PDA

Pogledaj cijelu verziju : Generic Host na mom računalu...



Gaabi
09-10-2008, 18:43
Eto ovaj mi se problem pojavio otprilike 2 mjeseca...nisam imao toliko vremena za to riješit pa sam sad odlučio pitat vas stručnjake za računala u mom slucaju software...PROBLEM je u tome kad stojim na internetu pojavi mi se poruka generic host...te kad kliknem na don't send pojavi mi se mali prozorčić na kojima se odbrojava jedna minuta...nakon toga računalo mi se resetira i tako ponovno...ta poruka mi dolazi svakih 10 min. provedenih na internetu,ali kad sam isključen ne pojavljuje se ništa....tražio sam riješenje za ovaj problem na internetu,ali mi mnoštvo windowsovih patcheva nie pomoglo....MOLIM VAS POMOZITE,jer mi to kvari zabavu na netu

UNAPRIJED HVALA

C
09-10-2008, 19:57
Tu poruku možeš ugasiti tako da odeš na Start menu>Run i ukucaš "shutdown -a" (bez navodnika).
A kako ćeš to riješiti, hmm, vjerojatno je Windows osakaćen, pa kada mu zatreba neki DLL njega nema i sl., pa ti ide resetirati. No u svakom slučaju, pokušaj tako da očistiš PC svakakvim programima.

Gaabi
10-10-2008, 16:05
nego jeli to zbog nekoga virusa...ili možda zbog nekog programa koji mi šteti kompu..???

isprobava sam ovo sa runom...nije mi baš uspilo

C
10-10-2008, 16:07
Pa moguće je do svačega. Virus, HDD ili neki drugi hardware kvar, postavke programa, općenito neki software, itd. Svašta je moguće. Ne znam ti točno.

2accurate
10-10-2008, 16:41
mislim da se bas neisplati se sad igrat s repairanjem windowsa svakojakim programima, radje reinstalirat cijele win.......jesi probao s raznim browserima surfat...mozda ti je taj koji koristis u nekakvom "kvaru" ?

Gaabi
11-10-2008, 19:01
možda mi je problem u internet exploreru jer u svaku punu uru se pojavi poruka o erroru na njemu...jesam vam šta time pomogao

Gaabi
18-10-2008, 07:51
Ima li još tko koji odgovor???