PDA

Pogledaj cijelu verziju : HG spot?



bellatox
15-10-2008, 22:07
Nah... HG shrot... skraceno gamad...

na ponudi imaju 1 proizvod i u rijeci 1 na lageru al tip ga neda jer oce za sebe vjerojatno nema para atm pa tak samo stoji
oke ide on meni to narucit s drugog kraja hrvatske i rezervira mi i kaze dodi za 2 dana

dodem ja 2 dana nakon toga nista...3 dana nakon- nista ... tjedan pođe ja to dobio nisam, pogledam narudzbenicu i vidim da mi je bilo rezervirano do isti dan kad sam narucio a tek 2 dana nakon toga je trebalo doc... aj dobro reko sam sebi ovamo necu makar umro... nakon toga odem u links oni isto 1 proizvod u tom trenutku u rijeci dobio ga odmah platio i oso doma...

svaka cast linksovcima a HG shrot dao bog da vas pokrali....

SkunK
15-10-2008, 22:53
Been there done that.

Constantine
15-10-2008, 22:54
Ne volim tu tgovinu.Uvijek radi netko užasno neljubazan,a i cijene su vise nego u vemil-u ili nekoj drugoj trgovini.

Sickmanno1
16-10-2008, 00:53
Mene smeta sto rade neprofesionalci tamo (barem u BJ)...sjecam se radio je u HGSpotu covjek koji me godinu prije nego sto je kreno radit molio da mu dodem Win XP installirati ^^.

O tome da smo ih ishli testirati da vidimo kak su pametni necu ni pricat...

croat1gamer
16-10-2008, 06:02
Been there done that.
signed
samo nemojte jos ocekivati da vam pocnem nabrajati sve probleme, potrajalo bi

Nodakim
16-10-2008, 10:00
Najlegendarnije kada ne čiste prašinu pa su im laptopi i ostalo sivi i ne vidiš ih :(

mravojed20
16-10-2008, 11:10
Nisam nikad kod njih uzimao ništa, links mi je zasad odličan.

phantom_fuxor
16-10-2008, 12:01
isssssss
hg šrot strah me uć kod njih iako sam se u čku iznenadio jednom :)
preletio sam sve žive trgovine u čku u potrazi za 120mm led plavim ventom, nigdje nije bilo (kojih 20ak trgovina) i na kraju odlučim u hgšranje ić i onak fin prodavač (trgovina 5x5m samo za naručivanje i par izloga) i zadnji ventilator kod njih bio xD

inače su sranje jer su im cijene 2x veće i seru kvake

Babitz
16-10-2008, 13:03
Mrzim HG Spot.

croat1gamer
16-10-2008, 13:37
isssssss
hg šrot strah me uć kod njih iako sam se u čku iznenadio jednom :)
preletio sam sve žive trgovine u čku u potrazi za 120mm led plavim ventom, nigdje nije bilo (kojih 20ak trgovina) i na kraju odlučim u hgšranje ić i onak fin prodavač (trgovina 5x5m samo za naručivanje i par izloga) i zadnji ventilator kod njih bio xD

inače su sranje jer su im cijene 2x veće i seru kvake
privatni obrti su skuplji :P
evo sto mi se dogadalo (jedan dogadaj cu navest)
1. 350kn ati hd 2600, pcpforum
2. 500kn ista grafa, hgsrot
3. 800kn ista grafa, privatnik
zahvaljujem roditeljima na tvrdoglavosti i kupovinu iz hgsrota
zahvaljujem hgsrotu na problemima s driverima
zahvaljujem forumasu c na pomoci i izlazak iz krize neigranja

Outmind
16-10-2008, 20:44
Imam samo jedno iskustvo sa hg-spotom, i ono je jako pozitivno. Naime, pred sada već skoro godinu dana sam u vemilu išao kupovat ovaj komp. Oni od vas koji su pratili hardware tih dana sigurno će se sjetit kako je vladala kronična nestašica radeonki hd 3870. Nakon 2 tjedna natezanja sa vemilom, pukao mi je film i nazvao sam hg spot. Ljudi su mi NA BADNJAK ujutro rekli da će mi otić u zg po karticu, nazvali me oko 6 popodne da dođem po nju. Došao, iskeširao lovu i vratio se kući sretan ko tranzistor. Dakle ne mogu im suditi jer nisam baš imao posla sa njima, ali ono malo što jesam bilo je kao što rekoh izuzetno pozitivno.

phantom_fuxor
17-10-2008, 08:34
privatni obrti su skuplji :P


mda, ko cassandra na FERu >.>

Maloki
17-10-2008, 10:17
Imam samo jedno iskustvo sa hg-spotom, i ono je jako pozitivno. Naime, pred sada već skoro godinu dana sam u vemilu išao kupovat ovaj komp. Oni od vas koji su pratili hardware tih dana sigurno će se sjetit kako je vladala kronična nestašica radeonki hd 3870. Nakon 2 tjedna natezanja sa vemilom, pukao mi je film i nazvao sam hg spot. Ljudi su mi NA BADNJAK ujutro rekli da će mi otić u zg po karticu, nazvali me oko 6 popodne da dođem po nju. Došao, iskeširao lovu i vratio se kući sretan ko tranzistor. Dakle ne mogu im suditi jer nisam baš imao posla sa njima, ali ono malo što jesam bilo je kao što rekoh izuzetno pozitivno.
HGSpot u Karlovcu (ilitiga sadašnja IB Grupa)? Oni su super, kod njih sam bio na praksi i dečki su zbilja super ^^

Babitz
17-10-2008, 10:18
Zaboravio si reć da su super. ^^

Maloki
17-10-2008, 10:53
Sorry, nisam namjerno zaboravio :(

Chappi
18-10-2008, 07:52
Prije 3 godine sam slozio komp kod njih i na kraju su mi budale poslale krivu matičnu :twisted:

kikl0p
18-10-2008, 23:24
u HgSpotu barem nisam dozivio ko u linksu da kupujem najeftiniji ram i onda mi lik kaze da mu platim pivu
ja osto wtf!

St. D.
19-10-2008, 00:58
Ja sam u HGspotu kupio 800 MHz Kingston HiperX radnu, i stvarno je to 800 MHz, prema naljepnici proizvođača na samim modulima, ali oni nikako da prorade na 800 MHz... Rade na 667 MHz... To nije baš direktno HGspotova krivica, ali ono, kužite šta hoću reć.

hrčak
19-10-2008, 16:18
U HG spotu vam sa tavana donose komponente iz POKVARENIH RAČUNALA. Ja to znam jer sam nakon kupnje računala u 1 godini 7-8 puta morao ići kod majstora jer mi je stalno nešto crklo. :thumbs1:

SkunK
19-10-2008, 18:12
Ja sam u HGspotu kupio 800 MHz Kingston HiperX radnu, i stvarno je to 800 MHz, prema naljepnici proizvođača na samim modulima, ali oni nikako da prorade na 800 MHz... Rade na 667 MHz... To nije baš direktno HGspotova krivica, ali ono, kužite šta hoću reć.

Neznam kako moze HGSpot biti kriv za to, pa nije on određivao i stvarao radni takt tog RAM-a, neznam kako je on mogao i utjecati na to ako je bilo zapakirano...

Lord Jambrek
19-10-2008, 20:16
U HG spotu vam sa tavana donose komponente iz POKVARENIH RAČUNALA. Ja to znam jer sam nakon kupnje računala u 1 godini 7-8 puta morao ići kod majstora jer mi je stalno nešto crklo. :thumbs1:

Si razmišljao o tome da je to tvoja krivica? Da ti ne održavaš svoj komp?

SkunK
19-10-2008, 20:35
A ti isto Jambrek...pa zar nije najlakse okrivit nekog drugog? HGspot sigurno ima poseban odjel gdje vade DDR2 memoriju iz kutija i namjerno im snizuju proizvodnu frekfrenciju :)

vex
21-10-2008, 07:07
Ja nemam negativnih iskustava s HGspot-om , ali nemam baš ni neku pohvalu.
Links mi je puno bolji.




u HgSpotu barem nisam dozivio ko u linksu da kupujem najeftiniji ram i onda mi lik kaze da mu platim pivu
ja osto wtf!

Lik se vjerovatno zafrkavao a ti si ga shvatio ozbiljno :)

hrčak
21-10-2008, 20:11
[quote="hrčak":k0zwr1y8]U HG spotu vam sa tavana donose komponente iz POKVARENIH RAČUNALA. Ja to znam jer sam nakon kupnje računala u 1 godini 7-8 puta morao ići kod majstora jer mi je stalno nešto crklo. :thumbs1:

Si razmišljao o tome da je to tvoja krivica? Da ti ne održavaš svoj komp?[/quote:k0zwr1y8]


Napisao sam da mi je riknuo 7- 8 puta u JEDNOJ GODINI,pa zar sam bacao prašinu na njega iz vrećice. :thumbs1:

yvohr
10-11-2008, 13:50
isssssss
hg šrot strah me uć kod njih iako sam se u čku iznenadio jednom :)
preletio sam sve žive trgovine u čku u potrazi za 120mm led plavim ventom, nigdje nije bilo (kojih 20ak trgovina) i na kraju odlučim u hgšranje ić i onak fin prodavač (trgovina 5x5m samo za naručivanje i par izloga) i zadnji ventilator kod njih bio xD

inače su sranje jer su im cijene 2x veće i seru kvake

Ja vec 2-3 godine kupujem u HG Spotu u čku i nemam nikakvih problema, uvijek su ljubazni prema meni etc, jedino ako hocete pod probleme stvati kaj mi je jednom napajanje izgorjelo i jedan disk...

King’s Rider
10-11-2008, 20:36
Ja sam u HGspotu kupio 800 MHz Kingston HiperX radnu, i stvarno je to 800 MHz, prema naljepnici proizvođača na samim modulima, ali oni nikako da prorade na 800 MHz... Rade na 667 MHz... To nije baš direktno HGspotova krivica, ali ono, kužite šta hoću reć.


a da nemaš možda mbo koji podržava do 667 Mhz ?

Herr Schnitzel
10-11-2008, 21:24
[quote="St. D.":wn5pkay7]Ja sam u HGspotu kupio 800 MHz Kingston HiperX radnu, i stvarno je to 800 MHz, prema naljepnici proizvođača na samim modulima, ali oni nikako da prorade na 800 MHz... Rade na 667 MHz... To nije baš direktno HGspotova krivica, ali ono, kužite šta hoću reć.


a da nemaš možda mbo koji podržava do 667 Mhz ?[/quote:wn5pkay7]

Ukrao mi rijeci :)

Maloki
11-11-2008, 09:21
Nope, pogledajte mu specifikacije matične na netu, podržava mu do 1066MHz ^^