PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje o firewall(ima)



GaTa666
13-10-2008, 21:05
Nedavno sam reinstalirao Windows i instalirao Zone Alarm firewall.
E sad mene zanima dali da ja iskljucim ugradjeni windows firewall tj. zanima me da li dolazi do konflikta izmedju ugradjenog windows firewalla i instaliranog.
Znaci sta vi preporucujete? Da iskljucim windows firewall ili da oba ostavim ukljucena??

zoky
13-10-2008, 21:09
Mislim da se windows firewall automatski isključi kad se instalira neki drugi!
Ako griješim, onda ugasi taj windows firewall!
Inače dobar odabir firewalla... :D

Vedro
13-10-2008, 22:26
ustvari te u početku sam program pita dali želiš isključiti windows firewall ili želiš oba uključena,ja sam isključio windows firewall i ostavio uključen ovaj drugi

THUNDER_DINIX
13-10-2008, 22:34
ja windows firewall nisam posebno iskljucivao, a stavio sam si i zone alarm koji blokira sve zivo i super radi

C
14-10-2008, 08:28
Ja sam uninstallirao Windows-ov Firewall, a druge zaštite ne posjedujem.

GaTa666
14-10-2008, 10:16
Hvala na odovorima.
Sad znam sta mi je ciniti.

SkunK
14-10-2008, 10:31
Windows Firewall je sam po sebi rezidentan od početka tako da ti preporučam da nabaviš neko specijalizirano riješenje. U vidu mi dolaze sada jedino Zone Alarm i Comodo Firewall, iako ako malo proguglaš(ili proyahoojaš, ili proaltavistaš) mozes naici na vrlo dobra besplatna riješenje, pošto što se tiče firewalla konkurencija nije toliko napeta kao kod Antivirusa. Sygate je jedno vrijeme bio vrlo jak na tom području ali sada je, pa mogli bi reći,prestao ažurirati svo Sygate firewall.