PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zvucna kartica za sluske :)



Buftla
20-10-2008, 18:21
Imam jedan problem...Htio bi si kupit sluske Razer Barracuda ili neke take (malo bolje) i mislim da za njih treba neka malo bolja zvucna kartica (malo vise xD)... Pa mi recite jel sam u pravu ili nisam...

Blacky_123
20-10-2008, 18:31
Ne kuzim koja je sad to spika da su Razer najbolje sluske, ima puno jeftinijih i puno boljih od Razera
To kaj gore pise marka nema veze, glavno da su ti ugodne i dobre
Najbolje je otic do nekog shopa i isprobat svaku slusalicu i kupit onu koja ti pase
Sto se pak tice zvucne, mislim da bi trebo gledat zvucne do 300kn.

Buftla
20-10-2008, 18:43
Ne kuzim koja je sad to spika da su Razer najbolje sluske, ima puno jeftinijih i puno boljih od Razera
To kaj gore pise marka nema veze, glavno da su ti ugodne i dobre
Najbolje je otic do nekog shopa i isprobat svaku slusalicu i kupit onu koja ti pase
Sto se pak tice zvucne, mislim da bi trebo gledat zvucne do 300kn.

ma dobre su mi te sluske isprobo sam ih, samo to neznam imam onu ''standardnu'' zvucnu sta sam dobio uz komp pa zato pitam ocu morat i zvucnu karticu kupovat...Neznam oce s mojom starom zvucnom sve radit kako treba ili ce UOPCE RADIT..

Anarion.Umarth
20-10-2008, 19:52
radit ce sve
kvaltetniji zvuk će biti sa zvučnon, al ti se baš i ne isplati kupovat ako nećeš baš neki super kvalitetan zvuk

Buftla
20-10-2008, 20:10
E to sam htio cut :)
Nije da zelim neki uber cool sound xD... Nego ono da u igrama bolje cujem sve, a ne ove moje sluske lik ide desno ja ga cujem ljevo :S