PDA

Pogledaj cijelu verziju : Deus Ex 3 možda neće na konzole



IgGy
23-10-2008, 13:39
Ne, ovo još nije službeno potvrđeno, već se radi samo o "razmišljanjima" Eidosovih dizajnera. Bez obzira na to, dobro je znati kako na PC ne namjeravaju donijeti okrljaštenu konzolašku verziju, kao što je bio slučaj s prethodnim Deus Ex naslovom.

Glavni dizajner projekta Jean-Francois Dougas kaže kako treći Deus Ex naslov možda može biti PC ekskluziva iz razloga što tim još nije siguran na koje bi konzole igra mogla doći.
Razlog? Dougas veli da ni u kojem slučaju ne želi okrljašiti igru da bi je prilagodio konzolama.

Doduše, uzmemo li u obzir kako Eidos i nije pretjerano vičan PC platformi, ovu bi izjavu trebali uzeti sa zadrškom.

RIDER32
23-10-2008, 13:42
Okrljašenu igru ce dati samo nama PC gamerima a konzolase ce postediti muka. :rotfl: Tako mi ovo zvuci :)

torcida007
23-10-2008, 14:10
Ahh a znaš već.Na kraju samo PC gameri ispaštaju. :yuck:

Arbiter of Change
12-07-2009, 15:11
Eidos kaže da se i dalje radi na Deus Ex 3, unatoč medijskoj tišini.
http://www.thatvideogameblog.com/2009/0 ... oing-well/ (http://www.thatvideogameblog.com/2009/07/11/eidos-montreal-development-for-deus-ex-3-is-going-well/)

Aral
16-07-2009, 10:15
Joj kako zelim da ovaj naslov uspije :thumbs2:

Horny Devil
16-07-2009, 11:13
Deus Ex mi je jedna od najdrazih igara pa naravno da zeljno iscekujem novi nastavak. Cak mi ne smetaju ni ideje o automatskoj regeneraciji health-a ili stealth na osnovi prepreka, a ne sjena, sve dok su kvalitetno izvedene.

ScorpiuS
16-07-2009, 21:05
Ovo automatsko regeneriraje energije pomalo ubija izazvo u igrama. Zašto barem na veteran ne uklone to i stave stari način? Ili barem neki specijalni mod ili slično.

Horny Devil
16-07-2009, 21:23
Ovo automatsko regeneriraje energije pomalo ubija izazvo u igrama. Zašto barem na veteran ne uklone to i stave stari način? Ili barem neki specijalni mod ili slično.

Po meni ispravan nacin implementacije automatskog regeneriranja energije bi bio sljedeci:
easy tezina - regenerira se k'o ludo
normal - regenerira se, ali sporije i do odredene razine, kao u npr. Riddickovim kronikama
hard - nema regeneracije

Na taj nacin bi se igra prilagodila svima - od casual do hardcore gamera. Pravo pitanje je zasto je to developerima tesko ukljuciti u svoje igre.

Raz
16-07-2009, 21:37
Ja bi da u nekim igrama ipak ima healthpackova ili nečeg, ili da postoji armor koji se ne regenerira već se skupi negdje a health da se regenerira, ali sporo i ima ga malo. Mislim nemam ništa protiv regeneracije, ali stvarno ubija izazov. Fale mi igre u kojima si se mučio cijeli dan da prođeš jedan nivo, no kada si ga prošao osjećao si nevjerojanu zadovoljštinu.

Babitz
17-07-2009, 10:16
Developeri su rekli kako su odlučili stavit autoregen jer ne žele da igrači zapnu na nekim dijelovima igre radi glupe stvari kao health.

Još će igra imat cover sistem. Bit će smeće, a toliko potencijala...

Horny Devil
17-07-2009, 10:51
Developeri su rekli kako su odlučili stavit autoregen jer ne žele da igrači zapnu na nekim dijelovima igre radi glupe stvari kao health.

Još će igra imat cover sistem. Bit će smeće, a toliko potencijala...

Ako je ovo njihov stav, onda se igri mozda i ne pise dobro. :( Damn shame!

RIDER32
22-07-2009, 21:44
Pa vjerojatno ce biti veteran nivoa u kojima nece biti autoregen.

croat1gamer
26-07-2009, 22:00
Još će igra imat cover sistem. Bit će smeće, a toliko potencijala...
Znaci da ce biti full scale pucacina.
Ill pass.

Aral
27-07-2009, 06:34
Kao i 90% novih pucanica koje se rade danas. Damn, cak i diablo ima one male loptice koje iskacu iz neprijatelja i pune ti health. Nwm, igrat cu, ta sitnica poput reg healtha je totalno banalna, nema sanse da propustim potencijalno sf dijelo zbog toga.

Naravno, ako podbaci na ostalim podrucjima onda joj ovako i onako nema spasa...

shai_hulud
27-07-2009, 07:54
na pamet mi pada ono "donosimo konzolaški naslov ekskluzivno na pc". Hoću reći, po svemu sudeći naslov konlozaške mehanike na računalu obično naiđe na hladan odaziv, a uvjet tome je čisto tehničke prirode, dok je ostatak elemenata više nego dobar. Ne sumnjam da trojka bude produkcijski sjajna igra, al pragmatično ne očekujem nikaj bogznakaj. (Svaka igra koja izvorno zazire u prošlo stoljeće, svojim nastavkom u ovom novom rijetko je vredna preveć filozofiranja - uzmeš, igraš, sjetiš se mladjih dana, deinstaliraš, zaboraviš. Pogotovo vrijedi za sitne/dinamitne SP naslove poput DExa).

Ma vidjet ćemo. Čim puste neki konkretni screenshot that is. To što možda bude pc ekskluziva nekad je imalo veću težinu. Danas, sve je u istom košu.

Arbiter of Change
09-02-2010, 14:11
Ho ho ho, napredak? :)
What Is Deus Ex: Human Revolution? (http://kotaku.com/5467432/what-is-deus-ex-human-revolution)

Square Enix Europe, formerly Eidos, has trademarked Deus Ex: Human Revolution. This could either be the official name for Deus Ex 3, the upcoming prequel entry in the cyber-punk series or it could be a spin-off.

W1k1n6
09-02-2010, 15:19
Bojim se da više niti jedan Deus Ex neće imati onu snagu prvog dijela. Bolje da pokopaju franšizu nego da je još srozavaju. To je naravno samo moje mišljenje, ali dvojka mi je pruzročila teške duševne boli pa eto :)

The Boz
09-02-2010, 15:27
Znam kako ti je :cry:

Aral
09-02-2010, 15:51
Zasad mogu jedino reć da mi se trailer sviđa, al opet to nije nov trailer tak da ono. DE2 je i kod mene prouzročio psihičke posljedice tako da se duboko nadam da će nešto biti od tog naslova jer u protivnom će pokopat i franšizu i developere.