PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lionheart: The Legacy of the Crusaders



Death By Sexy
09-10-2008, 13:15
Ovo je jedan od meni najdražih rpga uz divine divinity... Ponovo sam ga usnimio i oduŠevio me.. U igri birate između 4 rase demokin feralkin human i sylvant... Ja sam izabrao feralkin što je nekakv beast il tak neš... I na početku birate spirita koji obitava u vama što je povezano sa branchom magije koju ćete koristiti.. Igru započinjete u Barceloni i uglavnom tamo nisu oduševljeni što ste druge rase i što iamte "magiju".. Ideje s gradom i likovima su im, bar po meni fenomenalne.. Na početku vas spašava Leonardo DaVinci, a još susrećete Cortesa, Makjavelija, Šejkspira, Torkemadu, Nostradamusa itd.... Muzika mi je odlična, baš onako atmosferična. A što se tiče grafike, ona je solidna.. magije su lijepe al likovi su malo bezvezni...
Vjerojatmno vas nije puno čulo za igru pa kome se da nek proba

whiskey
09-10-2008, 16:04
Povijesne cinjenice sa križarima i saladinom uz malo fantazijskog zacina i dobijete ultra zanimljivu i atmosfericnu igru. Također preporuka svim RPG-ovcima, ako je uspijete nabavit :)

Mr Vercetti
16-07-2009, 12:22
Ja sam proigro demo i sviđa mi se. Jako.

The Boz
16-07-2009, 12:38
Prvih 33% igre(Barcelona) je čarobno. Zaljubio sam se u to na prvi pogled.... Da Vinci, Križari, upoznavanje... Grafika genijalna, mnogo flashy efekata... I onda igra krene nizbrdo tolikom brzinom da je to nevjerojatno. Borba je apsolutno frustrirajuća, ništa nije balansirano, a napredak kroz igru je limitiran smao i jedino količinom novca za health potione. I da, borba sa ičim osim Revanantima i bossovima je jednostavno dosadna, dok bossovi zahtjevaju po desetak reloadova...

Outmind
16-07-2009, 13:14
Oduvjek sam to želio igrat, a sad mi se iso ovaj hoću reć cd kiseli već jedno 3 mjeseca doma. Morat ću i to nakon formata isprobat...

la50
16-07-2009, 14:35
Meni ta igra nikad nije sjela.Jedno 5 puta sam je pokušao odigrat,ali bi uvijek odustao od nje nakon neka 2-3 dana.Neznam kako objasnit to što mi se kod nje ne sviđa,paše mi vrijeme u kojem se odvija radnja.Valjda jer nisam baš rpg tip.

WAR-ELEMENT
16-07-2009, 18:50
Odličan mada malo poteži rpg veoma sam daleko stigo,mada žao mi je sto je nisam prekuco mada nije mi puno ostalo.Zna li iko kakav je kraj??

Mr Vercetti
17-07-2009, 14:29
Malo "poteži" je već u demou.

whiskey
18-07-2009, 13:52
Odličan mada malo poteži rpg veoma sam daleko stigo,mada žao mi je sto je nisam prekuco mada nije mi puno ostalo.Zna li iko kakav je kraj??

Kraj je ok.. :D

kulamasta
19-07-2009, 03:31
Barcelona je fantasticna, u maniri Fallouta, tri linije Questova, ovisno koju frakciju izabrali (3 frakcije), side questovi...

Atmosfericno, napeto, zanimljivo...

Nakon Barcelone igra se pretvara u 100% Diablo klon i to joj je mana...

Stvarno mi nije jasno gdje je bio problem da ubace jos barem jedan konkretan grad...

Dakle, nakon Barcelone pada u kvaliteti al se da odigrat...

Stovise, osobno sam ju zavrsio 2 puta i sve u svemu, unatoc tome sto je moglo i bolje, zadovoljan sam.

shai_hulud
19-07-2009, 06:38
jako simpatičan rpg. Iako zbog već navedenih sitnica isto nisam zdural do kraja (a i kak nakupljam godine sve više sam picajzlast za igre). Dizajnom me podsjećao na Arcanum, koji je, iako je imal svoje mušice, bio puno bolji konačni proizvod.

baldrick_
29-07-2009, 01:40
jel vi hrvati kažete šejkspir ili šekspir? pošto bih ja rekao da se to čita šejk - shake - ake - ejk, a ne ek kao što mi kažemo..

Death By Sexy
29-07-2009, 09:22
A to sam ja tako bezveze napisao.. Pišemo Shakespeare, a čitamo šejkspirSvaljda.. Kao i na engleskome.

Mr Vercetti
31-07-2009, 12:38
Death By Sexy biti u pravu.

skitkid
22-08-2009, 09:47
ma jebenica je.

System
03-04-2010, 06:09
Igrao sam je skoro. U Barseloni kad je bilo odusevio sam se kako je dobro, medjutim kasnije me je smorila pa je bilo tipa "Danas cu, sutra cu preci" i onda sam reinstaliro winse i sad mi mrsko opet pocinjati. Uglavnom dobra je igra vidjeti sve te umove na jednom mjestu... :)