PDA

Pogledaj cijelu verziju : Order vs. Destruction klase



ssalG
24-10-2008, 14:14
Bright Wizard vs. Sorceress:
Jedna od ovih klasa je sposobna sama pregazit pola protivničkog tima, a to nije Sorceress.

Witch Hunter vs. Witch Elf:
Svako objašnjavanje je suvišno

White Lion vs. Marauder:
Možda Marauder i nije bolji, ali se kod White Lion-a definitivno osjeća određena nedorađenost Mastery-a.

Arbiter of Change
24-10-2008, 15:20
Warrior Priest vs. Disciple of Khain
Mali Arbiter je zaplakao kad je shvatio da svaka ravnopravna borba između ove 2 dvojke završi ili da se bore do sutra ili DoK spraši WP jer su covenantsi uber naspram prayersa (od kojih neki čak niti ne rade u potpunosti za sada).

Iskreno, meni je jedino od te 3 usporedbe BW vs. Sorc stvarno na mjestu jer su Sor(sise) na razne spellse dobile samo cooldown i nimalo cool faktora koji BW ima u svojima (ali moram priznati da se tete uvijek uspiju dobro sakriti među Destro igračima, dok je BW kao svjetionik i svi odmah udri po njemu).

Morph_OS
24-10-2008, 15:53
Bright Wizard vs. Sorceress:
kada se medusobno bore pobjeduje onaj koji prvi napadne.
"ali moram priznati da se tete uvijek uspiju dobro sakriti među Destro igračima, dok je BW kao svjetionik i svi odmah udri po njemu" -tocnije nemoze biti, uvijek se dobro namucim trazeci ih u rulji.

Dr. Kam
24-10-2008, 20:20
Bright Wizard vs. Sorceress:
Jedna od ovih klasa je sposobna sama pregazit pola protivničkog tima, a to nije Sorceress.

Witch Hunter vs. Witch Elf:
Svako objašnjavanje je suvišno

White Lion vs. Marauder:
Možda Marauder i nije bolji, ali se kod White Lion-a definitivno osjeća određena nedorađenost Mastery-a.

Po meni, mislim da je WE trenutno u prednosti naspram WH, jerbo imaju DW i brzi DPS koji malo koji healer može healat sa sebe. Mislim, moš ti i DW furat na WH-u, ali nema razloga jer mu se dosta stvari fokusira na gun...

Nisam igrao sa WE, no WH je trenutno malo previše "paper" :D.

Edit: Marauder, je prejebena, jaka i zabavna klasa za igrat - sad sam se sa Elthariona Order malo prebacio na Ellyrion Destro :).

prcko
24-10-2008, 23:21
Bw vs Chosen
Bw:dotovi prejaki za sve(NERFAT Hitno!!!!)i onaj njihov trap sa vatrom isto predugo traje
Chosen:Bw nema šanse kod chosena u melle,eh jedino kad te trapa pa te gadja iz daljine to je vec druga prica,al melle 3 puta zamahnem ovaj se rastopi po podu.

Worthaur
25-10-2008, 08:22
Nerfat BW? rofl
Treba nerfat sorceress jer je dosta jaca od BW...

Arbiter of Change
25-10-2008, 08:42
"Nerf BW" je kao dobro jutro Destro igračima i donekle su u pravu jer Sor(sisa) jednostavno nema gimmicksa u svojim spellsima u radi ravnoteže je samo dobila duće cooldownse... naravno, to ih ne spriječava da nas kritaju iz tamo vukojebine dunje, a da ih mi niti ne primjetimo.

Mystery In Space
26-10-2008, 00:38
Nemam ništa protiv BW i sorceress. Nisu ni do koljena mome Zealot-u :kill:
Jedino što ne volim su 3 Ironbreakera i onaj mutavi skill: Throw your enemies around you into lava and laugh :twisted:

Arbiter of Change
26-10-2008, 07:48
Problem leži isto toliko i u u Engineeru (i Shadow Warrioru) kojeg svi ignoriraju, tj. u njegovom Point-Blank moral abilityu ili bolje rečeno nedostatak Squig herdera koji ga isto imaju.

Worthaur
26-10-2008, 08:46
Kak to da se nitko ne zali na swordmastera koji ima aoe knockback od 30 feeta? : ))

prcko
26-10-2008, 11:41
Kak to da se nitko ne zali na swordmastera koji ima aoe knockback od 30 feeta? : ))
lol to sad 1 put cujem,ovo zahtjeva podhitni nerf :)

Worthaur
26-10-2008, 11:46
Mda, to je jedina dobra stvar kod swordmastera

Arbiter of Change
26-10-2008, 12:43
Dok god je na našoj strani... "Good job!". :)
Ali ne znam, valjda nije toliko drastično OP kad se ljudi ne žale... istini za volju, BW su mete nerf ekipe.

Morph_OS
26-10-2008, 13:25
Bw je s Ib jedina svjetla tocka na order strani (po meni). A destro ga zeli nerfati ne bi li se sto lakse doslo do altdorfa,iako im je i ovo easy mode.

ssalG
26-10-2008, 18:23
Destro želi nerf BW jer je klasa stvarno OP, a ne zato da bi lakše došli do Altdorfa.
Iako većina klasa i nije toliko broken koliko se tvrdi, gotovo sve klase imaju aspekte na kojima definitivno treba poraditi.
Primjerice dobar dio aura od Chosen, kontrola peta kod WL, dmg. "turreta" kod Magus/Engineer, burst dmg. WH..itd.

Morph_OS
26-10-2008, 18:40
1v1
BW vs chosen 0-1 ako je veliki prostor onda ima sanse da ga ubije
BW vs Sorc Tko prvi napadne taj uglanvom i izade kao pobjednik
Bw vs Black Orc isto kao i chosen
BW vs destro healer klase 0-1
Bw vs squiq,magnus 1-0
bw vs WE 0-1

u grupi naravno trebaju healeri..jer onaj combusion ako se prepuni radi 700dmg (destro to sigurno nezna,neka zna i dosta QQ)

ssalG
26-10-2008, 20:07
Te 1v1 borbe zajebi jer je WAR čisto fokusiran na grupne borbe, gdje su vrlo male šanse da će BW doći u direktni sukob sa Chosenom ili BO (a čak i ako dođe 1-2 HoT spella lako srede dmg. koji on radi).
Siguran sam da tih 700 dmg., ne bole kao njegov AoE spell koji pobije pola protivničkog tima.

Morph_OS
26-10-2008, 20:31
Ako zeli critati 100% onda racunaj koliko dotova pobaca x700 dmg.
Dobijes zanimljivu brojku.
Sto se tice aoe spellova,samo je jedan koristan..takozvani rain of fire.
mozete vidjeti koliki je promjer mjesta udara,dmg na wardb (x2 za crital) , no ako sto vec znate aoe spell je ogranicen na max 9 ili 10 enemy playera,a tankove to naporosto skaklja.Stvorio bi se ucinak kada bi 7-8bw opalilo taj aoe na jedno mjesto sto je ...nemoguce.

ssalG
26-10-2008, 22:39
9 igrača je stvarno malo, pa nije nego 1/5 warbanda.
Tko kaže da mora critat, vražija stvar radi jebenu štetu i bez da bude critical, a kako ima cooldown od 20 sekundi i range od 80ft., može sipati smrt po midline likovima bez ikakvog problema.

Arbiter of Change
27-10-2008, 19:07
Jedini problem je što to ne pogađa tankove baš previše (ne mislim da će ih fulati, već sa dobrim resistima mogu smanjiti štetu i to dosta). Kad bi više BW-sa naciljalo isto područje, to bi već bila druga stvar.

ssalG
17-11-2008, 23:05
Za one koji misle da BW nije OP, neka malo bace pogled na EU Realm War (http://www.war-europe.com/#/realmwarindex/?realmwar=Index.war&lang=en)Slistu igrača sa najviše killova.

Morph_OS
18-11-2008, 08:06
logicno je da ce rdps imati najvise killova :)
No,bw nema obranu,no naravno,nerfajte mu i napad pa nece imati ni obranu ni napad.
Ako se to napravi bit ce nesto jadniji od danasnjeg squika,iliti neigriva klasa u igri.
I sam poludim kad vidim 10 dotova na sebi ,padnem ko kruska,ali jbg oni su nukeri.

ssalG
18-11-2008, 16:50
Jest normalno je da će RDPS imati najviše killova, ali nije normalo da na ljestvici top 10 igrača po killovima na npr. "Karak-Hirn" serveru BW zauzima 6 mjesta.

Mystery In Space
06-12-2008, 00:33
Evo, nakon malo duljeg igranja Maraudera mogu samo reći koliko je klasa nedorađena te prije 40 ranka mislim da jedino što možeš u RvR radit je zgankat nekog sa 5 ostalih likova. Idemo prvo na knockback kojeg doslovno ni nema. Specam se u Monstrosity za cc i damage mi drastično opada + taj cc je tako zbugan da ga ekipa doslvno može "parry" i "block" za što je već masa ticketa napravljena. Imamo jedan cc brake spell (ne znam kak se zove xD), jedina pozitivna strana toga je što prekida cc (što ne napravi uvijek =_=), cd je predug s obzirom da uvijek poberem fire snare od BW-a, snare od SW-a i onda još knockback od IB-a te dok još letim umrem u zraku od svih nukova. Ipak kad malo pogledam Savagery spec nije Monstrosity ni tako loš. Savagery je trenutno najgori spec (nikakav damage, čisti support spec). Brutality je dobar za solo lvling i za pvp pošto sa 24rank marauderom critam na damage specanom IB-u oko 1.2k (desilo se 2-3 puta ali neka, nek se zna xD, ziher nekakav bug al ajde xD). E sad po pregledu foruma, gledanju filmića od 40rank maraudera vidim da je klasa doslovno drugačija za 360°. Znam da su u zadnjem patchu bili glavniji Choseni te ostale pokvarene klase ali da se tako zanemari marauder, jednostavno mi to nejde u glavu.

I da, nije mi jasno zašto Order pizdi. Imaju toliko cc-a da je to ubitačno. Ako su imalo prisutni mogu držat nekog vječno u zraku =_=

Worthaur
06-12-2008, 00:37
Nema order vise cca od destra... tu su negdje, destro ima mozd malo vise...
Al da ima previse cc u igri, to da ^^

Mystery In Space
06-12-2008, 00:44
Stvarno ne znam za Destro da ima više cc-a ali opet ovaj server di sam ja....pa ima više ordera te svi oni IB-ovi pobacaju 90% destro ekipe u tor anrocu u lavu tak da ni ne stignem vidit destro cc-e =_=. Mene najviše živcira knockback od IB-a, rokne te u p..... i onda si još slowan -.-
Swordmaster, sad kad igram Destro jasnije su mi neke stvari, Swordmaster sa dobrim hilerom i ok partijem moze zgazit sve oko sebe.... Zanima me samo, dali itko od vas smatra maraudere prijetnjom? Ja na Order strani nisam a i kako se sve razvija mislim da nažalost ni neću te opet najvjerovatnije igram broken klasu ...

Baš danas u scenariju sam zabio likove sa imenima: Croatian, Croatiapro i takve gluposti. Ne znam za vas ali ovakva imena samo živce podižu =_=

Worthaur
06-12-2008, 08:46
Marauder broken klasa? Jbt imas pull koji je premocan, sta se zalis

Mystery In Space
06-12-2008, 13:44
Daj ti meni reci kad dobiješ pull? Odgovor je rank 40, nije žaljenje nego je klasa "prazna" prije ranka 40. Nakon IB-a na rank 40 marauder je broken klasa.....Sudi mi nakon isprobavanja više klasa na rank 40 =_=

Edit: a i pull će nerfat tak da i to pada u vodu

ssalG
06-12-2008, 21:15
Nažalost nije problem u klasi nego u archetypeu, sve MDPS klase su za sada u k****.
Pri manjim okršajima MDPS klase stvarno imaju utjecaja na borbu, no u većim okršajima oni se jednostavno nemogu boriti protiv količine CC koji se baca na njih.

Mystery In Space
07-12-2008, 13:27
Ma, nije melee dps baš tako loš, samo neka nam srede cc braking spellove i ostale zbugane stvari i gg.

Arbiter of Change
18-01-2009, 10:06
Hint da Slayeri ipak možda dolaze. :D
http://www.keenandgraev.com/?p=1843


“A notable aspect to Dwarf culture is the Slayer Oath. A Dwarf who has suffered a great shame, loss, or humiliation will dye his hair and beard orange, and cut it into a Mohawk using pig grease to stick it in place.”

ezav
18-01-2009, 12:51
NIceeeeeeeeeee...

Mislim da vidim svojeg prvog alta :D .. slyeri su zakon po loru .. sam se nadam da ce napraviti ingame lore ok ....

Arbiter of Change
23-01-2009, 09:11
Novi mogući hint da nam dolazi Choppa na stranu Destructiona. :)
http://thegreenskin.com/2009/01/22/is-m ... rc-choppa/ (http://thegreenskin.com/2009/01/22/is-mythic-ready-to-unleash-the-orc-choppa/)

Rang€r
23-01-2009, 19:50
wow... get to da choppa :D

sl. je situacija bila tjedan dana prije blizzcona kad je blizzard d3 objavio, onak svaki dan kroz tih 7 dana prije blizzcona, otkrivali stvari na slici, tak i ovi otkrivaju detalje :)

slayeri mi izgledaju bolje neg choppe, al oboje su bolji od trenutnih mdpsa(osim welfice ofc ^^)

prcko
25-01-2009, 16:42
Lol 2 noveklase dobivamo oni nisu normalni,ove su sve još uvijek zbagane i nedovršene,a oni opet 2 nove uvode gg

Worthaur
25-01-2009, 17:11
Pa s novim klasama dolazi i novi patch koji ce buffat/nerfat stare klase

ssalG
25-01-2009, 18:13
Da, ali mislim da bi većina ljudi radije da su trud koji su uložili u dvije nove klase usmijerili u dovršavanje ostalih klasa i općenito poliranje igre.

Arbiter of Change
25-01-2009, 18:20
Da, ali mislim da bi većina ljudi radije da su trud koji su uložili u dvije nove klase usmijerili u dovršavanje ostalih klasa i općenito poliranje igre.
Da, regularni igrači vjerojatno bi, ali budući da će patch donijeti i nama ostalima fixove (ako Mork da) ne vidim problem. Ionako su problemi većine drugih klasa relativno lagano riješivi putem testiranja jer su uglavnom "brojčane" prirode, a manje nekakve vizualne gdje trebaju zaposliti ekipu da rade na nekim novim efektima ili modelima.

Glavni problem im je što ih je zahvatila kriza pa su vjerojatno morali otpustiti određeni broj play testera, a to je ono gdje najviše boli kad trebaš testirati nove fixeve koje su napravio (ne mislim sad na test realm).

Rang€r
26-01-2009, 14:32
Da, ali mislim da bi većina ljudi radije da su trud koji su uložili u dvije nove klase usmijerili u dovršavanje ostalih klasa i općenito poliranje igre.

ti si rasist? šta ak su dwarfovi mali zaslužuju i oni 4 klase \o/

OT: jel mi može neko objasnit speccove SMa i na šta bi trebalo ič za što bolji dps(ne želim bit pure tenk)
kolko sam skužio path of khaine je dps, path of vale nisam skužio, a path of hoeth je kao neki tenk

Worthaur
26-01-2009, 17:33
Khaine - dps
Vaul - tank
Hoeth - anti caster

Mystery In Space
26-01-2009, 17:51
Khaine ti stoji kao dps ali ubičajeniji ti je Hoeth/Khaine hibrid sa više pointsa u hoeth.

prcko
26-01-2009, 21:10
Pa s novim klasama dolazi i novi patch koji ce buffat/nerfat stare klase
Aha sigurno ce bit pravilo buffano/nerfano,ak blizzard još uvijek nije uskladio klase kak spada,kaj misliš da ce mytic uspjet,hmm ja baš nevjerujem.Bilo bi im bolje da poprave fortress siegove i city siegove,a ne oni klase nove stavljaju iss di im je pamet!
Kolko cujem svi ljudi rokaju samo po altovima,i sad ce napravit još jednog

Nodakim
26-01-2009, 21:31
To što je Blizzard nesposoban ne znači da je i Mythic

Worthaur
26-01-2009, 21:33
Pa naravno da nece sve bit savrseno balansirano, ne postoji igra gdje je tak, uvjek ce neka klasa bit bolja od druge etc... I s novim patchem dolazi i novi sistem lockanja zona i jos neke stvari... I sta je lose s tim sto stavljaju klase koje su trebale bit od pocetka igre?

Arbiter of Change
26-01-2009, 21:39
Ja mislim da nije u pitanju nemogućnost balansiranja (bar kad je Blizzard u pitanju jer WoW ipak ima manji broj klasa, a i ono... to je Blizzard pobogu, pa vidjeli ste da je Starcraft vjerojatno jedna od rijetkih perfektno izbalansiranih igara) već da je taj promjenjivi balans u biti postao standard MMO industrije kao i grind. Igrači trebaju promjenu, trebaju osjetiti da su nekad superiorni, trebaju biti inferiorni da bi kasnije mogli uživati kad ojačaju... iskreno mislim da je taj ciklus balansiranja namjeran (pogotovo kad pogledamo koliko staž WoW ima, a oni još balansiraju same abilitiese likova).

Dr. Kam
26-01-2009, 22:00
Pa naravno da nece sve bit savrseno balansirano, ne postoji igra gdje je tak, uvjek ce neka klasa bit bolja od druge etc... I s novim patchem dolazi i novi sistem lockanja zona i jos neke stvari... I sta je lose s tim sto stavljaju klase koje su trebale bit od pocetka igre?

Kad patch dolazi jel se zna?

Worthaur
26-01-2009, 22:29
Znat ce se 29.01.

Rang€r
27-01-2009, 15:37
pa meni je balans dobar, nema se tu puno šta za reč... svako je najbolji u svojoj profesiji(mdps, rdps(dobro tu sw owna sve), tenk i healeri)

ty za info o SMu, idem na path of khaine i možd ču koi point ubacit u path of vale za tankanje

Worthaur
27-01-2009, 19:21
Ja ti u RvR igram Khaine/Hoeth, u Hoethu sam uzmem taktitku winds force i onaj buff za armor

Arbiter of Change
27-01-2009, 22:31
I izgleda da će 7.2. biti rečeno više o novim klasama na ovogodišnjem Comic Con-u:
http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=596

Can't wait. :)

Rang€r
30-01-2009, 13:56
baš na dan kad mi ističe 30 days free :)

inače počeo sam i s WHom, dakle još samo healer ostaje, što se tiče WHa, šta reč što ga više igram više ownam :D ovog puta nisam ošo u t2 na 8.,9. ranku, več sam osto ownat glupi destro ko što oni ostaju tako da imaju r11 i 99% xpa, pa ih niko ne može ubit(posebno se odnosi na tenkove) trenutno r10, uđem među 5 destro r5-6 i napravim dbl kill i skoro trečeg srokam :) incognito je vrlo cool, il su oni glupi il sljepi il je taj stealth preimba, al znam da sa SW vidim welfice na 30 feeta dok su stealthane.. onaj broken armor il koje več ime spella, owna welfice, dođem im s leđa spičim ih s tim a ona me krene lupat a health bar samo brzo padne :)(dila 50 dmga za svaki put kad nekog lupe melee oružjem :))

ssalG
30-01-2009, 17:26
http://www.absolutad.com/gallery/originals_bullshit1_ranndino.jpg

Arbiter of Change
10-02-2009, 12:00
Novi filmići za Slayera i Choppu... zanimljivo, gotovo neka vrsta AoE MDPS klase.

http://www.gametrailers.com/player/45314.html
http://www.gametrailers.com/player/45311.html

Mystery In Space
11-02-2009, 01:05
Jedan veliki bs. Klasa koja će se chargat u redovima sa tankovima, koja će umrijet i ubit dosta njih usput *cough* sranje *cough*. Baš, klasa koja će imat armor kao we/wh sa berserk stvarčicom nema šanse da prismrdi neprijatelju, sve si mislim da će to biti free killovi za range klase.

ssalG
11-02-2009, 02:05
Koncept klase je dobar, melee klasa koji bi trebala koristiti medium armor da uđe i izdrži u borbi dovoljno dugo da napuni "bezerk/frenzy" mjerač, nakon čega ga aktivira i smanji sebi armor na light, ali znatno poboljša štetu.
No ono što je Mythic malo smetnuo s uma, jest da melee klase koje koriste medium armor (WP i Dok su iznimke), ne izdrže ništa dulje u borbi nego klase sa light armorom.

Worthaur
11-02-2009, 07:27
Ni jedna klasa ne izdrzi dugo u borbi ak nema healera

Arbiter of Change
20-02-2009, 18:29
Ajmo mišljenja o Slayeru i Choppi na sunce, ako ste ih probali na PTS-u. :)

Worthaur
20-02-2009, 18:39
Slayer je jednostavno pre IMBA... brutalan dmg, brutalni skillovi...Imas skill koji channelas 5 sekundi i u tih 5 sekundi neprijatelja udaris 6 puta i zahilas se za sav dmg koji si napravio...
Skill koji smanji crit chance za 100% neprijatelju na 10s i ima 10s cooldown...
Knockdown na 3s, cooldown 10s
Buff koji kaze da ti neprijatelj nemoze blockat/parirat napade 10s a ak si dovoljno enragan to se poveca na 20s... I ima cooldown 30s
Etc etc...

Arbiter of Change
20-02-2009, 18:52
Osobno nisam još imao priliku probati nijednog, ali evo što kaže lik sa WA foruma po pitanju Slayerove (pretpostavljam da je Choppina ista, samo se drugačije zove) mehanika koja je do sad možda bila malo nejasna.


Now that it's live on the PTS, I can give you a heads up on how the Enrage mechanic works. Not only will this give those of you who aren't trying out the PTS a heads up (though why wouldn't you!? Get out there!) but it'll also help clear up some general confusion with how exactly the mechanic works.

Enrage
Your Rage scales from 0-100, it looks a lot like a speedometer. Each second you are in combat you gain 5 rage.

0-24: No effect
25-74: Furious:SYou gain +25% damage and your Exhaustive abilities do additional damage (175% dmg instead of 125% your other abilities do while Furious). In addition, you gain a red glow.
75-100: Berserk:SYou gain +50% damage take a 50% penalty to your armor and resists. Your exhaustive abilities do NOT deal the additional damage. In addition, you grow slightly larger.

Note: It's probably easier to think of it in seconds rather than points. At 5 seconds you become Furious, at 15 you become Berserk.

Exhaustive Abilities:SA range of abilities that can only be used while Furious or Berserk. They reset your Rage to 0. If you are Furious, they deal +175% damage instead of 125%.
**In addition, there are a few abilities that require you to be Berserk to use.

It's pretty straight forward when described this way. The confusion some might have is that Exhaustive abilities are less potent if used while Berserk. It's one of the things I've seen plenty of people confuse when we first tested the careers. The idea is that Exhaustive skills are your way of channeling your Rage, of getting rid of it. When you are Furious, you can better channel your Rage into a heavy attack, when you are Berserk you don't have the necessary focus to direct it as much, they still deplete your Rage, but they deal normal damage for being Berserk (150%).

The idea behind is that it gives you choice. Unlike a BW/Sorc who is usually better off just getting their mechanic to full and leaving it there, provided they can get some heals. The Slayer and Choppa mechanic has some different playstyles. You can choose to only allow yourself to get Furious, and frequently use Exhaustive skills in order to do a lot of burst damage without taking a defensive penalty OR you can let your Rage build up and deal more overall damage while taking damage yourself, only using your Exhaustive skills when you can't afford the extra damage taken or need their effects.

Hopefully this will avoid the confusion the Core Testers went through when first experiencing this mechanic. Overall, I really enjoy it and like that it offers different and quite viable ways to use it.

Dr. Kam
21-02-2009, 16:00
Ček malo, jel se može igrat slayere onda il ne? :P

Worthaur
21-02-2009, 16:14
Na test serveru može... Al trenutno ne jer je opet pao server

Dr. Kam
21-02-2009, 16:17
Baš si skidam PTS, pa da zaigram svog budućeg maina malo :)

Arbiter of Change
21-02-2009, 16:20
Ali lag je ubitačan na PTS-u... sve vrvi od Slayera. :)

Dr. Kam
21-02-2009, 16:24
Bash me briga hehe, samo da malo probam. Doć ću online u 3 ujutro pa zaigrat u miru :D

Arbiter of Change
24-02-2009, 17:51
Isse, što skupina Slayera počisti PQ u Dwarf starting zoni... ono, jadni boss se niti ne stigne okrenuti kad sve krenu DPS po njemu, posebno kad uđu u zadnju fazu i dobiju konačni bonus na štetu (uglavnom, Slayer i Choppe teže tome da se što DUŽE bore kako bi se maksimalno ojačali, ali za to imaju nedostatak da im skreše defence).

Nodakim
24-02-2009, 17:59
Već vidim kako će ih se nerfati za 2 mjeseca...ali anyway,sada kužim zašto je Burn Armor(WH opener) nerfan,vjerovatno bio ogroman damange na choppere jer rade po nekoliko udaraca u 2 sekunde

ssalG
24-02-2009, 18:07
Nema to veze s tim je istu stvar rade Marauder, DoK i WE, već su jednostavno nerfali sve openere.

Arbiter of Change
24-02-2009, 18:08
Sigurno će stvoriti zanimljive situacije na bojištu jer će se ljudi fokusirati na njih (Slayeri i Choppe) budući da što su duže živi i u borbi to jači postaju, a još su dodatno opasni ako ih se ignorira (ono, mislim da su možda melee ekvivalenta BW-sa ako ih ignoriraš kad su maksani, ne po toliko ogromnoj šteti kao potonji već jer im se potencijal za štetu eksponencijalno povećava kroz vrijeme).

Mystery In Space
20-03-2009, 23:45
I tko igra choppu ili slayera na kraju? Ja sam malo probao slayera onaj dan kada je došao i nekako mi klasa djeluje stvarno dosadno dok choppe očito znaju samo za Get to da choppa i waaaagh :kill: (aoe spammeri)

Za sad su u t4 baš squishy al kad se giraju, ajme (woundsa imaju choppe na bacanje).

Kakvi su vaši dojmovi na nove klase?

Rang€r
21-03-2009, 08:16
bit če kul ubijat choppe kad se jednom vratim...

Worthaur
21-03-2009, 08:27
Slayer mi je r25rr20 i prezabavan mi je... Istina da umires prebrzo ak nemas guard na sebi i pocket healera al aj :p