PDA

Pogledaj cijelu verziju : zone alarm i kb "nešto"



phantom_fuxor
18-10-2008, 13:15
dakle kad želim instalirat novi zone alarm 2009 security suite, izbaci onaj error da trebam pogledat na microsoftu KB"#$"#"
ne znam točno broj sad, nisam na svom kompu, uglavnom i kad idem tamo, vidim da se radi o nekom fileu, neki dll, i onda tražim fix za to, al fixa nema, jel zna tko gdje ga nabavit?
vidim da ZA 8 čeka, kao bio usporavao računala i slično, šta se dešava uopće kod njih... totalno sam neupućen <.<

SkunK
18-10-2008, 16:47
Hmm.. daj nam screenshot, jer ruku na srce, tako si to lose opisao da neznam u cem je problem vise.

phantom_fuxor
19-10-2008, 09:55
a nisam na svom kompu pa ne mogu, uglavnom čitao sam malo po forumima, vidim da su povukli zone alarm 8 jer je kao usporavao komp i to, no meni je problem bio tijekom instalacije, tražio je da instaliram neki KB9***** ne znam broj točno, no na ms stranicama nije bilo uopće tog fiksa. budem postao screenshot preksutra, čim stignem u zg

SkunK
19-10-2008, 10:29
Koja je extenzija file-a? Jel dll mozda? Treba nam taj broj jer se mozda radi o dll-u koji je libary odgovoran za neke funkcije koje ima Zone Alarm a ti ga nemas pa ga je mozda moguce skinuti.

Da, screenshot bi bio najbolji.

phantom_fuxor
19-10-2008, 18:14
je neki sxv ili svx.dll tako nešto, u system folderu je i ne možeš ga nit u safe modeu zamijenit, probao sam skinut taj file druge verzije od postojećeg i nisam ga znao kako ga zamijenit kad ga nit u safe modeu ne možeš pa mi je tu bio taj problem...
budem ss preksutra

SkunK
19-10-2008, 18:21
Ok, samo please koristi zareze,točke i piši smislenije postove jer te je jako teško pratiti.