PDA

Pogledaj cijelu verziju : Projekt za zimu/Božić



cerberi
10-10-2008, 21:47
Pošto je već 10. mjesec na vratima, a što znači da je božić samo 3 mjeseca udaljen :D i da je vrijeme da se započne neki projekt vezan za zimu iliti Božić ili Novu Godinu. Ja sam planirao započeti nešto kao prošlogodišnji, nedovršeni projekt Mega Dude: In Christmas Adventure ali ovaj put će biti i završen jer će biti puno prije započet.

Tip igre će biti nešto kao arkadna avantura, platformer, na bla na...u glavnom lik će ići okolo naokolo, skupljti, skakati i boriti se protiv nekih čudovišta...Igra će naravno biti u 3d, a biti će radjena u Acknex engine-u. Taj engine većinom podržava sve (više-manje) i biti će sasvim dovoljan za takav tip igre...i više nego dovoljan ustvari.

Za takvu igru ne treba uopće puno ljudi, mislim da bi 3 čovjeka (računajući i mene) bilo dovoljno. Znači treba mi 2 čovjeka koji su voljni raditi na takvoj igri od samog početka (znači od smišljanja priče i koncepata), a koji su nadasve modeleri, animatori ili 2d dizajneri. Ja sam programer tako da mi još jedan ne treba jer bi taj morao naučiti jezik od Acknex engine-a. Treba mi znači modeler, a bilo bi super da zna i raditi teksture i animirati i treba mi 2d dizajner, čovjek koji će napraviti menu, panele, dugmadi,...2d art.

Igra neće biti prodavan i izdavana (ako postignemo zapanjujući dobru razinu grafike i gameplaya igre onda će se naravno prodavati), nego će biti freeware tj. besplatna.

Ja se iskreno nadam da ima dobrovoljaca i ljudi voljnih raditi na takvoj igri. Naravno raditi će se u slobodnom vremenu, neće biti nekakvih striktnih rokova, samo se nadam da to slobodno vrijeme neće biti 1-2 sata u tjednu.

LorlonWarrior
13-10-2008, 00:18
Ja bi pomogo al sam kita od programera tako da ništa... Jedino ako treba ideja za priču ili nešta što običan smrtnik može uradit, onda sam tu :D

cerberi
13-10-2008, 12:44
ako znaš modelirati, animirati, raditi teksture javi. ili ako znaš crtati panele i meni za igru isto se javi

LorlonWarrior
13-10-2008, 18:14
ako znaš modelirati, animirati, raditi teksture javi. ili ako znaš crtati panele i meni za igru isto se javi

Uff bojim se da je to off my limit... :(