PDA

Pogledaj cijelu verziju : Čišćenje povijesti u zadnjem Firefoxu



The Great Duck
09-10-2008, 19:15
Eto,u zadnje vrijeme sam posjećivao neke stranice koje ne bih trebao posjećivati :wink: i mater mi izgleda počinje to kužiti,pa želim to izbrisati iz povijesti u zadnjem Firefoxu.Prije je to bilo jednostavno,samo se trebalo klikniti na "Show in sidebar",i onda izbrisati mapu s tim stranicama,no sada ne vidim nigdje tu mogućnost,samo "show all history",a tu nema onih mapa sa posjećenim stranicama,i brisanje jedne po jedne stranice je dosta dosadno,zamorno i dugo traje,pa bih volio da mi netko kaže što trebam napraviti (i usput,kako izbrisati google-u iz memorije pojmove koje smo tražili)?

C
09-10-2008, 19:30
Misliš na Gran Paradiso browser, koji je u biti budući i najnoviji browser od Firefox-a, jer je sve na istom engine-u.
Sve jedno. Ne bih ti sada znao na pamet, ali možeš obrisati doslovno sve od Firefox-a, postavke njegove, bookmarkse, history i baš sve-sve, pa kada ga pokrećeš nema u sebi ama baš ništa.

Probaj ovako:
C:\Documents and Settings\user_acc\Local Settings\Application Data\Mozilla i tamo možeš imati folder od Firefox-a, od Mozille, od Gran Paradiso-a i sličnih. Pa tamo to sve možeš obrisati, tamo ti se inače spremaju e-mailovi iz Mozilla programa i sve što ima veze sa Mozillom se tamo sprema. Obrišeš od tamo ama baš sve, Firefox će ti opet raditi, bez problema, ne brini.
I naravno, pored toga, možeš očistiti internet cache i slične foldere gdje se spremaju neki fileovi sa net-a, i/ili nekim programima tipa CCleaner.

Kada tamo obrišeš folder "Mozilla", u biti ćeš obrisati sve mailove koje si imao u Mozilla programu/programima, sve opcije od Mozille koje si podesio, cijelu povijest i ama baš sve, tako da ti ostaje Firefox svjež, kao da je sada instaliran i nema u njemu ničega osim samog browser-a koji je spreman za rad. ;)

2accurate
10-10-2008, 16:44
hm.....zas ne jednostavno...tools > options > i dolje si sredis settingse za clearanje private data i jednostavno to zbrises klikom misa ?

blood4me
10-10-2008, 18:28
Ma pokreni CCleaner i gotovo :thumbs2:

Cthulhu
10-10-2008, 19:31
TOOLS>CLEAR PRIVATE DATA

Herr Schnitzel
10-10-2008, 19:41
Priznanje da posjecujes prljave stranice?

THUNDER_DINIX
10-10-2008, 22:31
Ma pokreni CCleaner i gotovo :thumbs2:
to je dobra stvar da, tako ja u zadnje vrijeme cistim

narf
11-10-2008, 06:57
Priznanje da posjecujes prljave stranice?

ni meni to nikad nije jasno kod klinaca.. valjda je uzbudljivije skrivati.

The Great Duck
11-10-2008, 19:32
Nisu to sam prljave stranice...ima i drugih stvari koje ona baš ne bi rado vidjela,a ja ne želim dobivati neke kazne za to.

narf
12-10-2008, 00:37
Nisu to sam prljave stranice...ima i drugih stvari koje ona baš ne bi rado vidjela,a ja ne želim dobivati neke kazne za to.

znam da zabadam nos, ali koje su to stvari :D

The Great Duck
12-10-2008, 14:19
Ove druge?Pa,recimo da ima veze s jednim nebeskim tijelom i jednim slovom abecede...

narf
12-10-2008, 18:16
jel okruglo slovo abecede? :D

The Great Duck
13-10-2008, 17:40
Jest,ali djelomično.

C
13-10-2008, 17:50
Možeš u browser-u, ako želiš obrisati linkove na kojima si bio, odeš na strelicu pokraj prostora za upisivanje linka, i kada ti se pokaže lista, stisneš prema dolje i samo držiš Delete. To ti je čisti laički način.

@The Great Duck - Reinstalliraj sig. WoF je pao davne 1931.-e. :rotfl: