PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rise of the Argonauts



Aral
24-10-2008, 17:22
Neznam jel ima tema ili ne, searchao sam al nisam nasao. Pa da pocnemo...

Official website: http://www.rise-of-the-argonauts.com/
Developer: Liquid Entertainment
Publisher: Codemasters
Genre: Actio RPG
Za release date me mozete lagano ubit jer nemam pojma od svega navedenog kad dolazi, ja se nadam ovom u studenom, odnosno negdje oko 20-og u mjesecu. http://www.vgreleases.com/PC/ReleaseDate-35708.aspx

Ukratko..."Play as Jason, a hero and expert warrior trained by the lord of the Centaurs, and battle alongside Hercules, Achilles, Atalanta, and other Argonauts as they engage in brutal combat in a vast world alive with fickle gods and jaw-dropping panoramas."

Imate na official stranici filmice, na yotubeu i sl al evo i jedan ovdje: http://www.gametrailers.com/player/38800.html

Igra mi djeluje fakat zanimljivo, moglo bi stvarno biti nesto od ovog, sistem borbe je dosta zanimljiv...ma ima svega objasnjeno u clipicima, pa evo, nadam se da ce i ova igra naci svoje poklonike!

Kostolomac
24-10-2008, 18:07
čekam ovu igru već neko vrijeme. izgleda zakon, barem po trailerima :pray:

Hidraulicar Kreso
26-10-2008, 19:48
po najavama je to trebalo izići još u osmom mjesecu, ali izgleda da još ništa od toga

Rang€r
26-10-2008, 20:16
wtf več je 8. prošo:(

nekak brzo teče ova godina

nevjerujem baš da će igra bit uspješna na PC, al na konzolama ziher oče...

frend konzolaš čeka igru ko gladan kruha, a na witcher odmahuje rukom, mada ima super pc... čudni su konzolaši :/

Hidraulicar Kreso
26-10-2008, 20:37
meni je witcher bio odličan, ali i ovo mi se čini vrlo dobro. Možda se baš iskaže na PC-u

Wishmaster
26-10-2008, 20:49
Čul sam za ovo prije par mjeseci...mislim da je za svako pohvalu jer osim Age of Mythologyja nisam čul za neku kvalitetnu igru koja bi se bavila bogovima i mitologijom...Ovo jednostavno MORA biti zanimljivo.
Za kombat sistem i te ostale sitnice ne brinem neg me samo zanima da bude zanimljiva i jaaaaaaaaako duga...mrzim kad se zagrijem za igru i onda "paf" gotovo...

Rang€r
26-10-2008, 21:03
titan quest, loki? ziher ih ima još koje se bave mitologijom, al se nemog sjetit...

meni se baš ne sviđa to, nekak mi previše "imba" izgleda sve to... al jbg ko voli nek izvoli...

Arbiter of Change
26-10-2008, 21:04
RUNE :)
Inače, još jedna igra o kojoj znate praktički sve ako ste pratili trailere i najave (doslovno, od likova do priče)...

narf
26-10-2008, 21:16
i kad bu dosla?

edit, lijen ja nisam citao.

Wishmaster
26-10-2008, 21:54
titan quest, loki? ziher ih ima još koje se bave mitologijom, al se nemog sjetit...

meni se baš ne sviđa to, nekak mi previše "imba" izgleda sve to... al jbg ko voli nek izvoli...

Titan Quest je vredu, ali Loki nažalost nije vrijedan spomena...
Ma samo oću reči da nek bude zanimljiva i nek iskoristi čim više potencijala jer je malo takvih...

Aral
26-10-2008, 22:11
Da, loki je katastrofa. Al ovo bi moglo stvarno biti dobro, po meni bolje na PC-u nego na konzolama...al vidjet cemo! Nadajmo se brzom izlasku igre i cim manje odgoda ^^

Gwin
26-10-2008, 22:47
hercules intro je brutalan :D pogotovo kad rastavi tipa na pola :D

GODSKILLER
27-10-2008, 02:37
ja i zaboravio da ova igra bi tribala izaći uskoro,čekam je još od prvih najava u gameplay-u...čak u početku nisu ni planirali za PC

The Great Duck
27-10-2008, 14:39
Nadam se da će ispasti dobro...Tematika koju su odabrali je dobra...

GODSKILLER
29-11-2008, 20:07
kad bi tribalo ovo izaći?

Cthulhu
29-11-2008, 20:34
E, i mene to zanima. Čekam to čudo već poprilično dugo, i poprilično me zanima, ali mislim da neće podbaciti.

Aral
30-11-2008, 19:20
Navodno 16.12 al nesto se suska kao Q1 2009...nadam se da je ipak ovo prvo. Naime, igra je vec trebala izac prije nekih 2 tjedna al su je, naravno, malo odgodili...cekamo cekamo ^^

Aral
11-12-2008, 13:03
Evo dosao na svoj brodic ^^ Igra je stvarno ok, nije ono kaj sam ocekivao al nemogu sudit na temelju pola sata igranja...sistem borbe je jako dobar, ma tko zaigra vidjet ce i sam :)

GODSKILLER
12-12-2008, 12:29
ma disi prije kupia...zar ne izlazi 16.12 :rotfl: jel čemu grafika,jel se dobro vrti(optimizacija)

The Great Duck
12-12-2008, 16:14
U Europi izlazi tek u veljači 2009...

W3DR4N
14-12-2008, 14:39
Još jedna GfW igra - za xbox kontroler.

Arbiter of Change
14-12-2008, 17:45
Rats... opet SAMO XBox-friendly kontroler?
Inače, naslov mi je na "bar probati" listi kad se nađe vremena.

W3DR4N
14-12-2008, 18:06
U duši je arkadna avantura, poput Fablea. Detaljnije kroz par dana.

Hidraulicar Kreso
14-12-2008, 19:21
U duši je arkadna avantura, poput Fablea. Detaljnije kroz par dana.

igru poput Fablea tražim već dugo vremena

Outmind
14-12-2008, 21:41
Nisam siguran da ću to igrat ak je ko fable, radije ću pričekati dark eye

GODSKILLER
15-12-2008, 00:26
odlično...znači sa gamepadom....moram krenuti u kupovinu ali čekam...sutra

Arbiter of Change
19-12-2008, 13:22
Posudio igru... zapravo nije ni toliko loša. Nikad ne odbijam igru sa Grčkom mitologijom i likovi su OK (nema iritantnih kao u drugim igrama, npr), a ni priča nije loša (ima dobrih trenutaka, posebno govor na kraju arene u Mikeni). Jedino što mi je bilo lagano iritantno je borba dok nisam ovladao macama i razbijanjem štitova. Samo koplja ne kužim i što da radim s njima... spora do bola, posebno kad ti ih neprijatelji odbiju samo.

Za sada... OK igra bez puno praznog hoda.

Rang€r
19-12-2008, 18:45
mačke? ili mace kao tip oružja :S

razbijanje štitova :o

zvuči dobro :) izgleda da igra neče bit tak loša ko što sam mislio.. jedini joj problem što za pc izlazi u vrijeme lotr:c xD

narf
19-12-2008, 19:35
probao sam igru, zasad zadovoljan sistemom borbe.. grafika, priča, sve dobro zasad :D

crowap
20-12-2008, 07:25
čekam kolko god treba samo da bude dobrra i igriva 8)

Outmind
20-12-2008, 11:44
Jedino kaj sam ja do sada iz ovoga kaj ste napisali uspio zaključiti je da lik ide uokolo i tabana sve živo i neživo... Ima li tu ipak malo više sadržaja od beuzumnog klanja?

Arbiter of Change
20-12-2008, 12:01
mačke? ili mace kao tip oružja :S

razbijanje štitova :o
A jesi. Mislim na Mace, da, kao toljage i to. :)
Vjeruj mi, razbijanje štitova nije kul jer su u biti samo prepreka koju moraš prijeći da bi ubio neprijatelje.. zamorno postane.

Inače završio igru sad i mogu ti reći Outmindu da je sasvim OK igra, kao što sam i prije rekao. Borba je intergralni dio, ali razgovori su prokleto dobri, samo mi je žao što ih nisu malo više važnijima učinili (nemoj me krivo shvatiti, imaš izbora ali rezultat je uglavnom isti, a ti biraš samo rečenice i njima naklonjenost jednom od 4 boga) premda na kraju krajeva igra nije pravi čistokrvni RPG nego stvarno arkadna/adventure sa primjesama RPG.

Epskih trenutaka ima i dobri su, ali igra ide donekle nizbrdo na kraju kad pribjegavaju tipičnim potezima produživanja igre tako da ti bacaju generic neprijetelje i recikliraju stare bossove. Ali dovraga, igra čak na emocionalnoj strani uspijeva, nešto što malo koji naslov danas može postići (začudo, ne toliko o ljubavi koliko o pravdi). Preporučam igranje, ali stvarno nemoj o igri misliti kao o pravom RPGu... nešto ala Jade Empire.

I da, na kraju sam ovladao kopljem... 300 style. :D

Deadwalker
20-12-2008, 12:17
Ides...znaci igra nije punokrvni rpg tipa Titan Quest...nema veze, ovo cu si definitivno nabavit jer em sto volim takve rpg-eve k tome također obozavam to razdoblje antike i tu grcku mitologiju...Nego, kakav je storyline? Vidim da si spomenuo nesto biranje između 4 boga...ima to kakav utjecaj na pricu ili ti na sam tijek odvijanje radnje? I drugo, da li je igra zabavna?

Arbiter of Change
20-12-2008, 12:24
Ne baš, bogovi ti utječu na to kako ćeš razvijati lika.

Storyline je dobar, ali očekivan pomalo (koliko je heroja krenulo na potragu kako bi spasili bolju polovicu)? Ali ono što je stvarno dobro je da likovi imaju osobnost i općenito igra stvara nekakav osjećaj da stvarno pripadaš u svijet (zanimljivi glavni lik vjerojatno pomaže), tj. nema onih gluposti tipa probijanja 4. zida i to. Igra samu sebe shvaća ozbiljno.

Zabavna... da, meni je. Iako sam ironično tek na kraju ovladao svim oružjima (koplja sam ignorirao do praktički samog kraja dok nisam uvidio kako su dobra), premda sama borba zna postati zamorna nakon nekog vremena.

W3DR4N
20-12-2008, 12:29
Priča je napravljena po mitu, pa ne možeš kičmu priče isčupati kako ne bi bila ljigava.
Uostalom, ne mogu se sjetiti gdje je priča u igrama takva.

Deadwalker
20-12-2008, 12:30
Lijepo, lijepo...znaci igra može covjeka uvuci u svoj svijet. To mi je vazno kod bilo kakvog rpg-a, ono, da se uzivim igru jer ako mi se to desi prođem je u jednom dahu i doslovce uzivam. Posebice, ako je kvalitetan storyline, zato sam te pitao za njega. Nazalost, danas je sve manje takvih igara...Well, hvala na opisu Arbi, sada ova igra dolazi na moju listu zelja...

GODSKILLER
20-12-2008, 16:45
već je njekoliko dana isprobavam...šteta šta nema više ovakvih igara za PC,dobro šta imaš samo tri vrste oružja,tako da nema puno gnjavaže

Rang€r
20-12-2008, 17:32
koji je točan datum izlaska za pc?(ovo vi igrate na konzoli right?)

jučer sam gledo 300, ona uber super kvaliteta, danas opet... kak sam spaljen sad za te grke :)) najjače kad na kraju 30000 grka na 10000 perzijanaca, "good odds for every greek" :pray:

The Great Duck
20-12-2008, 19:17
16.12.

Gwin
21-12-2008, 00:53
S najjače kad na kraju 30000 grka na 10000 perzijanaca, "good odds for every greek" :pray:
errrm???

30.000 grka + 10.000 spartanaca..

a citat je


Yet they stare now across the plain at *ten thousand* Spartans commanding thirty thousand free Greeks!
The enemy outnumber us a paltry three to one, good odds for any Greek.

što bi značilo 40.000 grka vs 120.000 perzijanaca

Anarion.Umarth
21-12-2008, 01:08
good odds for anySGreek.

čak i za atenjane, ljubitelje dječaka

Rang€r
21-12-2008, 13:34
S najjače kad na kraju 30000 grka na 10000 perzijanaca, "good odds for every greek" :pray:
errrm???

30.000 grka + 10.000 spartanaca..

a citat je


Yet they stare now across the plain at *ten thousand* Spartans commanding thirty thousand free Greeks!
The enemy outnumber us a paltry three to one, good odds for any Greek.

što bi značilo 40.000 grka vs 120.000 perzijanaca

ajbg :) zato ču film pogledat još 5 puta najamnje do kraja praznika :)

Sickmanno1
23-01-2009, 15:53
:(

Igra je podbacila dosta, neznam odigrao sam kojih 5 sati i ono previse ima price, a premalo akcije...Podsjeca me na puno losiju verziju Masnog Efekta...

Al ono prica za sad nije losa....i hercules je precool :D

mravojed20
23-01-2009, 16:17
Ajme pa ajde da smo napokon dobili igru gdje ima puno priče a manje akcije, fala bogu :pray: Budem ovo zaigrao što prije.

Sickmanno1
23-01-2009, 16:31
Ajme pa ajde da smo napokon dobili igru gdje ima puno priče a manje akcije, fala bogu :pray: Budem ovo zaigrao što prije.

Da, sam mravojed, ono 2 sata nemas akcije i onda 1 sat samo akcija :(

I to glupa akcija. Takoder pokreti glavnog lika Jasona su ultra tuzni, pogotovo dok ides po stepenicama...jao, ono svaki cas ides po stepenicama i onda to tak traljavo naprave :(

Jesam li rekao da mi se igra srusila jedno 5-6 puta?

mravojed20
23-01-2009, 16:40
Aj javim dojam kad probam, trenutno sam u fazi da mi je pun k akcije na svakom koraku, vidit ćemo..

Jesi ti igrao Fallout 3? ONO je ultra loša animacija hodanja, trčanja, skakanja, svega, mislim da niš ne može bit gore od onog, tak da ako Jason trči retardirano po stepkama, nije mi toliki bed više nakon F3. :D

Sickmanno1
23-01-2009, 17:07
Jesi ti igrao Fallout 3? ONO je ultra loša animacija hodanja, trčanja, skakanja, svega, mislim da niš ne može bit gore od onog, tak da ako Jason trči retardirano po stepkama, nije mi toliki bed više nakon F3. :D

Jesam, al ono za razliku od ROTA igru mozes igrati u prvom licu, dok ovu moras u trecem :(

W3DR4N
23-01-2009, 18:35
Ajme pa ajde da smo napokon dobili igru gdje ima puno priče a manje akcije, fala bogu :pray: Budem ovo zaigrao što prije.

Da, sam mravojed, ono 2 sata nemas akcije i onda 1 sat samo akcija :(

I to glupa akcija. Takoder pokreti glavnog lika Jasona su ultra tuzni, pogotovo dok ides po stepenicama...jao, ono svaki cas ides po stepenicama i onda to tak traljavo naprave :(

Jesam li rekao da mi se igra srusila jedno 5-6 puta?

Igra ima katastrofalan tempo. Prvih sat-dva je predosadna, i prava je muka natjerati se da igraš dalje. Ukoliko se skineš s Iolcusa, tj. prvog otoka, već od Delphia nadalje je izuzetno zanimljiva. Posebno mi se svidio onaj otok kojeg je meduza pretvorila u kamen kako bi vlastiti narod spasila od pokolja. Totalno mitski.

Windwalker
23-01-2009, 19:19
Nisam baš u toku, a igra me zanima, pa mi recite jel izašla za PC i jel ima za kupit u Algoritmu ili Crovortexu?

Aral
24-01-2009, 11:16
Je, izasla je jos prije al po meni je takvo smece da to nije normalno...radje ne kupuj.

Arbiter of Change
24-01-2009, 11:21
Igra uopće nije loša (ala Jade Empire sa još manje elemenata razvoja lika), ali kao što je Wedran rekao tempo (pacing) je u najmanju ruku čudan jer imaš područja gdje samo ideš i kolješ sve što se kreće (ona džungla, npr), a onda opet imaš dijelova gdje ćeš doslovno popi*diti jer ćeš morati više od sat vremena trčati od A do B i slušati razgovore.

Aral
24-01-2009, 11:44
Da, na tome najvise i poludis. Neznam, valjda sam ocekivao nesto drugo pa sam se tolko razocarao, sta ja znam.

Sickmanno1
24-01-2009, 16:32
Igra uopće nije loša (ala Jade Empire sa još manje elemenata razvoja lika), ali kao što je Wedran rekao tempo (pacing) je u najmanju ruku čudan jer imaš područja gdje samo ideš i kolješ sve što se kreće (ona džungla, npr), a onda opet imaš dijelova gdje ćeš doslovno popi*diti jer ćeš morati više od sat vremena trčati od A do B i slušati razgovore.

E to me cak i najvise ubilo, trcanje od A do B bez da i jednom mac potegnes. Ono zamisli si, napustis dvorac da vidis jel ti brod spreman i onda se moras vratiti opet u dvorac da bi pricao sa nekim likom...a do dvorca 3 dana jahanja...

Aral
24-01-2009, 17:21
Zato i igra nije dobra, tko bi lud to napravio a da barem nemas neki portal ili brzi nacin putovanja...katastrofa. Cak bi i fajtovi i akcija i bili super al da se onako vucem po gradu, plus uzas od minimape, stisni esc prvo pa trazi tamo pa ovo pa ono...ma daj.

Sickmanno1
24-01-2009, 22:02
Zato i igra nije dobra, tko bi lud to napravio a da barem nemas neki portal ili brzi nacin putovanja...katastrofa. Cak bi i fajtovi i akcija i bili super al da se onako vucem po gradu, plus uzas od minimape, stisni esc prvo pa trazi tamo pa ovo pa ono...ma daj.

E da i to sa mapom je uzas :(

A bezveze, igra uistinu ima dobru pricu, ima sve elemente da postane hit i onda je tako upropaste :(

Steta...

Arbiter of Change
24-01-2009, 22:04
Evo ja se mogu pohvaliti da nisam niti jedanput koristio "veliku mapu" već sam se držao minimape i onog što vidim, ali shvaćam što mislite i vjerojatno bi i meni to bilo ubitačno da nisam brzo proletio kroz igru pa nisam baš morao pamtiti gdje sam sve bio i to.

Sickmanno1
24-01-2009, 22:06
Evo ja se mogu pohvaliti da nisam niti jedanput koristio "veliku mapu" već sam se držao minimape i onog što vidim, ali shvaćam što mislite i vjerojatno bi i meni to bilo ubitačno da nisam brzo proletio kroz igru pa nisam baš morao pamtiti gdje sam sve bio i to.

Problem je sto nema minimape :D

Arbiter of Change
24-01-2009, 22:08
Wat? Ček ček... znam da nisam sve popamtio manualno. :)

Sickmanno1
24-01-2009, 22:25
Evo upravo sam presao igru...i skuzio da priliko prijelaza nisam niti jednom iskoristi niti jednu od godpowera :(

A onak ima ih 100 :(

Nekuzim zasto su to upoce metali u igru :(

Ali sve u svemu igra nije tako jako ni losa. Osim tih par minusa, koji bi od igre napravili hit, ono cime se igra moze pohvaliti je dobrom pricom, lijepom grafikom, zanimljivim likovima i po meni odlicno dizajniranim levelima...

Ako mozete preci preko par nedostataka kao sto su: nema minimape, nema potrebe za mocima, lose kretnje likova, ucestalo smetanje likova koji bi vam trebali pomoci, nekad nepotrebno puno dialoga itd, zaigrajte igru, ja osobno nisam razocaran...onak dao bi joj solidnu sedmicu :)

Arbiter of Change
24-01-2009, 22:29
Stvaljajući na stranu moju zbunjenost oko mape, koliko si dogurao u božje stablo (majko mila šta je ovo perverzno zvučalo)? Ja jedva da sam do pola došao kod svih, stvarno mi nije jasno zašto su ih TOLIKO dugima napravili jer nisam siguran postoji li uopće toliko izbora u igri da može maksati samo 1 boga do fulla. Oni slow-mo killsi postanu iritantni, posebno u Tartarusu kad se boriš protiv gomile oni kepeca... trebali su ih napraviti rijeđima, a moći mi se nisu niti htjele aktivirati ako ne nagazim na brojke k'o manijak (ionako je heal samo koristan).

I da, spear - yay or nay? :)

Sickmanno1
24-01-2009, 22:37
Bezveze sam stavljao u bozije stablo, ono svugdje po malo, onak nisam se zamarao s tim previse :/

Spear - yay :D

Makar ono, dobro mi je bilo sto sam koristio sva 3 oruzija, jer stvarno svatko ima prednosti i mane :D Al Spear sam najvise koristio :)

Arbiter of Change
24-01-2009, 22:47
Ja sam nažalost tek tako negdje pri kraju shvatio koliko je koplje odlično kad možeš neprijatelje sa 2 uboda srediti kao od šale (iako mi je kršenje lubanja toljagom oduvijek bila i ostala omiljena razbibriga, maču treba pola godina dok razbije štitove). :)

Slayer
31-01-2009, 03:29
ne radi vise igra :S onak wtf igro sam preodlicna i odjednom mi svaki put baci dupli microsoft error, evo sad sam winse reinstaliro i prije toga formatiro i opet nece....

bounce
31-01-2009, 04:05
Zato i igra nije dobra, tko bi lud to napravio a da barem nemas neki portal ili brzi nacin putovanja...katastrofa. Cak bi i fajtovi i akcija i bili super al da se onako vucem po gradu, plus uzas od minimape, stisni esc prvo pa trazi tamo pa ovo pa ono...ma daj.

ovisi od igre do igre... meni je to u vampire: tthe masquerade – redemption dalo neki poseban štih... :friends:

Slayer
31-01-2009, 13:30
drito sta svi vrijedate putovanja i to... je da bolja grafika prirode nebi nastetila ali ipak lik trci ko konj tak da je svejedno...

mravojed20
31-01-2009, 16:08
Ova igra je baš podcjenjena. Prešao sam je u jednom dahu kroz dva dana, držala me po 5 sati u komadu nekoliko puta.

Priča i glasovi likova su fenomenalni. Cijela igra je jednostavno EPIC u pravom smislu te riječi, od glazbe do borbe. Grafika je mogla biti još bolja ali i ovako je ok, Jason je baš simpa glavni lik.

Pouka onim koji misle ubaciavti borbu u areni u svoje igre (idioti iz bethesde koji nemaju blage veze o teatralnosti), ovako to treba izgledati. :pray:

Uglavnom, 88% od mene, odlična akcijska avantura s kvalitetnim dijalozima i totalno epskim osjećajem koji pruža tijekom igranja.

W3DR4N
31-01-2009, 16:56
Meni je u Fableu arena bila odlična, iako je igra "allinall" smeće.

mravojed20
31-01-2009, 16:59
E dobro si me sjetio, tamo je također bilo super izvedeno, samo mi je ovdje nekako bolje jer je "ozbiljnije". Kad se sjetim arene u Oblivionu mrak mi na oči padne.

Slayer
02-02-2009, 21:35
daj pomozite odgovorite na post nekoliko postova gore :D ocu do kraja odigrat... ja sam samo atenin otok stigo prec a vjerojem da je to tek 10% igre...


Ova igra je baš podcjenjena.

Drito to... samo kaj neki debili daju ocjene poput 20/100 ma bas me boli ima par ovakvih igara kaj su predobre... :pray:

Sickmanno1
02-02-2009, 22:46
Ova igra je baš podcjenjena. Prešao sam je u jednom dahu kroz dva dana, držala me po 5 sati u komadu nekoliko puta.

Priča i glasovi likova su fenomenalni. Cijela igra je jednostavno EPIC u pravom smislu te riječi, od glazbe do borbe. Grafika je mogla biti još bolja ali i ovako je ok, Jason je baš simpa glavni lik.

Pouka onim koji misle ubaciavti borbu u areni u svoje igre (idioti iz bethesde koji nemaju blage veze o teatralnosti), ovako to treba izgledati. :pray:

Uglavnom, 88% od mene, odlična akcijska avantura s kvalitetnim dijalozima i totalno epskim osjećajem koji pruža tijekom igranja.

Uglavnom se slazem sa tobom...ali valjda sto sam stariji to sam zahtijevniji. I ja sam je prosao u neznam, 2 ili 3 dana....i ono prica mi je super i sve 5, ali kao sto sam vec rekao, moglo se to puno, puno bolje...

W3DR4N
06-02-2009, 01:10
Zanimljiv novi trailer koji prikazuje različite stilove borbe http://www.gametrailers.com/player/45131.html

Kostolomac
08-03-2009, 01:58
Evo taman prešao ovu igru. Da ju opišem u jednoj riječi: EPIC! :)
Btw Pan baš rula :pray:

Remember me in after times, when the elder races are long past known...

Aral
09-03-2009, 01:39
Joj meni se zgadila nakon 5min; cim sa vidio da, ako zelim doc do mape, moram stisnut esc reko pa pa, tako glupa igra ne zavrijedjuje bolje. A tek ono famozno hodanje od tocke a do tocke b...lose lose...6/10