš aktivne... To su ljudi mislili i za WoW, ak se oću šibat, uključim PvP (znam da je ovdje RvR zona, no mislim da će završiti na istom - tj, da će je većina zaobilazit). To su radili prvih par mjeseci igre, a poslije, ni približno često :D. Open RvR server sam uzeo jer oću masovne fightove, a i bolje mi je igrat kad se svugdje možete rokat, ovako mi nije ni približno zabavno kad on stane pored tebe pa /kiss, /hug...

Chieftain
03-11-2008, 14:50
Evo poceo sam i ja na Karak-Hirn, Destruction. Jos se nisam odlucio ali biti cu ili marauder ili black guard (volio bi biti Choppa :( )

kak se zoves... ja sam Sulik ili sa altom Gepik

Morph_OS
03-11-2008, 16:12
Napravili smo guild na axe bite pass,destruction.
Ima nas desetak.

ssalG
03-11-2008, 16:19
Zar to nije guild za destro altove od članova "The Committee" guilda?

Morph_OS
03-11-2008, 19:44
na karak hirnu-order na axe bite passu destro.

Pharun
03-11-2008, 20:28
Evo poceo sam i ja na Karak-Hirn, Destruction. Jos se nisam odlucio ali biti cu ili marauder ili black guard (volio bi biti Choppa :( )

kak se zoves... ja sam Sulik ili sa altom Gepik

Jos se nisam odlucio s kim cu igrati, imam lv9 maraudera Edwaynaig i isti lv BO Thruglot(random generator ftw :p). Inace najradije bi igrao Choppu ili Slejera (sto i mislim zarolat kad dode).

Dr. Kam
04-11-2008, 18:27
Evo poceo sam i ja na Karak-Hirn, Destruction. Jos se nisam odlucio ali biti cu ili marauder ili black guard (volio bi biti Choppa :( )

kak se zoves... ja sam Sulik ili sa altom Gepik

Jos se nisam odlucio s kim cu igrati, imam lv9 maraudera Edwaynaig i isti lv BO Thruglot(random generator ftw :p). Inace najradije bi igrao Choppu ili Slejera (sto i mislim zarolat kad dode).

Ako dođe :P

Pharun
04-11-2008, 20:10
Hehe, ako ne dode choppa doci ce neka druga MDPS orc klasa pa cu nju :p.

Arbiter of Change
04-11-2008, 21:01
Ako dođe :P
Nemojmo opet o tome. :D

Pharun
09-11-2008, 15:54
Evo poceo sam i ja na Karak-Hirn, Destruction. Jos se nisam odlucio ali biti cu ili marauder ili black guard (volio bi biti Choppa :( )

kak se zoves... ja sam Sulik ili sa altom Gepik

Sta imate vi kakav gild tamo? (napokon sam se odlucio s kim cu igrati :P)

Chieftain
09-11-2008, 19:37
nazalost ne al bi bilo fora kad bi na destro strani bio neki guild pa da se zabavljamo sa deckima iz cro order guilde

Pharun
09-11-2008, 20:39
nazalost ne al bi bilo fora kad bi na destro strani bio neki guild pa da se zabavljamo sa deckima iz cro order guilde

jer sam vidio neki gild "Vesela ekipa"" pa sam mislio da je neki cro gild.

Chieftain
10-11-2008, 19:16
nisam vidio al bas cu pogledat

Pivko
19-11-2008, 11:06
bil sam igro order na karak hirnu z ovim panjevima...no odlucil sam zbrisat charove i pocet na destro strani...na istom tom serveru.... zanima me ima li jos koga na tom serveru :friends:

Pharun
19-11-2008, 11:17
Ja sam dosao do 20 na karak-hirnu ali sam promjenio server. oRvra uopce nije bilo, za t2/t3 sce sam cekao preko 20min itd, a ujutro do 13h sam cekao i preko 3h.
Sad sam otisao na Karak-Eight Peaks i ful uzivam. oRvR je aktivan cijelo vrijeme, makar dosao on u 3h biti ce barem 20 ljudi na obje strane tamo, sc dolaze gotovo na instant itd.

Arbiter of Change
19-11-2008, 11:55
Nemoj reći? Ja sam tamo započeo neke Destro altove. :)
Drago mi je čuti da oRvR postoji na Eight-Peeks.

Worthaur
19-11-2008, 19:08
Ja sam dosao do 20 na karak-hirnu ali sam promjenio server. oRvra uopce nije bilo, za t2/t3 sce sam cekao preko 20min itd, a ujutro do 13h sam cekao i preko 3h.
Sad sam otisao na Karak-Eight Peaks i ful uzivam. oRvR je aktivan cijelo vrijeme, makar dosao on u 3h biti ce barem 20 ljudi na obje strane tamo, sc dolaze gotovo na instant itd.
Normalno da nije bilo orvr akcije u t2/t3 kad je 90% servera u t4 i tam farma keepove

Dr. Kam
19-11-2008, 22:45
Na većini Core servera premadeovi zaobilaze jedni druge da mogu farmat keepove, što je meni apsolutno katastrofa...

Ako netko traži ORvR akciju nek slobodno dozuji na Eltharion, vječna makljaža, u svim tierovima jer je dosta ljudi rerollalo.

ezav
20-11-2008, 12:19
Normalno da nije bilo orvr akcije u t2/t3 kad je 90% servera u t4 i tam farma keepove

A zato je t1 tak prazan ... hmmm.....

Bla posto me vise zanimju PQ od RvR imam pitanje .. dali da ostanem na Karak Hirn ili da menjam server ?

ssalG
20-11-2008, 13:25
Mjenjaj igru jer koliko sam ja uspio shvatiti PQ su napušteni po svim serverima, što je poprilična šteta jer je koncept poprilično dobar.

Dr. Kam
20-11-2008, 13:44
Ako imaš dobru guildu, nisu napušteni, nit je problem nać ljude za bilo što...

Sad ako oćeš igrati već 2 puta prožvakani WoW u novom omotu, samo daj...

ezav
20-11-2008, 16:37
Ma nisu tak pusti .. najde se 3-4 ljudva skoro uvek ... ali da posto sam tek pocel onak t1 zone su onak praznjikave ... ne najde se uvek nekoga tko bi pratil .... a frendovi nisu uvek online :D ...

Ma po meni WaR nije WoW u drugom paketu... probal sam WoW igrati i nakon 20 dana mi je isel na zivce.. sami questovi, klase i ta glupa djecija grafika mi jednostavn nisu sjeli ...

WaR sam uzel na nagovor par frendova i drage ... posto igram Wh40k tabletop onda pokusavam probati sve sto ima veze s Warhammer svijetom... jos uvek igram DoW po netu :D ..

Njah War imam niti tjedan dana .. ak nece valjati vracam se staroj ljubavi .. Anarchy Online . i svom 220lvl liku :D

Dr. Kam
20-11-2008, 16:40
Nisi me shvatio, nisam ja rekao da je WAR prožvakani WoW :P, već je WoTLK prožvakani WoW, već 2 puta !!

ezav
20-11-2008, 17:15
Sorry ... istina krivo svatise ...

ma bumo vidli .. za sada je zabavno ... questovi su mi ok .. podosta zabavni.. a public questovi su mi nes do jaja.. jedino je bed kada vas je 4 (2 tenka,hiler/buffer i moj range DPS) i dojde zadnji boss na PQ... gusto je sada u zadnjoj zoni t1 .. a vise ljudi nac je rijetkost ... bumo vidili .. pregledati cem po net koji su serveri dupkom puni.. pa mozda predem na server bez RvR .. trenutacno me to i ne privlaci previse :D ...

Dr. Kam
20-11-2008, 19:19
Mislim da je Eltharion trenutno najnapučeniji EU server, evo sad sam se maknuo od 3 sata napucavanja u Reiklandu, koje još traje...

http://www.imagesforme.com/out.php/t231887_ReiklandSiege.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/231887_ReiklandSiege.jpg)

Evo samo dio fighta, to je dio raida, koji je flanknuo zguza Destro siegere te se isti povlače. Ostatak ljudi je na zidinama, baca svašta po Destro šljamu :D. Bilo je negdje 60 vs 60, možda i više, stvarno nisam uspio izbrojat :D.

ballas
21-11-2008, 01:00
kolko sam ja shvatio open rvr server je vise za malo iskusnije igrace ili tako nekako ja igram trnutacno na karak eight peaks (ak sam dobro napisao) i to je core server ja sam zadovoljan ima dosta rvr i pvp ali kad razmislim nije ni open rvr los

Arbiter of Change
21-11-2008, 15:10
Evo samo dio fighta, to je dio raida, koji je flanknuo zguza Destro siegere te se isti povlače. Ostatak ljudi je na zidinama, baca svašta po Destro šljamu
Isse, najgore mi je kad naši BW i Engisi zauzmu topovlje na zidinama, a mi melee klase se možemo nogom u guzicu dok ne poginu... ono, malo zdravog razuma ljudi i dajte nama ranged zakinutima da se igramo topovnika.

Dr. Kam
21-11-2008, 15:36
Dobro, to su stvarno neki debili :D