PDA

Pogledaj cijelu verziju : Način igranja



Rang€r
18-10-2008, 17:59
Evo sad surfam po netu a pored mene brat piči AC na susjednom kompu... sve je ok dok se ne krene borit sa stražarima, gdje poprimi neku čudnu facu i stišče miš više nek proovi u w3 ft... iako jednostavno može pratit zvuk i sa 3 klika miš ubit 3 stražara...

nadalje drugi brat, WoW ovisnik, dok igra WoW ko da je isključen od ostatka svijeta, šuti, hladan i miran, neš mu kažeš ne čuje/ne kuži te, sve dok odjednom se ne izdere "u tri pm"/"toooo"

nadalje... imam frenda koji dok igra neku fucu priča s igračima i dere im sve po spisku, te se naginje u stranu prema kojoj igrač ide, totalno se uživi u igru...

dakle sva tri navedena primjera dobivaju s igrama sve osim zabave(il to ne pokazuju il imaju krivo shvačanje zabave)

kak vi igrate svoje omiljene igre?

josip_kraš
18-10-2008, 18:04
3 slučaj kod mene :D

Constantine
18-10-2008, 18:07
Smiren i opušten sam dok igram,ali ako neko uđe u sobu onda popizdim :)

vex
18-10-2008, 18:09
Smiren i opušten sam dok igram,ali ako neko uđe u sobu onda popizdim :)


Isto tako , ne popizdim ako netko uđe , nego ako me stara počne ispitavati nešto , i onda kad me ubiju :P

Rang€r
18-10-2008, 18:23
Smiren i opušten sam dok igram,ali ako neko uđe u sobu onda popizdim :)


Isto tako , ne popizdim ako netko uđe , nego ako me stara počne ispitavati nešto , i onda kad me ubiju :P


tak i ja...

il kad neko ostavi vrata od sobe, pa mi stari slučajno naleti i gleda me ko bika u sikiru...

SkunK
18-10-2008, 18:41
Hladnokrvno dok igram Starcraft, ali ono APM mi je uvjek iznad 250 tako da se čuje puno tipkanja po tipkovnici i pokreti miša su dosta glasni. Ako izgubim onda nekad eksplodiram :)

seahawk37
18-10-2008, 18:47
jako cesto gubim zivce na igrama.. najvise se vidim u primjeru 2

###DK###
18-10-2008, 18:47
Smiren i opušten.
Mogu podnijeti bilo koga u sobi ali ako su vrata otvorena, tek onda poludim.

kikl0p
18-10-2008, 18:49
sp vecinom smireno
nekad se znam izivcirat pa psujem vecinom kad neki dio nemogu prec

Cthulhu
18-10-2008, 18:55
smiren i hladnokrvan

mravojed20
18-10-2008, 18:58
3 slučaj kod mene :D
Kupi si Wii!!

Inače, ovisi koliko je igra dobra, ako mi se ful sviđa niš mi oko mene ne smeta.

IGoR_2803
18-10-2008, 19:02
nekad ranije, u osnovnoj školi recimo, sam gubio živce zbog igara itekako... bilo je tu svega, od udaranja monitora, šamaranja kućišta, razvaljivanja miša, udaranja u stol šakom, pa čak i pljuvanja u ekran :) ... danas me ni jedna, ali ni jedna igra ne može ni najmanje iznervirati... ako mi nejde, iskljucim je i bok... :wink:

ScorpiuS
18-10-2008, 19:26
Za mene je najbolji slučaj Pure. To je igra koja me je iznenadila i ja se totalno uživim u nju, ljevo desno se naginjem na stolici isto kao i ovaj tip na ATV, kada pobjedim online sa velikom razlikom onda ja sa jednim okrutnim smješkom kažem OWNAM, a kad svratan sa ATV-a onda san smiren, kad svratam dva puta za redom onda onmam dovoljnu samokontrolu.

Dropper
18-10-2008, 22:36
ako igram nesto smirujuce i nesto u cemu sam pro kao npr cod2 onda sam opusten a dok igram nesto novo onda sam cijeli nabrijan :-x

a kad brat uleti u sobi i pocne srat kako je po n-ti put preso god of war refleksivno ga zaljepim tastaturom po glavi , a zna se dogodit i da stara uleti a ja misleci da je brat ucinim isto i onda bude sranja

Sony Ericsson
18-10-2008, 22:41
ako mi nejde, iskljucim je i bok... :wink:

ako me bas ne ide utipkam cheat/skinem trainer
:D

Quiet Riot
18-10-2008, 22:44
Komp mi je u dnevnom boravku, pa sam već naviknut na sve vrste daveža pri igranju. Inače smireno igram, mada tu i tamo izleti neka psovka ili tri...

Jerry
18-10-2008, 22:51
da vidimo

onako,šta ja znam igram cod2 mp,kak se vojnik šulja tak i ja pratim xD ili igram pes i onda komentiram igrače i jebem im mater :rotfl:

Dropper
18-10-2008, 22:53
i meni ga stara makla u dnevni boravak radi ocjena tako da vise sema psovanja , skidanja sveteca , bogova , lupanja glavom od zid , čiketanja po ekranu , te refleksivnog vitljanja misa po sobi dok ne izleti iz kroz zatvoren prozor.... :(

ahhh...
18-10-2008, 23:13
Dva nacina:
1. Laptop-legnem se u krevet, uzmem laptop i uzivam u manje zahtjevnim igrama.
2. Stolni pc- onda mi nekad zna i tlak porast, pogotovo kad igram mp

Deadwalker
19-10-2008, 00:05
Dok igram najcesce se toliko udubim u igru(posebice kod dobrih rpg-a) da me vjerojatno ni potres nebi odvratio od ekrana...Inace ne sizim dok igram, ali tu i tam znam tresnut po tipkovnici dok pelam neku tesku utrku u recimo nekakvom Gridu...

GODSKILLER
19-10-2008, 01:01
najgore je kad igraš neko duže vrime a onda naletiš na neki hebeno bezrazložno teži dio,najrađe bi dovea programera od te igre prislonija mu gun na glavu i reka aj sad priđi iz 10 pokušaja ili...?

ScorpiuS
19-10-2008, 06:48
Level dizajner je više saslužan za težino igre.
Okrio sam novu psovku kada mi se u World of Goo Corp. srušila struktura od 35 metara :(

McPingvin_v2.0
19-10-2008, 08:10
Više- manje treći slučaj. Naginjanje za vrojeme vožnje je refleks, tu si ne mogu pomoći, a pričanje s igračima u PES-u se svodi na: "'Ebem li ti sve, pa i Balaban bi to zabio!"

croat1gamer
19-10-2008, 08:25
mjesavina prvog o treceg, znam se naginjati ako toga ima u igri, ali rjede
ali uglavnom prvi, igram ja, vodim
uleti stara, digne tlak, gubim vodstvo
prica ona li ga prica
uspijevam zadrzati vodstvo
uleti stari i on pocne nesto pricati
izgubim a protivnik ima divovsko vodstvo
saljem sve u tri pm, tjeram ih iz sobe, zakljucavam vrata, zvucnici na najglasnije
na miru sam, ali fak, omeli koncentraciju
*gasi igru*
dolazim na forum. za 1h se vracam kad mi se koncentracija vratila
kuca netko na vrata
sve u cetiri pm
nazad na forum

inace, nemozete skuzit jel sam ziv na kompu osim po kretanju ruku

josip_kraš
19-10-2008, 09:20
Više- manje treći slučaj. Naginjanje za vrojeme vožnje je refleks, tu si ne mogu pomoći, a pričanje s igračima u PES-u se svodi na: "'Ebem li ti sve, pa i Balaban bi to zabio!"


ja se baš i ne naginjem jedini put kad sam to radio bio je prva misija u cod4 kad treba izać iz broda koji tone.
inače na težim levelima krešem mater, krv, i još mnogo toga, skidam bogove, svetce i apostole iako je komp u boravku jednostavno nemogu si pomoći.
nekad sam znao lomit miševe i tipkovnice tako da sam u 3 godine promijenio 6 tipkovnica i 4 miša pa i novo kućište sam kupio jer je staro bilo izlupano i udubljeno, također slomio sam dio stola.
usljed toga je dolazilo zbog nestanka struje ili zamrzavanja u igrama dok je bio stari komp ili kad bi neku misiju prelazio 4-5 puta bezuspješno.
sad je novi komp pa nema više zamrzavanja a ni lagganja, teške misije sam riješio šiframa i trainerima (bolje to nego gubit živce).

Dropper
19-10-2008, 10:09
ja se baš i ne naginjem jedini put kad sam to radio bio je prva misija u cod4 kad treba izać iz broda koji tone.
inače na težim levelima krešem mater, krv, i još mnogo toga, skidam bogove, svetce i apostole iako je komp u boravku jednostavno nemogu si pomoći.
nekad sam znao lomit miševe i tipkovnice tako da sam u 3 godine promijenio 6 tipkovnica i 4 miša pa i novo kućište sam kupio jer je staro bilo izlupano i udubljeno, također slomio sam dio stola.
usljed toga je dolazilo zbog nestanka struje ili zamrzavanja u igrama dok je bio stari komp ili kad bi neku misiju prelazio 4-5 puta bezuspješno.
sad je novi komp pa nema više zamrzavanja a ni lagganja, teške misije sam riješio šiframa i trainerima (bolje to nego gubit živce).

ovo sam vidio svojim ocima :shock:

SkunK
19-10-2008, 10:19
Gle, ispričao bi ti ja i strašnije priče vezane uz gamerski bjes, ali zelim sacuvati obraz :D

Khorne
19-10-2008, 10:27
Kad mi nejde u Codu pa me kolju na serveru ko debila zadnje vrijeme se kontroliram pa smisljavam najkrvavije moguce psovke,a prije sam znao udariti sakom po monitoru ili zastancati slusalice u zid ali najcesce udarim u stol da nis ne strgam od opreme...

Dropper
19-10-2008, 10:33
Gle, ispričao bi ti ja i strašnije priče vezane uz gamerski bjes, ali zelim sacuvati obraz :D


mda...

phantom_fuxor
19-10-2008, 11:11
dakle igram igram igram... i smijem se budalama koje dobe metak u čelo na čudan način
to mi je prejako.... tu i tamo popizdim kad mi stara dok igram dođe stisnut prišt koji ni ja ne vidim >.>

SkunK
19-10-2008, 12:03
Gle, ispričao bi ti ja i strašnije priče vezane uz gamerski bjes, ali zelim sacuvati obraz :D


mda...

Što si htio reci?

Nodakim
19-10-2008, 12:04
Oni što svaki forumaš zna u vezi tebe.
:)

Dropper
19-10-2008, 13:14
Gle, ispričao bi ti ja i strašnije priče vezane uz gamerski bjes, ali zelim sacuvati obraz :D


mda...

Što si htio reci?


nista..... 8)

Arbiter of Change
19-10-2008, 13:16
Sigurna 2.... kao leš pred kompom jedino povremeno režim kad me lag ubija online i ide mi nevjerojatno na jetru kad mi netko ulazi u sobu, posebno jer im obično čujem korake kroz tanke zidove.

Herr Schnitzel
19-10-2008, 14:27
Kada igram, ne "iskljucujem" se iz okolisa, osim ako je nesto interesantno.
Inace, rijetko se zivciram, ali u Total War igrama i Company of Heroes me se cesto moze vidjeti kako ohrabrujem vojnike ("Mozete vi to, ajde!"), a nako uspjesnog manevra cuje se "TO!" i onda smireno "Bravo. Me likes."
Ako predvidjeni manevar ne uspije, rjecnik mi je sarolik.

croat1gamer
19-10-2008, 14:47
ja se baš i ne naginjem jedini put kad sam to radio bio je prva misija u cod4 kad treba izać iz broda koji tone.
zar i ti isto, tu se naginjem svaki put, kod tog dijela

Deadwalker
19-10-2008, 14:59
ja se baš i ne naginjem jedini put kad sam to radio bio je prva misija u cod4 kad treba izać iz broda koji tone.
zar i ti isto, tu se naginjem svaki put, kod tog dijela

Bože, sjecam se, i moj zeludac se naginjao također :D

hrčak
19-10-2008, 16:09
Jaa u RTS-ovima koristim stalno rank rush,a u FPS-ovima glumim Ramba

Karlo_from_Bjelovar
19-10-2008, 16:49
Smiren i opušten sam dok igram,ali ako neko uđe u sobu onda popizdim :)


Isto tako , ne popizdim ako netko uđe , nego ako me stara počne ispitavati neštoS, i onda kad me ubiju :P


ok, pita te prvi put nesto... otvaram vrata, skidam sluske i odgovaram... sve 5... pita drugi put, vec je reakcija "sta sad"... treci put joj vec kazes da te malo ostavi na miru...

ali da ne bi bilo sve tako jednostavno, doci ce ona i 4. put... >.>

ili igram na sluskama i otvori vrata i ja normalno ne kuzim el su mi vrata sastrane... i onda me odjednom po ledima zbreca... >.>

josip_kraš
19-10-2008, 17:57
Jaa u RTS-ovima koristim stalno rank rush,a u FPS-ovima glumim Ramba

ja isto. nemam vremena za nikakvu taktiku, flankanje i ta sranja. :D

da se vratim na scenu u cod4-meni najrealnija i najluđa u svim igrama koje sam imao prilike zaigrati.

SkunK
19-10-2008, 18:10
Oni što svaki forumaš zna u vezi tebe.
:)


a to je? :thumbs2:

###DK###
19-10-2008, 19:00
ja se baš i ne naginjem jedini put kad sam to radio bio je prva misija u cod4 kad treba izać iz broda koji tone.
zar i ti isto, tu se naginjem svaki put, kod tog dijela

Bože, sjecam se, i moj zeludac se naginjao također :D

Također.
Bez naginjanja jednostavno ne mogu. :D

Dropper
19-10-2008, 19:48
ja isto. nemam vremena za nikakvu taktiku, flankanje i ta sranja. :D

da se vratim na scenu u cod4-meni najrealnija i najluđa u svim igrama koje sam imao prilike zaigrati.

:? daj ne laži , kempas ko zadnja picka i zasto ne seri........... :wink:

phantom_fuxor
19-10-2008, 20:12
onak kad oću da vidim iza ugla, gledam iza monitora xD

ScorpiuS
19-10-2008, 20:14
zar i ti isto, tu se naginjem svaki put, kod tog dijela

Bože, sjecam se, i moj zeludac se naginjao također :D

Također.
Bez naginjanja jednostavno ne mogu. :D
Pet puta prolazio pet puta sam se tu naginjao.

josip_kraš
20-10-2008, 08:35
ja isto. nemam vremena za nikakvu taktiku, flankanje i ta sranja. :D

da se vratim na scenu u cod4-meni najrealnija i najluđa u svim igrama koje sam imao prilike zaigrati.

:? daj ne laži , kempas ko zadnja picka i zasto ne seri........... :wink:

samo u codu mp
dobro ajde u assasin creedu sam se popeo na kuću i onda ih bacao i klao kad bi se oni popeli na kuću. :thumbs2:

Maja
20-10-2008, 09:37
jako cesto gubim zivce na igrama.. najvise se vidim u primjeru 2
Me2... Drugi primjer nekako najviše paše :D:D

Karlo_from_Bjelovar
20-10-2008, 09:46
al ne, ta prva misija CoD4 je stvarno odradena >>> :pray:

bas imas filing da se ti vrtis... :D

neox99buleseye
20-10-2008, 17:12
Nesto izmedju 2 i 3, ali vise na 2 vuce.... a psujem samo ako me neko dobro izzivcira!! :-x

GeForce
20-10-2008, 18:20
ajme majko kako se ja pretvorim iz jedne osobe u drugu osvisno o stanju dali igram ili neigram.Od kad igram moj bijes i frustracija je tako nestala,nisam više živčan,postajem tako ljepo opušten i smiren i samo pustim mozak na pašu.ništa ugodnije mi nema nego neku igru(ne kad je prelazim po prvi puta nego npr pucačina) igrati dok u pozadini mi svira jazz.
A opet postoji i vrijeme kad je problem u novcima,školovanju,poslu ili nečime drugim izazvanim pa se mora računalo maknuti ili nemože se igrati,onda sve ovo što sam gore napisao postaje suprotnost i onda to pomnožite sa 2.Živčan,nespretan,ljut,samo bi se svađao,ništa mi nije kako treba....E sada ono pitanje dali je zabava kada se tako živcirate na igrama i radite (govorite) takve stvari a da niste ni svjesni da ih znate :)? Pa i je...jel kad bi ljudi koji igraju i bacaju sav svoj višak energije na igre ostali bez igara taj višak energije bi negdje morao otići,a samo može se usmjeriti na još više negativne stvari zbog nedostatka igara.Tako da čak i mislim da su igre na neki način i jedan skriveni mir koji mi u tom cijelom bijesu igranja niti nevidimo ;)

Dropper
20-10-2008, 18:47
ajme majko kako se ja pretvorim iz jedne osobe u drugu osvisno o stanju dali igram ili neigram.Od kad igram moj bijes i frustracija je tako nestala,nisam više živčan,postajem tako ljepo opušten i smiren i samo pustim mozak na pašu.ništa ugodnije mi nema nego neku igru(ne kad je prelazim po prvi puta nego npr pucačina) igrati dok u pozadini mi svira jazz.
A opet postoji i vrijeme kad je problem u novcima,školovanju,poslu ili nečime drugim izazvanim pa se mora računalo maknuti ili nemože se igrati,onda sve ovo što sam gore napisao postaje suprotnost i onda to pomnožite sa 2.Živčan,nespretan,ljut,samo bi se svađao,ništa mi nije kako treba....E sada ono pitanje dali je zabava kada se tako živcirate na igrama i radite (govorite) takve stvari a da niste ni svjesni da ih znate :)? Pa i je...jel kad bi ljudi koji igraju i bacaju sav svoj višak energije na igre ostali bez igara taj višak energije bi negdje morao otići,a samo može se usmjeriti na još više negativne stvari zbog nedostatka igara.Tako da čak i mislim da su igre na neki način i jedan skriveni mir koji mi u tom cijelom bijesu igranja niti nevidimo ;)


mda.....

Karlo_from_Bjelovar
20-10-2008, 20:07
ajme majko kako se ja pretvorim iz jedne osobe u drugu osvisno o stanju dali igram ili neigram.Od kad igram moj bijes i frustracija je tako nestala,nisam više živčan,postajem tako ljepo opušten i smiren i samo pustim mozak na pašu.ništa ugodnije mi nema nego neku igru(ne kad je prelazim po prvi puta nego npr pucačina) igrati dok u pozadini mi svira jazz.
A opet postoji i vrijeme kad je problem u novcima,školovanju,poslu ili nečime drugim izazvanim pa se mora računalo maknuti ili nemože se igrati,onda sve ovo što sam gore napisao postaje suprotnost i onda to pomnožite sa 2.Živčan,nespretan,ljut,samo bi se svađao,ništa mi nije kako treba....E sada ono pitanje dali je zabava kada se tako živcirate na igrama i radite (govorite) takve stvari a da niste ni svjesni da ih znate :)? Pa i je...jel kad bi ljudi koji igraju i bacaju sav svoj višak energije na igre ostali bez igara taj višak energije bi negdje morao otići,a samo može se usmjeriti na još više negativne stvari zbog nedostatka igara.Tako da čak i mislim da su igre na neki način i jedan skriveni mir koji mi u tom cijelom bijesu igranja niti nevidimo ;)

slicno se ponasao i ljudi ovisni o cigari (oni koji aktivno puse po kutiji-dve vec 10 godina) ili necem gorem (neka vrsta droge primjerice)...

Matilda Mother
20-10-2008, 20:42
psujem kad me se naživcira.

naginjanje i tomou slično u smislu uživljavanja je također prisutno.

.

GeForce
21-10-2008, 02:14
a čuj gledajući sa te strane svatko ima skriveni fetiš na neku pojedinu stvar moja su igre i nemogu bez njih :)

hrčak
21-10-2008, 20:24
Dali ste ikad razbili ruku i miš na računalu???

amirix
21-10-2008, 20:55
Dali ste ikad razbili ruku i miš na računalu???

jesam slomio stolicu kad sam sjeo na nju da bi žego PC i tako slomio ruku :oops:

hrčak
21-10-2008, 21:21
Zbači nisam jedini koji je strgao stolac.je li tko strgao dva stolca???

la50
21-10-2008, 21:25
konstantno ja i moja braća radimo neke grimase(lol,to je presmiješno)
btw ja bio napravio ovakvu temu istu prije par mjeseci al previše spamanja bilo pa bilo i lockano(nadam se da neće bit isto i sa ovom)

Constantine
21-10-2008, 22:44
Zbači nisam jedini koji je strgao stolac.je li tko strgao dva stolca???
Ja sam do sada strgao 4 stolca zato što se neprestano(ali stvarno neprestano) ljuljam,ali to je bilo ocekivano s obzirom na to da je svaki stolac na kojem sam sjedio bio stariji od 30 godina.

ZorgTheBorg
21-10-2008, 23:39
Moj stol ima detachable pad sa tipkalom i mišem tako da se do sad bezbroj puta odvojio a njih dvoje tresnuli na pod :)

Inače igram veoma smireno, a o taktici razmišljam ili pasivno ili "on the fly", a nedostatak akcije u ikojoj od igara jednostavno nikako ne mogu podnijeti (tipa kempanje, čekanje da se nešto izgradi). Tako je osim kada nešto ne mogu preći iz 15. pokušaja, ili se freeza kad me počnu spammat "GDJE SI VIŠEEE!" na xfireu ili na neki drugi način ode kontrola, onda poludim.

josip_kraš
22-10-2008, 08:06
Dali ste ikad razbili ruku i miš na računalu???

5 tipkovnica i 4 miša

Babitz
22-10-2008, 08:53
Hm, ja spadam u 2. i 3. primjer. Znam se isto onak naginjat kad igram neki fps, al uglavnom sam odsječen od ostatka svijeta. Percepcija van igre mi ne postoji kad igram. :(

GeForce
22-10-2008, 09:06
meni su zato igre i dobre što se tako isključim iz vanjskog svijeta :)

w3dg3
02-11-2008, 13:15
ja popizdim kad mi stara živčano uleti u sobu
izšteeka komp iz struje
i počne se derat da učim :evil: :twisted: :-x

Tegla Ajvara
02-11-2008, 20:49
ja sam 1. slucaj
kad naletim na nekog, uzjebem se i prospem rafal svuda samo ne di treba.

najjace mi je naganjanje u krug u CoD 4: kad se dvojica nadju i trce jedan oko drugog i repetiraju, pa tko 1 ili se razmasu sa nozevima. :yuck:

jos bolje kad ja i frendovi igramo u igraonici half life2, pa kad isto tako pocemo se ukrug naganjt sa gravitiganom, to je vristanje, to je urlanje, bokte, to treba snimit kad mi igramo.
onak bacimo stolicu i skojecki pocnemo igrad od silnog andrenalina. :D

Lenkota
05-11-2008, 12:51
trikovi i prevare