PDA

Pogledaj cijelu verziju : Repetivnost,trajanje,nedostatk Questova,leveling



Nodakim
24-10-2008, 20:57
Kako sam imao jako dobra iskustva oko ovoga u Guild Wars(Level nije od presudne važnosti i lako se levela i važnije je skill)...ali ipak jako loša s AoC(malo questova,puno putovanja(dosada),mali reward,previše expa za više levele)..me zanimak kako su napravljeni questovi u Waru...Dugi,kratki,kakva je plaća i ostalo...raspravljate i o tome kako rještiti neki quest ako želite, samo što ja još nemam igru, a ne želim napraiviti pogrešku kao s Conanom pa čekam 12.mjesec da se razriješe stvari..

Arbiter of Change
24-10-2008, 21:11
Iskreno, ako pametno igraš, bolje rečeno ne glupo (ne nalaziš likove da te powerlevelaju, itd) nećeš početi osjećati nekakvu želju za grindom sve do tamo neki 25+ rank. Zašto? Jer, opet ako igraš pametno, imaš previše toga raditi da bi ti do tada usfalilo mjesta/načina gdje možeš dobijati EXP i Renown. Na kasnijim levelim možeš ili prati scenarije ili nastaviti obavljati questove/dungeonse (iako su scenariji isplativiji, EXP wise). U vezi levela... važni su, ali te boostaju na optimalni level čim stupiš u PvP područje, tako da ti je veća briga oprema, ali naglasak je ionako na timskoj organiziranosti i taktici (ili zergu, ako si Destro) tako da je to glavni uzrog nereda u borbama.

Možeš ubijati mobove u questovima (koji su dobri, jer ti na mapi označe generalno područje u kojem je cilj questa, tako da nema potrebe za traganjem koordinata na netu). Ima chain questova koji su povezani međusobno, imaš Epic, RvR, Travel i obične questove (mislim da ih imena opisuju), a loot iz questova je generalno dobar... na početku dobar da te može progurati i održati kompetentnim sa ostalim igračima. Naravno, pravi izvor loota su PQ-si odakle dobijaš dobre stvari, obavljanjem samih PQ i dobijanjem nagrade na kraju ako si doprinio i/ili uzimanjem nagrade za Influence svog Chaptera pri kojem ti PQ-si pomažu (nemoj da objašnjavam, ima ekipa objašnjena na official stranici ili tu negdje u temi). Naravno, još jedan izvor EXP, Renowna i opreme su ti Scenariji i Open RvR (da, možeš dobiti opremu tako što ubijaš neprijateljske igrače, a i možeš kupovati Renown opremu ovisno o tvom ranku).

Jednostavno, igra nije kao Age of Conan.

prcko
24-10-2008, 23:17
Da evo imaš q npr:razgovaraj s perom perićem i dobiš 5k xp-a,onda ti pero perić kaze da razgovaraš s onim 40 jardi od tebe opet bum 4,5k xp-a i brzo se skupi :)
Lvl-at uopce nije teško digli su xp i sad ja po jednom q na lvl-u 31 dobim od 7 do 12k xp-a,a to je dost :)
E i q nisu opce komplicirani sve ti lijepo zacrta na mapi di je otprilike taj q.
Lagano ko kruh

Arbiter of Change
25-10-2008, 08:44
Digli su, ha? Znači gotovi su svakodnevni posjeti scenarijima za EXP jer su najisplativiji bili?

Worthaur
25-10-2008, 09:16
U t4 se nije isplatilo radit scenarije ni prije neg sto su digli exp u questovima...

prcko
25-10-2008, 13:14
Digli su, ha? Znači gotovi su svakodnevni posjeti scenarijima za EXP jer su najisplativiji bili?
Yep napumpali su xp,sad je to to

Empe Tri
25-10-2008, 21:35
gle ja sam igrao aoc i igra mi se zgadila, necu ti pricat zasto jer i sam znas...
a sto se tice war-a sigurno neces pogrijesit ta mi je igra za sad najbolja na mmo trzistu ;)

a Arbiter of Change ti je sve rekao sto se tice lvl-anja i questova ;)

Kazo
26-10-2008, 16:21
Yep i opet se slazem sa Arbiterom!
Ja jedva cekam da dode Dwarf Melee DPS da se doista krenem pravo zabavljati! I sada uzivam u igri, i znam satima istrazivati mapu uzivati u trazenju raznig Achievement-sa!
Jednostavno uzivam levelirajuci u ovoj igri jer doista je drugacije od drugih MMO-a :)
I doista se ne zurim, nasuport, ponekad pozelim da ide jos sporije ;)

Rang€r
02-12-2008, 19:06
kolko otprilike treba normalnim tempom (2-3h/d) da bi se došlo do max r(40 jel tak)?

Morph_OS
02-12-2008, 20:31
kolko otprilike treba normalnim tempom (2-3h/d) da bi se došlo do max r(40 jel tak)?

Tesko pitanje..

Arbiter of Change
02-12-2008, 20:38
Iskreno, relativno dugo (nećeš samo proletjeti, to mogu više manje garantirati, posebno ako se stvarno zabaviš PQ, Dungeonsima i RvR-om aka. keep borbama) ako ti ne stacka rested, tj. ako nisi dugo bio neaktivan, a zadnji put si se odlogirao u capitalu. Naravno, imaš likove koji se žale da moraju grindati... što nije istina od kada su malo obogatili questove što se EXP tiče, a da i ne spominjem kako zdrav razum nalaže da ćeš posjetiti sve zone u svom tieru (ako zbog ničeg drugog onda da pogledaš ima li kakav dobar Influence reward).

Dr. Kam
02-12-2008, 22:57
Moje iskustvo: Scenariji negdje do r30, onda questovi. Sad sam na polovici r36, odsad ću samo instance i scenarije zbog RPa (kad questaš ne diže ti se RP, tak da si malo u gubitku :P).

Baš danas bio malo u Bastion Stair sa guildom, oni sad rješavaju Grand Master Khana, mene su vukli samo za influence (malo sam lowbie za njega :P).

Lvlanje je nadasve zanimljivo, pogotovo ako ti se malo da čitat questove, jer su "colorfull" :D