PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zjev, yawn, dosada



bornathepicek
22-10-2008, 19:31
Evo otvorio ovo da bi ljudi prepricavali kada im je bilo najdosadnije, kada im je frend/ica prica/o/la
o ko zna cemu, pri cemu ste samo klimali glavom i govorili aha, aha... Kada bi vam oni dugacki sati u skoli se oduzili u vjecnost... I tako, yawn http://pure-essence.net/stuff/ICHC/funny-pictures-bored-cat.jpg

Nodakim
22-10-2008, 19:59
Moja baka i njezina neka rodbina čija je kći rodila malu Sofiju...priča ona preko telefona o maloj Sofiji tralalala,jadna klinka ako je i njezina baka takva, ok ako je kao ja,ali danije užas...Ma ja nastavio igrati STALKER-a i aha...i onda sam kada su me ubili i loadalo se opet sam joj lijepo spustio pa je rekla da mora ići...
:)

Lord Jambrek
22-10-2008, 20:28
Danas na burzi, grupno informiranje, 40 najdosadnijih minuta u mome životu. Sjedio sam tamo, promatrao pauka kak se penje i slina mi već počela curit iz usta koliko je dosadno bilo.

Duke of Earl
22-10-2008, 20:39
Danas na burzi, grupno informiranje, 40 najdosadnijih minuta u mome životu. Sjedio sam tamo, promatrao pauka kak se penje i slina mi već počela curit iz usta koliko je dosadno bilo.
Potpisujem, i ja sam to iskusio prije par mjeseci, i konkurira za najdosadniji trenutak novijeg sjećanja.

Constantine
22-10-2008, 21:08
Neznam,skoro neprestano mi je dosasno,mrzim dosadu,najdosadnije mi je u školi,pod nekim dosadnim predmetom.

GeForce
23-10-2008, 01:24
meni je toliko dosadno u životu osim navečer kada su mi treninzi preko dana bi si vene rezo najrađe od dosade jel sad nemam ni xbox ni komp za igranje i nemam se na čem igrati posla nemam fax mi propao...

KI KI
23-10-2008, 11:51
skola tehnicki block sat kada gremlin pocne kako neucimo -.- ili kada sam doma sapunica na tvu a brat igra -.- neznam kaj je onda gore njega gledati kao se glupira u SP ili gledati kako se ovi kresu u kukuruzi i svadaju

Maloki
23-10-2008, 16:16
Čitaj.

GaTa666
23-10-2008, 18:05
meni je toliko dosadno u životu osim navečer kada su mi treninzi preko dana bi si vene rezo najrađe od dosade jel sad nemam ni xbox ni komp za igranje i nemam se na čem igrati posla nemam fax mi propao...
Nije tebi lako :)

Mirko L
23-10-2008, 21:51
Uh meni je dosadno i bez da sad netko ide prepričavat nešto.
Imam takvu nesanicu da nemogu prije 2-3 zaspat pa si dosađujem ono bezeze radim nekaj. (Iako sam jučer našao neku prejebenu stvar na đitri tj bezeze sam svirao i ono WTF! dobro zvuči!) - ...zzzZZZzzz...

osobe u pubertetu često nemogu zaspat prije 2 sata....zbog jedne vrste hormona

Korpse
23-10-2008, 21:53
lolz, ja imam 14 godina, ako želim mogu zaspati u 20:00 h i mogu ostati budan cijelu noć.

Mirko L
23-10-2008, 21:59
nemora to uvik bit al je činjenica....dakle ili je to ili si toliko zaosta da sa 14 godina nisi u pubertetu :D

GeForce
23-10-2008, 23:55
kod mene je problem ako spavam samo 2 sata ma i manje ja nemogu ići spavati prije 1 ili 2 ujutro da ga ubiješ i to me tako više nervira!

Mirko L
24-10-2008, 08:42
ovisi koliko imaš godina,to ti je sve normalno i meni je bilo to isto,kako me je živciralo

Nodakim
24-10-2008, 12:30
[quote="izgubljen u vremenu i prostoru":3pkvj7lz]Uh meni je dosadno i bez da sad netko ide prepričavat nešto.
Imam takvu nesanicu da nemogu prije 2-3 zaspat pa si dosađujem ono bezeze radim nekaj. (Iako sam jučer našao neku prejebenu stvar na đitri tj bezeze sam svirao i ono WTF! dobro zvuči!) - ...zzzZZZzzz...

osobe u pubertetu često nemogu zaspat prije 2 sata....zbog jedne vrste hormona[/quote:3pkvj7lz]



u krivu si...

bornathepicek
24-10-2008, 14:47
Evo bas danas u skoli, prije sata(profa je kasnila zbog ko zna kojeg razloga) frend(dobro nije bas frend, dosadan je ko proljev) mi uleti sa nekom pricom o svom motoru, frajer mi je prico o motoru i sta ce stavit na njega, cime ga pere, koje je boje, kakva mu je kocnica...(dalje nisam uhvatio jer sam bio u polu-snu od njegove price)
A ja samo ono aha, aha(di je vise profa), ono on prica a drugi frend prolazi pored mene i ono sam se uhvati za glavu kad cuje o cem ovaj prica...