PDA

Pogledaj cijelu verziju : Micanje bijele podloge oko grba za pes 2009!!!



Stevil
22-10-2008, 09:39
pošto nisam majstor za photoshop kojeg sam tek instalirao, može li mi netko ukratko objasniti postoji li neki drugi alat kojim se može urediti slika grba tako da se importa u igru bez onog bijelog okvira (pozadine) ili kako to ide u photoshopu, ingame importer podržava jpeg,png i bmp format
Hvala!

cod99
24-10-2008, 13:50
pošto nisam majstor za photoshop kojeg sam tek instalirao, može li mi netko ukratko objasniti postoji li neki drugi alat kojim se može urediti slika grba tako da se importa u igru bez onog bijelog okvira (pozadine) ili kako to ide u photoshopu, ingame importer podržava jpeg,png i bmp format
Hvala!
nisam ti bas previse siguran ali mislim da gif format podrzava prozirne dijelove slike. taj dio koji hoces da ti bude proziran obojis u neku boju koje nema na ostatku grba i onda kod spremanja kazes da je ta boja prozirna. ponavljam to radi kod gifa a za druge ne znam.
zasto prozirna? koliko ja znam slika se uvjek sprema u x puta y piksela a ne moze se spremiti kao krug promjera x ;) tako onda taj visak proglasis prozirnim i kao da si spremio krug. tako to sljaka na internetskim stranicama iz mog skromnog iskustva. ako neko zna vise i mene bi interesiralo.