PDA

Pogledaj cijelu verziju : Potrebni driveri za matičnu [Riješeno]



C
09-10-2008, 19:00
Dakle, imam "pacijenta" koji nema drivere od matične. Da stvar bude bolja, matična mu je serverska koliko sam skužio i zbog nedostatka drivera, PC mu ne funkcionira kako treba, pa je još uz sve to stavio i SP3, a OS mu je XP, naravno. Ne može ni internetu pristupiti, jer se spaja preko rutera, koji treba biti spojen na USB, a ni USB drivere nema, pa ni to ne radi (U Device Manageru mu fale tzv. 4 drivera, USB, PCI, Bridge, kontroleri i sl., ali je sve vezano za matičnu, ne znam ovako na pamet.).

Evo rezultati koje sam uzeo preko Everest-a Ultimate:
http://chaos.server.drivehq.com/test_server/report.htm

Pogledajte malo i pokušajte mi naći te drivere, da mu to downloadam. Inače u tim spisima sam našao da mu je matična Infinity NF4X. Iako nema dosta nedetektiranih stvarčica, poput grafičke, ali možete sve razumjeti kada vidite recimo da je grafičke famozni "Unknown", pa kada vidite "RV", znate da je grafička ATI-evka, i sl.

Edit: Našao sam na službenim stranicama DFI-a sve drivere za točno tu matičnu ploču, pa ću ih probati. Ukoliko netko ima istu takvu matičnu, i njezin pripadajući CD, može ga uploadati kao ISO sliku.