PDA

Pogledaj cijelu verziju : Devil May Cry 3 Special Edition Help [REŠENO]



Ghost_Rider
16-10-2008, 14:22
ovako,imam ovu igru dmc 3 se i sad ja neznam kako se tu mjenja oruzje znam za one koje imam al nemogu druge da izaberem,sredio sam podosti onih botova valjda ili kako vec pa sam dosao do misije 9,sad se muci kako se mjenja oruzje to neznam nikako.Moderatori ako tema postoji nemojte je zakljhucati pls,jer mi ovaj Pretražnik ne daje nikakvu vjest o temi za dmc3.Thanks

Edit: Igra je za pc,pa je igram na gamepadu sa analogom,da nebi bilo zabune!

Kenyi
16-10-2008, 15:22
samo mozes nositi 2 oruzja jedne tipe, znaci ebony i ivory i spiral (snajper), to je sa ganovima a od melee mozes nositi isto 2 oruzja tipa cerebrus i angi & ruda . Oruzja se mijenjaju na golden statui.

Ghost_Rider
16-10-2008, 16:06
gdje se nalazi ta golden statua

Kenyi
16-10-2008, 16:14
pa potrazi malo po mapi, uglavnom izgleda kao neka zivotinja koja drzi na ledjima pijescani sat.

Ghost_Rider
16-10-2008, 16:26
koliko sam ja njih presao da neznam ni kakvo bi trbalo izgledati,sad sam u misiji 14 gdje je ono izasla ona nova sparda nekakva ak sam dobro razumio,pa ima neki kip sa bjelom vatrom kod nekih plavih vrata nemogu da ga maknem odatle a nem adrugog izlaza,trazi neku novu tehniku valjda.thanks nekako cu potraziti tu statu-u

Edit: Nasao,pa to ono kad tek pocinjes misiju pa ima ono customize. :D :kill: cijelo vrijeme mi pred ocima stojilo lol

Kenyi
16-10-2008, 16:40
Da, čudi me da si toliko dogurao bez mijenjanja weapona :D

flander
16-10-2008, 17:59
Da, čudi me da si toliko dogurao bez mijenjanja weapona :D


cijelu igru moš prijeć sa pištoljima i onim mačem

sad dali bude ti zabavno ili ne druga stvar