PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tor Anroc, tj. Toss A Orc



Arbiter of Change
24-10-2008, 10:01
Da otvorim temu posvećenu ovom scenariju budući da je najigriviji od svih T3 scenarija. Posebno bi volio čuti mišljenje Destro strane koji se žale kako je Order bliže bauble-u ovdje (iako bi ja prije rekao da je tako u Mourkan Temple-u).

I da... nije li Tor Anroc po Lore-u pod vodom? :)

prcko
24-10-2008, 11:19
Moje mišljenje o toru:brz i uspješan nacin skupljanja rp i xp-a.Mana je lava kad te bace nema više izlaza crkni!
Treba malo nerfat to bacanje u lavu jer to je onak dost bezveze,al nekad i zabavno :D

Worthaur
24-10-2008, 17:41
Posebno bi volio čuti mišljenje Destro strane koji se žale kako je Order bliže bauble-u ovdje
Wtf? Order da je blize baubleu? Destro je blize, cak su i izracunali kolko su blize... Order moze uzet bauble samo ako idu sa standardom a destro bez standarda... a i tad je upitno

Arbiter of Change
26-10-2008, 07:50
To i ja mislim. Ono, bar nekih 90% Destro će doći prije do Baubla.

Ali, ne iritiraju li vas igrači koji očigledno ne znaju kad iskoristiti knockback? Mislim, pojavi se neka mrcina pred vama i sada ga izubijate do crtice healtha i onda se neki pametni IB/EN/SW sjeti da ima knockback i odbaci ga u lavu, negirajući van EXP i Renown.

Worthaur
26-10-2008, 08:37
Dok sam ja bio u T3 dobivao se exp i renown ak nekog bacis u lavu

Rang€r
26-10-2008, 12:33
može neko objasnit šta se radi u tom scenariju?

vidio sam prije bio da orcovi(valjda) počinju tako da ih katapultom bace do nekog dvorca... a šta se ovdje radi uzmeš goblina i ko će dalje bacit? xD(toss an orc^^)

Arbiter of Change
26-10-2008, 12:42
Ni približno - treba se zaletiti do centra mape i zgrabiti bauble koji ti daje bodove (koja strana skupi 500 pobjeđuje), ali i oštećuje onog tko ga nosi (šteta se povećava s vremenom). Naziv... pa, recimo samo da ima nešto jako ispunjavajuće kad baciš full nabrijanog Black Orca u lavu i usput ga snareaš da se ne može maknuti. :)

@Worthaur;
Stvarno? Nisam primjetio, moguće da dobija samo onaj tko ga je bacio, što bi objasnilo puno toga.
Ali ono, treba reći likovima da ne bacaju praktički mrtve neprijatelje kad iza njih stoji Sor(sisa) koju treba tresnuti.

Rang€r
18-01-2009, 11:28
SNaziv... pa, recimo samo da ima nešto jako ispunjavajuće kad baciš full nabrijanog Black Orca u lavu i usput ga snareaš da se ne može maknuti. :).

ane :)) dođe cjeli destro, ja popucam par strela dobim point blank i vidim full hp orc :)) spičim ga u lavu i gg :D

super je scenario...

ezav
18-01-2009, 12:45
hehehe ... true ...

No ima problem .. kada te uoce 2-3 black orca ili blackguarda .. zanemare i healere .. ma sve i juris na tebe :D ... na tom scenariju destro jako ne voli SW klasu ... :D ...

Rang€r
18-01-2009, 16:25
mene nikad ne vole :(

u t2 su me dobro znali, čim me vide odma aggro :(

ima par ljudi na svakoj strani koji se vrlo ističu, ja ugl pamtim tenkove jer potraje da ih ubiješ ^^