PDA

Pogledaj cijelu verziju : PC Gaming Alliance LucasArtsu: "Nemate pojma"



IgGy
20-10-2008, 19:09
Predsjednik nedavno formirane organizacije, Intelov Randy Stude (s kojim smo napravili vlastiti intervju u broju koji će krajem mjeseca na kioske) u posljednje je vrijeme vrlo aktivan. Tako je primjerice ovoga puta žestoko "oprao" LucasArts zbog nedovođenja naslova Star Wars: The Force Unleashed na PC, te pogotovo zbog širenja dezinformacija u javnost.

Razlog zbog kojeg je Star Wars: The Force Unleashed raspoloživ na Xboxu 360, PlayStationu 3, Nintendu Wii, Sony PSP-u, mikrovalkama, prijenosnim frižiderima, ali ne i na PC-u, kako LucasArts kaže je: "netko s high-end sustavom od 4000 američkih dolara će definitivno moći pokrenuti igru".

Fanovi su naravno poludjeli, službeni forumi su doslovce eksplodirali, no LucasArts nije imao sluha.

PC Gaming Alliance to the rescue!!!1
Predsjednik PCGA-a, Randy Stude odgovorio je LucasArtsu: "To baš i nije pametan odgovor. U posljednjih nekoliko godina pojavilo se gotovo 100 milijuna PC-a koji su u jednakoj hardverskoj mogućnosti Xboxa 360 ili bolji. Doista je nevjerojatno reći da ne postoji tržište za taj naslov, te kako bi pao u kategoriju ekstremnih entuzijasta".

Randy Stude nastavlja...

"LucasArts već jako dugo nije napravio dobru PC igru. To je moje mišljenje. Proizveli su neke dobre naslove za Wii, znate, za konzolu nad kojom po zraku mlatite onim kontrolerima. Wii se stoga čini kao prirodan odabir za svjetlomač. No, vjerujem kako je posljednja dobra PC igra koju su napravili bio Jedi Knight 2, a čak ni njihove strategije nisu bile toliko dobre. Stoga, doista ne razumijem zašto su iznijeli takav stav."

THUNDER_DINIX
20-10-2008, 21:15
steta sto nema za PC, ali kao sto kazu (a dobro kazu), nema bas dobrih Star Wars igara na PC-u

W1k1n6
20-10-2008, 22:59
Randy Stude nastavlja...

"LucasArts već jako dugo nije napravio dobru PC igru. To je moje mišljenje. Proizveli su neke dobre naslove za Wii, znate, za konzolu nad kojom po zraku mlatite onim kontrolerima. Wii se stoga čini kao prirodan odabir za svjetlomač. No, vjerujem kako je posljednja dobra PC igra koju su napravili bio Jedi Knight 2, a čak ni njihove strategije nisu bile toliko dobre. Stoga, doista ne razumijem zašto su iznijeli takav stav."
Ova mu izjava ipak nije trebala. Ako misli da naslovi iza JK2 ne valjaju - npr Battlefront I i II, Jedi Academy, Empire At War, KOTOR I i II... onda fakat nema pojma i očito je kriva osoba na krivom mjestu. Čudi me da uopće koristi termin "zadnja dobra PC igra koju su napravili", misli li na LA naslove koji su isključivo izašli za PC? Jako nespretno sročeno. Baš me zanima kako ćete reagirati kad pročitate intervju s njim u idućem PC Playu, to doista nemojte propustiti.

The Boz
20-10-2008, 23:01
Mislim da misli samo na Lucas Arts tvorevine, a ne gdje je LA bio samo izdavač... Makar je i to isto stretch.

RIDER32
20-10-2008, 23:34
Proizveli su neke dobre naslove za Wii, znate, za konzolu nad kojom po zraku mlatite onim kontrolerima.S:rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray:


LucasArts pokusava biti spešl i neprati trend multiplatformizma. Ocito neshvacaju da su ostali proizvođaci shvatili da je vrjeme za multiplatformske igre (odvajam samo konzole-PC).

torcida007
21-10-2008, 17:54
Nemam rijeći.Uvrede dobre,ismijavanje loše. :evil: :hangin: :gitara:

W1k1n6
21-10-2008, 20:50
Baš tako, mislim kako se PCGA ne bi smio baviti vrijeđanjem onih koji neku igru ne izdaju za PC već bi trebali tražiti argumente kojima bi izdavače uvjeravali zbog čega im se ne isplati odreći dijela PC gaming tržišta.