PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koje sluske?Iskusni pomagajte xD



Buftla
22-10-2008, 11:25
Aj neka mi neko od ovih sluski preporuci koje mi se vise isplati uzet.
- Razer Piranha
- Speed link Medusa
Znaci skoro su iste cjene (za 70 kn su skuplje piranha). Al neznam koje da uzmem..Ak neko ima piranha neka mi kaze jel imaju usb ulaz i kakav je zvuk... I neka mi neko preporuci neku malo bolju zvucnu karticu (do 200 kn) ili ak neko prodaje pa nek mi se javi (stavio sam u os kupit ciglu)

C
27-10-2008, 14:50
Slušalice od Arizon-a proizvođača ti preporučujem, jer su se pokazale najkvalitetnijima po pitanju zvuka i jačine. A ako nemaš baš toliko para 300-400 kn za takve jedne super slušalice, onda zumi neke od Logitech-a, isto su jako dobre, a puno jeftinije. A ako hoćeš nešto čisto tako, onda neke fuš gamerske, i biti će OK, he, he. Za ove koje si nabrojao ti ne bih znao ništa reći. Ja sam dvije godine furao od Arizon-a, i te dvije godine sam bio uvijek gluho dijete, uživao sam svaki dan u čistom zvuku, sa super bass efektom i ultra jakom zvuku, dok nisu crkle, jer sam ih tunirao, a i mali mi kablove njezine počupao, pa sam ih morao rezati i spajati na novo, pa to više nije bilo to, ali kada staviš ta da zvučnika na glavu, prekriju ti cijelu glavu, kao da imaš slušalice za helikopter, he, he. Sada imam Logitech dvije godine, nisu baš nešto jake zvukom, ali je zvuk čist i ono što mi je bilo bitnije kada sam ih uzimao, primarno im je mic, a sekundarno slušalice.

Inače, stavi neki link na jedne i druge slušalice, i reci što/za šta ti treba, jer ovako su ovi tu ljudi lijeni tražiti po netu koje su koje slušalice, njihove specifikacije i izgled, pa da ti kažu neki svoj komentra.