PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pozlaćeni Far Cry 2 i C&C Red Alert 3



IgGy
14-10-2008, 21:40
Fanove shootera i RTS igara zasigurno će razveseljeti vijest kako su Far Cry 2 i Command & Conquer Red Alert 3 pozlaćeni, te poslani na umnožavanje, što znači kako će se na policama vaših najbližih trgovina videoigrama pojaviti dok ste rekli "keks". No, oke, skoro pa toliko brzo...

Ubisoftov shooter temeljen na Far Cry franšizi, ali ne i direktno prema Crytekovom prethodniku tako bi se na policama trgovina trebao naći 28. listopada, dok će se EA-ov dugoočekivani RTS, skupa u paketu s lošom glumom u neizbježnim cut-scenama u trećem izdanju na police dućana vratiti 21. listopada. Očekuje se kako bi obje igre u hrvatskim trgovinama trebale stajati oko 350 kn, što ne uključuje i kolekcionarske edicije.

Red Alert 3 ćete moći nabaviti i alternativnim putem, preko EA-ove online trgovine EA Store, dok je Far Cry 2 inače moguće nabaviti i preko Steama, no Ubisoft iz njima poznatog razloga potonje graniči isključivo na područje Sjeverne Amerike.

Deadwalker
15-10-2008, 12:20
Mene opce ne veseli jer krajem mjeseca izlaze 3 predobre igre(ove dvije i Fallout 3) a ja nemam vremena ni jednu posteno odigrat :( Al opet, duga je godina, ljetna susa ce opet doci...

torcida007
15-10-2008, 13:38
Nemam para za sve,ali Far Cry2 uzimam Red Alert 3 me ne privlaći previše. :toilet: :evil: :friends:

THUNDER_DINIX
16-10-2008, 12:05
skupa u paketu s lošom glumom u neizbježnim cut-scenama u trećem izdanju
kojeg su to loseg glumca uzeli? :)

whiskey
16-10-2008, 15:15
skupa u paketu s lošom glumom u neizbježnim cut-scenama u trećem izdanju
kojeg su to loseg glumca uzeli? :)


Onaj šta je glumija upravitelja hotela u sam u kuci 2. :D

THUNDER_DINIX
18-10-2008, 13:49
taj? jel to onaj sto je na recepciji bio? samo su njega prikazali od tamo...