PDA

Pogledaj cijelu verziju : Uwe Boll



phantom_fuxor
17-10-2008, 08:59
sorry ako je bilo već, al ako nije onda super....
ovaj lik je jeeeeeebenoooo pametan, al filmovi su mu smeeeeeeeeeeećeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
pogledajte bloodrayne, bloodrayne 2, dungeon siege ili neš slično, čak i postal ima (to mu je najbolji film), od kritike dobio 9% XD
itd...
uglavnom... puj puj puj... nek pravi filmove ne govna po igrama >.>

Babitz
17-10-2008, 10:16
Naravno da je napraivo govna kad je krenuo radit filmove od govana. :(

amirix
17-10-2008, 11:45
Uwe Boll-ova vlastita tema :pray:

uglavnom sam bio pogledo Far Cry i film je bio dobar kao i Bloddyraine i Alone In The Dark

cham3leon
17-10-2008, 11:52
Jel on možda autor onog Street Fightera?

Ono je tako loš film da bi ga svi trebali pogledati.
Obavezna lektira trebala bi uključivati i katastrofalne knjige i filmove, da se vidi kakvih sve užasa ima.

Cthulhu
17-10-2008, 12:18
alone in the dark mi je bio čisto ok film,jer nisam gledao na njega kao na film prema igri...
a tek sam nedavno čuo da je boll radio na njemu.

phantom_fuxor
17-10-2008, 12:27
nisam gledo alone i far cry, no ovaj bloodrayne, bloodrayne 2 i dungeon siege su smeća kakvih nema, postal je još kak i tako smiješan :)

phantom_fuxor
17-10-2008, 19:16
ako je to zbog plaćanja, tj. onoga što mu država plaća za filmove, a i što on sam govori da zna da su filmovi sranje, čak ih i sam ocijeni 2/10 O_o
onda ti mogu reć da je to još veće sranje od čovjeka. zašto radi loše filmove, zar mu se ne isplati radit kvalitetne filmove i obogatit se i đenja ?

amirix
17-10-2008, 22:09
jedino Uwe može iz lošeg filma napravit još lošiji nastavak (Bloodyraine 2,a sad će i AITD 2)__nadmašio je i legendarnog Ed Wood-a kojeg smatraju najgorim rediteljem svih vremena

Outmind
17-10-2008, 22:28
Nisam ni znao da je ds snimljen, samo sam načuo glasine da ga rade. Nadam se da ovaj lik ne radi na warcraft filmu...

MasaKrisT
17-10-2008, 23:04
ne,al je dobio prava za starcraft navodno:(

Cthulhu
17-10-2008, 23:27
MOLIM?!? TI SE TO ŠALIŠ?!?
molim te,reci da se šališ...

phantom_fuxor
18-10-2008, 12:20
hahahahahahahahahaha starcraaaaaft hahahahahahah OMFG
jao strah me uopće pomislit šta će lik napravit O_o
jel ko gledo njegov far cry? ili je još u izradi?

Gwin
18-10-2008, 17:15
dungeon siege je zabavan.. nekoliko klasa bolji nego Dungeons & Dragons ;D

postal je urnebesan :D, u rangu spaceballsa :D

naravno, govorim čisto iz filmske perspektive, ne o film-igra konverzijama.

@amirix, di si ti pogledo Far Cry, s obzirom da je izašao samo u njemačkoj ??

phantom_fuxor
19-10-2008, 09:19
dungeon siege je zabavan.. nekoliko klasa bolji nego Dungeons & Dragons ;D

postal je urnebesan :D, u rangu spaceballsa :D

naravno, govorim čisto iz filmske perspektive, ne o film-igra konverzijama.



a ja govorim o filmu kao takvom, postal je komičan tu i tamo, al većinom nema veze s vezom film, kad ga odgledaš možeš se pitat wtf.... di su mi 2 sata prošla, isto to i s bloodrayne i dsom, najsmješnije je to što ako gledaš bloodrayne, borba izgleda zaprozor jako jaaaaaaaaaaako, neki loši filmovi imaju to bolje odrađeno nego bloodrayne, ajd ima neš sitno krvi, al očekivo sam pokolj i naciste, a oni neku tam spačku napravili od filma, što je najgore još su odlični glumci bili, kristianna loken i onak lik iz kill billa

Gwin
20-10-2008, 19:21
taj lik se zove Michael Madsen i jedan je od najcool glumaca na svijetu ;P

phantom_fuxor
21-10-2008, 13:16
taj lik se zove Michael Madsen i jedan je od najcool glumaca na svijetu ;P
ž
e taj :)
al kako je bijedno odlumio sramota :/

Gwin
21-10-2008, 14:10
daj .. pa vidi mu se na licu da je skužio da je film jadan.. pa je odlučio odradit posao nabrzinu i pokupit se što prije :D

SHODAN
22-10-2008, 20:55
taj lik se zove Michael Madsen i jedan je od najcool glumaca na svijetu ;P

Madsen je faca, ali faca koji je jedan od najlosijih glumaca ikad vjerojatno... i to kazem kao Madsen fanboi

ali nije u redu Bolla povezivat s Woodom, ocito niste pogledali Ed Woodove filmove :P - i neposteno ga je prozivat najgorim pored zivih Michaela Baya i Ronalda Emmericha... mozda i Georgea Lucasa

u covjece, zaboravio sam Paula W.S. Andersona :pray: - veca smeca od njegovih filmova nisam gledao

cham3leon
22-10-2008, 20:57
ali nije u redu Bolla povezivat s Woodom, ocito niste pogledali Ed Woodove filmove :P - i neposteno ga je prozivat najgorim pored zivih Michaela Baya i Ronalda Emmericha... mozda i Georgea Lucasa



Molim??!!

SHODAN
22-10-2008, 21:02
ali nije u redu Bolla povezivat s Woodom, ocito niste pogledali Ed Woodove filmove :P - i neposteno ga je prozivat najgorim pored zivih Michaela Baya i Ronalda Emmericha... mozda i Georgea Lucasa



Molim??!!

Moje misljenje ofc,


ali jesi li gledao Star Warse I-III? Ko da gledam slikovnicu, malo je pretjerao s CGI-jem i zasluzio moj prezir... ono, for life
od meni najdrazih Star Warsa je napravio smecu za 8ogodisnjake... i da, nije snimio posten film od American Graffitija i prvih Star Warsa, a puno je obecavao kad je studirao i druzio se s facama kao Copolla, Scorsese, Milius, DePlalma...




a sta je tek napravio s novim Jonesom, doduse i Spielberg je tu imao svoje prste


nuff said

cham3leon
22-10-2008, 21:10
Mogu i ja ić studirat sa budućim zvijezdama, pa ne znači da ću bit u tom rangu.

Ne pričam o novoj SW trilogiji jer je to čista komercijala kojom čovjek samo želi napuniti džepove, pa ionako nije vrijedno spomena, ali ne možeš reć da je loš redatelj.

SHODAN
22-10-2008, 21:30
Mogu i ja ić studirat sa budućim zvijezdama, pa ne znači da ću bit u tom rangu.

Ne pričam o novoj SW trilogiji jer je to čista komercijala kojom čovjek samo želi napuniti džepove, pa ionako nije vrijedno spomena, ali ne možeš reć da je loš redatelj.

mogu samo rec da je dobar producent, ne i redatelj... ako pogledamo na imDBu vidit cemo da je rezirao samo:

# Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)
# Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)
# Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999)
# Star Wars (1977)
# American Graffiti (1973)
# THX 1138 (1971)

znaci od '77 nije snimio posten film, Episode I-III su filmovi bez vizije u kojima su pixeli glavni glumci, retardirani pixeli kao Jar-Jar imaju velike uloge u fransizi, a darth vader je najobicniji peder... steta sto nije angazirao Spielberga u SW filmovima, mozda bi od njih nesto i ispalo






samo moje misljenje

cham3leon
23-10-2008, 10:41
Pa je Boll bolji od Lucasa?
Šta ja sve ne čujem tu...

Sonic_Moronic
23-10-2008, 18:38
He is defiling the Path of the Lightsaber.

Heretic.

amirix
23-10-2008, 18:52
Ed Wood je režirao niskobudžetne filmove koji su bili toliko loši da su zabavni (Plan 9 From Outer Space :pray: )

Uwe Boll s druge strane snima visokobudžetne filmove koji su toliko loši da su dosadni do bolla (možda ne House Of The Dead kojeg treba gledat dobro pjan)

Ed Wood rules :thumbs2:

phantom_fuxor
24-10-2008, 08:42
visokobužetne? hahahaha XD a baš i ne ulaže neke pare al ok...
npr... gledam po netu lik uloži oko 2 milijuna po filmu >.>



btw.. imdb je meni ok stranica al ima jedna bolja :)

http://www.rottentomatoes.com/celebrity/uwe_boll/

hehe :P alone in the dark 1% XD postal 8%
bloodrayne 4%
xD
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale 4% xD

Babitz
24-10-2008, 09:50
@SHODAN
Ownaju ti avat i ta igra. 8)

Abadon
24-10-2008, 12:04
Uwe Boll sucks bigg time. Covjek ne zna napravit dobrog filma, a postal je nesto najgore sto je napravio

Babitz
24-10-2008, 12:18
Samo je on kriv kaj su ti filmovi zakurac, jel?

phantom_fuxor
24-10-2008, 16:01
Samo je on kriv kaj su ti filmovi zakurac, jel?

većinom da :)
jer je on i redatelj, režiser i producent :P
kako kod kojeg filma :P

ps... da čak je i glumac u jednom (postal) xD

SHODAN
25-10-2008, 18:34
@SHODAN
Ownaju ti avat i ta igra. 8)

Danke 8)



Ma Uwe je car, sve ce vas ownat u ringu.

Babitz
27-10-2008, 07:19
Oke, sad vidim da ti i lokacija i sig isto ownaju :D

Da mi bar radi igra na kompu. ;_;

SHODAN
27-10-2008, 22:23
Oke, sad vidim da ti i lokacija i sig isto ownaju :D

Da mi bar radi igra na kompu. ;_;


cuj, meni radi na Visti i Core 2 Duo Intelovom procesoru... tak da nevidim zasto ju ti nebi mogao pokrenit, bilo da imas XP ili Vistu - imas dosta guideova na Looking Glass forumu, kao i linkove za razne modove, vecu rezu, widescreen mod i brdo stvari


pokusaj

Babitz
28-10-2008, 07:48
Ma e, imam celer333 i R9000 na winxp.
Prema svemu, igra mi MORA radit, al to se prvo treba pečat i ne znam kaj da bi proradilo. Problem je da se kod tog pečanja meni sjebu modeli i kajaznam, a bez tog ne mogu pokrenut, ni sam baš ne kužim. :S

Ma u biti, znam sajt di bi mogao nać kvalitetne uputke, al doma nemam neta pa mi se preko posla baš i ne da.
Al jednog dana...

Al ovaj, mogli bi mi i ontopik :D Sry na oftopiku.

Ne, ček, ja sam moderator ovdje. :O

GaTa666
01-11-2008, 14:06
Uwe je idiot.
Tako sam se veselio sto ce neke igre biti ekranizirane (Dungeon Siege), i onda kad sam to pogledo debelo sam se razocaro.

_ZlayA_
07-11-2008, 22:09
odgledah postal... znajuci kakvu nidjeveznu pricu igra ima i nidjeveznu makljazu, uwe je odradi kolko tolko odgovarajuce nidjevezan film..