PDA

Pogledaj cijelu verziju : Klase



Pharun
26-10-2008, 15:09
Planiram poceti igrati WAR, pa ako se nekom da napisati kako stoje klase u endgameu, koji su im zadaci, kakvi su 1vs1 u grupama itd.
Procitao sam sva Mythicova objašnjenja klasa ali se endgame vjerojatno razlikuje od toga.
Pa evo, ako ko ima vremena da mi napise za svaku klasu posebno, ili barem onu koju igra, bio bih jako zahvalan :) .

Mystery In Space
26-10-2008, 15:40
Daj sljedeći put prvo pročitaj ostale Topice pa onda pitaj ako ti nije jasno.

Ovdje ćeš vidit "grane" otprilike kakav ti heroj može biti: viewtopic.php?f=85&t=27420 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=85&t=27420)

E sad, svaki heroj može biti damage dealer ili support. Nadalje, sve klase koje sam ja vidio u end game-u su bile podjednako dobre (nema neke imba klase). Daj si prvo pogledaj rase koje te zanimaju jer mi se fakat neda pisat za svaku rasu posebno što koja klasa ima te kakva je.

Pharun
26-10-2008, 15:51
Ma sve sam to procitao, nego mene zanima kako stoje klase, znam da ova moze dps, ova hil itd. ali kako stoje stvari u endgameu, kakav je ablance i to.

Mystery In Space
26-10-2008, 16:32
Balance je jebeno napravljen. Jedini je problem kad si Sorceress zabrije da je Black Orc pa ide tankat sve živo i onda na forumima plaču da treba nerfat ovu klasu ili onu klase. Uglavnom... ne znam kak da ti objasnim xD. Evo ti moj primjer. Zealot sam (svi kažu da je klasa sranje ali to su ti ljudi tipa ovo kad si sorceress zabrije da je black orc), nađem si neki spot di me ekipa neće vidit jer sam više support, većinom hilam, ponekad dotam kad zatreba, uglavnom ne jurim naprijed kao kreten i ne tankam witch huntere X_X. Uglavnom, ovo je bio retardiran primjer ali na kraju ti sve ovisi dal igraš klasu koja ti se sviđa (izgled i gameplay) i dali znaš uopće koji k.... radiš s tom klasom. Oprosti na mutavom primjeru al već kad sam napiso budem postao :|

Arbiter of Change
26-10-2008, 16:39
Problem je u tome što su ljudi još spojeni na WoW, i 90% drugih MMO-ova, način razmišljanja, tj. da u PvP idu solo ili u malim skupinama i da ih se živo briga za sve ostale uokolo. U WAR-u taj sistem jednostavno ne radi jer je igra balansirana prema GRUPNOJ borbi i kako klase mogu doprinijeti sveukupnom dobitku, a ne samo "lol, 1. sam DPS, lol!!1!" način razmišljanja (to je razlog zašto DPS klase ginu, jer mislu da mogu sve napasti i ostati živi umjesto da idu odostraga i skidaju healere/nukere).

@Mystery:
Tvoj primjer uopće nije tako rijedak, isto kao i BW-di koji ostaju u pozadini, sami se oštećuju i onda se žale što ih nitko ne heala... a healeri održavaju tankove živima. Iako sam ja osobno vidio dosta glupost na Order strani, ništa lošije od tvog primjera sa Sor(sisama). :)