PDA

Pogledaj cijelu verziju : Konzole



kulamasta
10-05-2006, 21:07
Pljuc! :D

Jerry
10-05-2006, 21:08
:hangin: :hangin: :hangin: ovo treba sa konzolama

MindReader
10-05-2006, 21:15
Pljuc! :D
WOW!! što smo rječiti!! :rotfl:

zaš pljucaš na konzole, sad kad ti iggy dojde i razljepi te džojstikom

mrs.croft
10-05-2006, 21:16
Pljuc! :D

a zašto???

Play Station i Nintendo 64 su remekdjela,kao i njihove igre.

GrannyKiller
10-05-2006, 22:51
Pljuc! :D

a zašto???

Play Station i Nintendo 64 su remekdjela,kao i njihove igre.

novije konzole su fora, ali kad bolje razmisliš, sve se to da i sa PC-om, samo na njemu igre imaju 3 puta jaču grafiku :pray:

ali ne bih imao ništa protiv da mi netko da Xbox 360 za doma :pray:

JedimiNjoke
10-05-2006, 23:02
Konzole su mi štos kad se skupi društvo, konzola - gajba pa se baci PES 5 il tak neš...
PC mi je uvijek i svugdje 8) Jednostavno mi je bolji od konzola.

Eddie9
10-05-2006, 23:09
konzole sux
cak mi je i nogomet postao jadan na konzolama jer sam se navikao na tipkovnicu...u svakom pogledu konzola vs PC nema sanse nikakve
imao sam priliku nabaviti ps2 ( davno) ali sam radije komp malo uredio

kulamasta
10-05-2006, 23:10
Konzole su mi štos kad se skupi društvo, konzola - gajba pa se baci PES 5 il tak neš...
PC mi je uvijek i svugdje 8) Jednostavno mi je bolji od konzola.

pes5 i gajba... za to ti netreba konzola.. to mozes i sa picekom bez beda... :D

JedimiNjoke
10-05-2006, 23:13
Ma znam, al lakše ti je pijanom igrat na onom bloody joysticku, znam da ima i za komp, al oni Sonyevi su mi tak super za zafitiljit negdje kad primim neki šupski gol. :kill:

kulamasta
11-05-2006, 01:24
imam ti ja Logitechov RumblePad2... identican je onome sa plejke... mozda cak i bolji sto se tice same kvalitete i izdrzljivosti...

drvce
11-05-2006, 02:15
i dont like them, ali se nebi žalil da je imam. :naughty:

Gothmog
11-05-2006, 09:23
hehehehe....jedina konzola,koja je vrijedna spomena,jest jedini i neponovljivi (o kome je vec bilo rijec na ovome forumu)

:pray: RAMBOS:pray:

goGAMERo
11-05-2006, 12:50
Play Station i Nintendo 64 su remekdjela,kao i njihove igre.


Apsolutno se slažem, imam PS 1 & 2, a nitendo 64 sam obožavao, a i obožavam, mada nikad nisma imao ništa protiv konzola, osim onih prenosnih, to su mi sranja i uvjek će biti, osim PSP-a! :rotfl:

IgGy
11-05-2006, 19:40
1 4m 73h c0n50l3 f4nb0i 4nd 1 7h1nk g4m3p4d5 pwn5 k3yb04rd5!!!!!!!11111

kulamasta
11-05-2006, 19:59
1 4m 73h c0n50l3 f4nb0i 4nd 1 7h1nk g4m3p4d5 pwn5 k3yb04rd5!!!!!!!11111

hehehe

kak ti se ovo slagalo i pisalo... malo ti je dosadno, a?

gamer4life
11-05-2006, 21:45
Ja nemem nish protiv konzola 8) ,možda si i kupim PS3 :pray: ,on mi e nekak draži od XBOX360 :D

Prince
12-05-2006, 11:59
ja imam ps 2 i odlična je zamjena za komp 8)

Cassious Vexx
12-05-2006, 16:25
joystick owna keyboard al mislim dajte, pa kakve su to "igre" legend of kay, možda black, i ff to je dosta dobro al the sivonja je imao bolje ff-e

goGAMERo
12-05-2006, 17:10
ja imam ps 2 i odlična je zamjena za komp 8)

:pray: :pray: , istina, ima predobrih igara, i ekskluzivs, koje bi svaki "pravi" gamer, ukoliko ima kakve takve financijske mogućnosti, trebao ODIGRATI!

17-05-2006, 09:01
ja imam playstation 1 i 2 a jedino sam ih kupio da igram Final Fantasy, Metal gear solid i tomb raider

JedimiNjoke
17-05-2006, 09:06
1 4m 73h c0n50l3 f4nb0i 4nd 1 7h1nk g4m3p4d5 pwn5 k3yb04rd5!!!!!!!11111

Tek sam sad ovo vidio, presmiješno... :rotfl:

Jerry
17-05-2006, 09:10
oa imam i ja PS2 i PS1 i uskoro idem kupiti X-Box 360 zbog obliviona ali PS2 igram samo nogomet i trke PS1 ništa a uskoro ću možda igrati na X-Box 360 nešto drugo osim obliviona ovisi ali opet govorim komp je nezamjenjiv

Prince
18-05-2006, 18:53
oa imam i ja PS2 i PS1 i uskoro idem kupiti X-Box 360 zbog obliviona ali PS2 igram samo nogomet i trke PS1 ništa a uskoro ću možda igrati na X-Box 360 nešto drugo osim obliviona ovisi ali opet govorim komp je nezamjenjiv
zamjenjiv je kad se komp pokvari :D

Tony
20-05-2006, 22:36
i dont like them, ali se nebi žalil da je imam. :naughty:



Slažem se

Fencing_LORD
22-05-2006, 19:48
Jedina prednost konzola pred kompom je to što ih ne moraš kupovat svake dvije godine, inače su mi glue.

Čitam ja jednog dana kod bratića(stalno se koljemo - on pljuje po kompu, a ja po konzolama. Najgluplje mi je kad kaže:"Da, ali na playki možeš na Internet i slušat glazbu." U trenutku tog argumenta proljev mi počne izlazit na usta.) jedan konzolaški časopis čiji bi hrvatski prijevod bio "IGRIVOST" i vidim ja kako pljuju po nama PCjašima. Znate šta - došlo mi je da im odem u redakciju i porazbijam konzole po glavama. :twisted: :twisted: :twisted:








ISPRIČAVAM SE AKO JE ZA NEKOGA OVAJ POST BIO UVREDLJIV JER MI TO SVAKAKO NIJE BILA NAMJERA. :D :D



























(MOŠ MISLIT!!!!!!!!!!!) :fof: :fof: :fof: :fof:

Johnny68
01-06-2006, 23:51
330 mhz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafička : nešto između Geforce 3 & 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kopiram krešu lauša!!).... Pa stvarno...........

mr_solidus
02-06-2006, 10:46
330 mhz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafička : nešto između Geforce 3 & 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kopiram krešu lauša!!).... Pa stvarno...........

da...pa su na kraju tih 330 mhz bolje iskorištena nego 3000.
Gran Turismo 4 i MGS3 idu na toj konfiguraciji :wink:
a da ne spominjem Resident evil 4.

slabi su vam argumenti dečeci. :boohoo:

goGAMERo
02-06-2006, 14:52
330 mhz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafička : nešto između Geforce 3 & 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kopiram krešu lauša!!).... Pa stvarno...........

Brate istina je to, al konzole znaju puno bolje iskoristit hardver nego PC

Primjer super grafika u God of War, GT4, slažem se da je salbo, ali vala nije sve ni u PC-u!

Johnny68
02-06-2006, 15:58
330 mhz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafička : nešto između Geforce 3 & 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kopiram krešu lauša!!).... Pa stvarno...........

Brate istina je to, al konzole znaju puno bolje iskoristit hardver nego PC

Primjer super grafika u God of War, GT4, slažem se da je salbo, ali vala nije sve ni u PC-u!
Goga pa zar ti nisi okorjeli PISIJAŠ?!!!

Johnny68
02-06-2006, 16:01
330 mhz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafička : nešto između Geforce 3 & 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kopiram krešu lauša!!).... Pa stvarno...........

da...pa su na kraju tih 330 mhz bolje iskorištena nego 3000.
Gran Turismo 4 i MGS3 idu na toj konfiguraciji :wink:
a da ne spominjem Resident evil 4.

slabi su vam argumenti dečeci. :boohoo:
Ja nisam rekao da igre na konzolama nisu optimizirane, al' pc je pc, što god Vi rekli........ :fof:
PS. zašto Crysis ne izlazi za novu generaciju konzola??????? :fof:

goGAMERo
02-06-2006, 16:01
Brate pa ofkorz da jesam, ali heboga ti ni konzol enisu za baciti! 8)

Rekao sam ti jučer da volim odigrati neke ekskluzive koje "pravi" gamer bi trebao! 8)

Babitz
02-06-2006, 16:52
Rekao sam ti jučer da volim odigrati neke ekskluzive koje "pravi"
inače, navodnici često označavaju suprotno od riječi koja je pod navodnicima tako da si za sebe reko da si wannabe gamer :o

goGAMERo
02-06-2006, 17:34
Ajd sada ga presras, fakat neznam što je tebi danas, od ongoa na MSN-u do ovoga sada! :) To pod navodnicima pravi, aludiram na one gamere koji imaju malo bolje financijsko stanje, pa si mogu priuštiti i pored kavkog tskvog PC-a i konzolu! Zato kažem, a i sramota je da se ljudi ograničavaju na jedenu platformu! :) Nemojte da Osirus-a citiram! :) BTW. Iako sam ajmo reć okorjeli PC-jaš, volim i konzole, i nemojte ovakve topice pretvarati u sranja kao konzole sux, jer to nisu zaslužile!

mr_solidus
02-06-2006, 19:16
330 mhz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafička : nešto između Geforce 3 & 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (kopiram krešu lauša!!).... Pa stvarno...........

da...pa su na kraju tih 330 mhz bolje iskorištena nego 3000.
Gran Turismo 4 i MGS3 idu na toj konfiguraciji :wink:
a da ne spominjem Resident evil 4.

slabi su vam argumenti dečeci. :boohoo:
Ja nisam rekao da igre na konzolama nisu optimizirane, al' pc je pc, što god Vi rekli........ :fof:
PS. zašto Crysis ne izlazi za novu generaciju konzola??????? :fof:

Kako ti to znaš? i prvi Far Cry je izašo na konzolama.
Tj, neznam ni jednu supercool exkluzivu za komp zbog koje konzolaši plaču.


Ja nisam rekao da igre na konzolama nisu optimizirane, al' pc je pc, što god Vi rekli........ :fof:

šta god to značilo.

W3DR4N
02-06-2006, 19:38
PS. zašto Crysis ne izlazi za novu generaciju konzola??????? :fof:

Jer igra služi samo i jedino kao prezentacija DirectX-a 10.

goGAMERo
02-06-2006, 19:52
Ma zna to kvesić( johhny) nego se zajebava, baš smo o tome pričali jučer!
BTW. Jel netko od vas na PCP-u planira kupiti nINTEDNO WII!?

Prince-Artas
02-06-2006, 20:31
PS. zašto Crysis ne izlazi za novu generaciju konzola??????? :fof:

Jer igra služi samo i jedino kao prezentacija DirectX-a 10.

al xbox 360 ne podržava dx10

Vlatko Galić
04-06-2006, 14:32
Meni više vrijedi wc školjka nego konzola. :twisted:

goGAMERo
04-06-2006, 15:17
Meni više vrijedi wc školjka nego konzola. :twisted:


LoL, po čem ti dereš! po mobitelu! :)

kulamasta
04-06-2006, 20:19
PS. zašto Crysis ne izlazi za novu generaciju konzola??????? :fof:

Jer igra služi samo i jedino kao prezentacija DirectX-a 10.

Mislim da ce to biti jedna jako lijepa prezentacija... :D

Babitz
04-06-2006, 20:37
PS. zašto Crysis ne izlazi za novu generaciju konzola??????? :fof:

Jer igra služi samo i jedino kao prezentacija DirectX-a 10.

Mislim da ce to biti jedna jako lijepa prezentacija... :Di samo lijepa, ništa više od prezentacije neće biti

dugi
04-06-2006, 20:57
Pricekajmo kraj godine,nabit cu vam na nos izreceno :)

Wildboy
04-06-2006, 21:49
Ma zna to kvesić( johhny) nego se zajebava, baš smo o tome pričali jučer!
BTW. Jel netko od vas na PCP-u planira kupiti nINTEDNO WII!?

Ja namjeravam :twisted:

A Crysis je to što kaže Wedran. I mislim da bi mogao izać na konzolama nove generacije, za sad se šuška...

Babitz
04-06-2006, 21:58
ovdje se sve doživljava next-gen samo kao grafički superiorniji izgled. jebo takav next gen

W3DR4N
04-06-2006, 22:42
ovdje se sve doživljava next-gen samo kao grafički superiorniji izgled. jebo takav next gen

Jeste, baš to. Sad bih se raspisao, ali preumoran sam za bilo kakve podhvate. Ništa, samo bih napomenuo kako je "next-gen" shvaćen preneozbiljno. Iako će najavljeno biti višestruko ispunjeno, znači audio-vizualna strana igara će blistati, druge bi strane mogle ostati ono šta jesu, a možda čak i nazadovati. Jednostavno će se previše vremena. Ono šta očekujem od next gena je bolja uporaba terena, daleko nelinearnije igre, kojima će naše radnje potpuno utjecati i još koješta. Dobivam li samo grafiku, to je mačak u vreći, a ne next-gen.

Babitz
04-06-2006, 22:49
ali dakako da će ovaj next gen biti popraćen velikim aplauzom

kulamasta
04-06-2006, 23:07
Neznam samo tko je za ovu generaciju konzola izmislio naziv "next-gen"???

Totalna glupost! Svaka nova konzola u odnosu na staru je svojevrstan next-gen, a sada se za ovo trubi posebno ko da su do sada sve generacije konzola bile iste, a eto sada, sa novom plejkom i x kutijom dobivamo nesto novo, dosada nevidjeno!

Naposlijetku, svaka nova generacija PC grafickih kartica je svojevrstan Next-Gen pa se ne trubi toliko o tome... Pa normalno da i pleyka nova i 360 shit ima bolju grafiku od prethodnih konzola kao sto je normalno da 7900 moze prikazat bolju grafiku od 6800 pri nekom normalnome frame rateu, pa opet toliko ne trubimo o tome.

A ovo sa next gen konzolama me fakat iritira vise! Covjek bi pomislio da ce to biti nesto nevidjeno! ...a nemogu jos niti Far Cry po grafici nadmasiti...

Briju na neki Unreal 3 engine kao da je samo za konzole... btw... u odnosu na novi cry engine taj unreal mi djeluje pomalo smijesno... no dobro... pri cekat cemo da i jedno i drugo izadje na trziste...

Jednostano mislim da se preveliki hype digao oko tih novih konzolica kao da donose neznam sta...

Marcellius09
04-06-2006, 23:33
neznam ni ja stavljaju neke screnove a kad izade konzola grafika je tri puta losija samo se preseravaju i ona cijena od konzola nije normalna

Johnny68
05-06-2006, 09:40
neznam ni ja stavljaju neke screnove a kad izade konzola grafika je tri puta losija samo se preseravaju i ona cijena od konzola nije normalna
U potpunosti se slažem. Uvijek napale kupce prije izlaska konzola, ali se sve vrl obrzostiša i opet PC zavlada. Tako će viti i sada... :fof:

goGAMERo
05-06-2006, 17:33
Neznam samo tko je za ovu generaciju konzola izmislio naziv "next-gen"???

Totalna glupost! Svaka nova konzola u odnosu na staru je svojevrstan next-gen, a sada se za ovo trubi posebno ko da su do sada sve generacije konzola bile iste, a eto sada, sa novom plejkom i x kutijom dobivamo nesto novo, dosada nevidjeno!

Naposlijetku, svaka nova generacija PC grafickih kartica je svojevrstan Next-Gen pa se ne trubi toliko o tome... Pa normalno da i pleyka nova i 360 shit ima bolju grafiku od prethodnih konzola kao sto je normalno da 7900 moze prikazat bolju grafiku od 6800 pri nekom normalnome frame rateu, pa opet toliko ne trubimo o tome.

A ovo sa next gen konzolama me fakat iritira vise! Covjek bi pomislio da ce to biti nesto nevidjeno! ...a nemogu jos niti Far Cry po grafici nadmasiti...

Briju na neki Unreal 3 engine kao da je samo za konzole... btw... u odnosu na novi cry engine taj unreal mi djeluje pomalo smijesno... no dobro... pri cekat cemo da i jedno i drugo izadje na trziste...

Jednostano mislim da se preveliki hype digao oko tih novih konzolica kao da donose neznam sta...


Da brate, ali konzole puno bolje iskoriste hardver, zato i davaju ljepšu bolju grafiku u početku, mada će to PC za koju godinu prešišati!

Lord of Darkness
05-06-2006, 18:27
Da ali nadogradnja računala će te izaći više para za istu grafiku nego konzola. Konzolu kupiš i miran si godinu ili dvije, a za računalo svaki mjesec nešto novo pa ti troši pare da možeš igrati neku novu igru.

goGAMERo
05-06-2006, 20:14
Da ali nadogradnja računala će te izaći više para za istu grafiku nego konzola. Konzolu kupiš i miran si godinu ili dvije, a za računalo svaki mjesec nešto novo pa ti troši pare da možeš igrati neku novu igru.


Ali zato se kvaliteta jednog PlayStation-a 2 nemože ni mjeriti s kvalitetom PC-a, njegovom dugovječnosti . . ., vjeruj mi kod konzola samo pazi koliko smije raditi, ovo ono, pazi na laser, da ne dodje prasina, a po PC-u deri, kakvom takvom!

W3DR4N
05-06-2006, 20:37
...a za računalo svaki mjesec nešto novo pa ti troši pare da možeš igrati neku novu igru...

Iluzija. Ni računala ne zahtjevaju tako aktivnu nadogradnju.

goGAMERo
05-06-2006, 20:41
Ako ste baš gejmer, ekonomski gledano normalno da vam je isplativije uzeti konzolu, ali opet ima oni SAMO TO! 8)

Prince
06-06-2006, 12:24
Ma PC rula , a i ne moraš baš svako mjesec dana nadograđivat to je jedino ako svaku novu igru igrat namax.

goGAMERo
06-06-2006, 19:40
Evo za raju jedna slika pa nek se zabavljaju! :)
http://img473.imageshack.us/my.php?imag ... 6028gq.jpg (http://img473.imageshack.us/my.php?image=uppp376028gq.jpg)

Sonic_Moronic
06-06-2006, 20:30
Uh...
Pa, jednostavno kupujte konzole ili PC ovisno o žanrima koje volite.
Na konzolama RPG-ovi jednostavno NE RADE, kolko god se trudili.
RPG bez miše ne mogu zamisliti.

mr_solidus
06-06-2006, 22:10
Uh...
Na konzolama RPG-ovi jednostavno NE RADE, kolko god se trudili.
RPG bez miše ne mogu zamisliti.

A da ti kažem koji su najbolji RPGovi? definitivno ne oni izašli na PCu. :wink: ako se oni uopće mogu nazvat tim imenom. :-x

kulamasta
06-06-2006, 23:05
nemojte mi sada o konzolaskim rpg-ima...

Malo proucite sto je "RPG"

http://www.wizards.com/

mr_solidus
07-06-2006, 13:23
nemojte mi sada o konzolaskim rpg-ima...

Malo proucite sto je "RPG"

http://www.wizards.com/

? :naughty:

Lord of Darkness
07-06-2006, 13:54
Uh...
Pa, jednostavno kupujte konzole ili PC ovisno o žanrima koje volite.
Na konzolama RPG-ovi jednostavno NE RADE, kolko god se trudili.
RPG bez miše ne mogu zamisliti.

Tako je i moj prijatelj razmišljao. Ali umijesto miša stavi joystick (proučite malo riječ joy-stick, lol).


nemojte mi sada o konzolaškim rpg-ima...

Malo proucite sto je "RPG"

Ne možeš uspoređivati Magic the Gathering s PC igrom. Igra je igra, a karte su karte. I plus Magic nije ni do koljena Oblivionu.

W3DR4N
07-06-2006, 14:50
nemojte mi sada o konzolaškim rpg-ima...

Malo proucite sto je "RPG"

Ne možeš uspoređivati Magic the Gathering s PC igrom. Igra je igra, a karte su karte. I plus Magic nije ni do koljena Oblivionu.


Zanimljivo je kako si iz WOTC-a izvukao samo Magic, iako je to samo jedan set karata, dok ta firma nudi mnogo više. Obrati pozornost na izbornik s lijeve strane i drugi podebljani naslov. Na to je mislio Kulamasta. Šta se tiče Magic vs Oblivion, prvo kažeš da se ne mogu uspoređivati, potom da mu Magic nije ni do koljena. Gaziš vlastite riječi.

Lord of Darkness
07-06-2006, 15:15
nemojte mi sada o konzolaškim rpg-ima...

Malo proucite sto je "RPG"

Ne možeš uspoređivati Magic the Gathering s PC igrom. Igra je igra, a karte su karte. I plus Magic nije ni do koljena Oblivionu.


Zanimljivo je kako si iz WOTC-a izvukao samo Magic, iako je to samo jedan set karata, dok ta firma nudi mnogo više. Obrati pozornost na izbornik s lijeve strane i drugi podebljani naslov. Na to je mislio Kulamasta. Šta se tiče Magic vs Oblivion, prvo kažeš da se ne mogu uspoređivati, potom da mu Magic nije ni do koljena. Gaziš vlastite riječi.

Znam da ta firma proizvodi mnoga druga sranja, ali magic je bio prvi njihov proizvod pa se uvijek wizard's of the coast povezuje s tim tcg-om uostalom svi su ostali proizvodi isto sranje, drugo pakovanje. Ako je kulamasta mislio na Dungeons&Dragons ili Dungeon Siege ni to nije blizu Oblivionu. A za ovo zadnje, ne želim biti ciničan, moram li stavljati u zagradi riječ šala da se shvati ili da pišem malo očitije šale?

Sonic_Moronic
07-06-2006, 19:13
[quote="Sonic_Moronic":139ub68n]Uh...
Na konzolama RPG-ovi jednostavno NE RADE, kolko god se trudili.
RPG bez miše ne mogu zamisliti.

A da ti kažem koji su najbolji RPGovi? definitivno ne oni izašli na PCu. :wink: ako se oni uopće mogu nazvat tim imenom. :-x[/quote:139ub68n]


Joj da molim te, RPG je jednostavno PC žanr a možete vi meni reći šta oćete ja ostajem pri svome 8)

Wildboy
09-06-2006, 01:41
[quote="mr_solidus":1al9pr0g][quote="Sonic_Moronic":1al9pr0g]Uh...
Na konzolama RPG-ovi jednostavno NE RADE, kolko god se trudili.
RPG bez miše ne mogu zamisliti.

A da ti kažem koji su najbolji RPGovi? definitivno ne oni izašli na PCu. :wink: ako se oni uopće mogu nazvat tim imenom. :-x[/quote:1al9pr0g]


Joj da molim te, RPG je jednostavno PC žanr a možete vi meni reći šta oćete ja ostajem pri svome 8)[/quote:1al9pr0g]

Da, PC žanr... To je kao da kažeš da su FPS konzolaški žanr :fof:

kulamasta
09-06-2006, 09:30
...no coment

IgGy
09-06-2006, 14:43
Da, PC žanr... To je kao da kažeš da su FPS konzolaški žanr :fof:

ne kuzim

Shadowhell
09-06-2006, 14:59
Da, PC žanr... To je kao da kažeš da su FPS konzolaški žanr :fof:

ne kuzim

mozda bit posta nije da skužimo, vec da se osvrnemo na opću glupost koja vlada umovima pojedinih današnjih gamera diljem svijeta i pomolimo se velikome čaku da ih prosvjetli..

...i da više ne govore gluposti

mr_solidus
09-06-2006, 15:52
RPG je konzolaški žanr... tu titulu drže od vremena SNES-a. :wink:

Sonic_Moronic
09-06-2006, 18:38
Da, da... Al reko sam već da sam tvrdoglav i nećete mi promjenit mišljenje :)

Ok ak oćete uživajte u svojim konzolaškim RPG-ovima, igrajte na debilne poteze..
Mišonja je obaveza za RPG po meni

Wildboy
09-06-2006, 21:21
Da, PC žanr... To je kao da kažeš da su FPS konzolaški žanr :fof:

ne kuzim

Govorim da su konzole te na kojima nalazimo kvalitetnije RPG-ove... Izjava kako je RPG PC žanr je ravna izjavi da je FPS žanr isključivo za konzole. To sam mislio reć

mr_solidus
10-06-2006, 13:00
Isto kao što na konzolama ima dobrih FPSa na PCu ima dobrih RPGa :wink: http://www.pcplay.hr/forum/images/avatars/116146761643cbc7ec75381.gif

Lord Ragnarok
12-06-2006, 19:33
Ja ne kužim kako se mogu igrati FPS na đojstiku. Onako micati nišan kao s mišom.

Jerry
12-06-2006, 19:38
također moj bratić igra XII na đojsti bez problema ja se čudim ono ili RTS kako to mogu igrati ne znam

Ogg The Dogg
12-06-2006, 21:25
meni je ovo već postalo bez veze. vi, neki PC-jaši kao da se plašite da će konzole uništit PC pa pljujete po nima gdje god i kad god stignete i to mi se već po malo čini idiotskim :yuck:

kulamasta
12-06-2006, 23:21
...nemogu konzole unistit PC jer jednostavno su... hmmm... konzole :)
a PC je ipak kompjutor... toliko i kosta a tako i izgleda...

Mene samo iritira u zadje vrijeme sto igre, koje su prvenstveno nastale na PC-u, i ne samo pojedinacne igre, vec i cijele fransize, prebacivanjem na konzole, gube svoj identitet i postaju ciste konzolaske igre, pa cak i portovi sa konzola. Znaci ono sto je bila PC igra postala je obicna konverzija sa konzole. To se najbolje mislim vidi u FIFI... prvo PC exskluziva, a zatim prenjetzo na konzole, pa postala prvenstveneo konzolaska igra koja se potpuno traljavo porta na Stroj. Drugi primjer je Oblivion koji je potpuno prilagodjen konzolama, sto se najbolje vidi po menijima unutar igre a i po arkadnome gameplayu u odnosu na Morrowind ili Dagerfall.

Iskreno zaboli me za konzole... Nek se igraju konzolasi sa svojim Gran Turismom ili Residen Evilom, MGS ili FF... Ko voli nek izvoli.... Samo me smeta da igre koje su bile PC fransise i kao takve su bile odlicne igre, prebacivanjem na konzole izgubile su dosta od svoje biti, bilo po pitanju gameplaya bilo po pitanju prezentacije. To portanje mozemo usporediit i sa prelaskom sa 2D na 3D koji se desio prije par godina, kada je svaka igra koja je bila 2D morala u svojoj novoj inacnici postat 3D. I svi takvi nastavci su obicno bili katastrofa u blagome smislu rijeci.

W3DR4N
12-06-2006, 23:32
Meni se to najviše očituje u primjerima RTT žanra. Nekoć gotovo savršene igre, pune taktiziranja, odlično podjeljenih likova i misija, s vremenom su postale praznoglave pucačine bez imalo šarma. Ako ne znate o čemu pričam, radi se o Desperadosu i Commandosima. Dvije igre su uništene... dok još mnoge čekaju svoj red.

kulamasta
13-06-2006, 11:56
...zaboravio sam.. A Deux Ex? Fantastisna jedinica na kompu, dvojka se radi prvenstveno za konzolice, pa potom porta na komp i krajni rezultat blaga katastrofa!

Wildboy
13-06-2006, 13:04
meni je ovo već postalo bez veze. vi, neki PC-jaši kao da se plašite da će konzole uništit PC pa pljujete po nima gdje god i kad god stignete i to mi se već po malo čini idiotskim :yuck:

PC-u nije primarna namjena igranje, pa zato nikakva konzola neće uništiti PC. naravno kako proizvođaći žele samo pare igre će izlaziti na PC-u. neznam zašto je to nekima uopće upitno

mburazer
08-08-2006, 20:14
Ma ko to kaže da neće Crysis za konzole?!

Izaće za PS3 i Xbox360. :D :D :D :D



Sve što kažete protiv mene,bit će iskorišteno protiv vas u sudnici.

Ako se budete protivili uhićenju,bit ćete u ludnici. :fof: :fof: :fof:

*Fila*
15-08-2006, 19:07
Meni je bilo super kad je neki lik tvrdio da PS2 ima jaču grafiku od bilo kojeg Pc-a(jadnik) i ja ga zovnem k sebi i pokažem mu:Half-life 2,Far Cry,Oblivion... lik mi nije ni riječ više za konzole reko!Istina ja imam i ps i ps2 ali koristim ih samo za nogomet,tučnjave i mislim da je to to! :)

revenion
15-08-2006, 19:23
Ma ko to kaže da neće Crysis za konzole?!

Izaće za PS3 i Xbox360. :D :D :D :D



Sve što kažete protiv mene,bit će iskorišteno protiv vas u sudnici.

Ako se budete protivili uhićenju,bit ćete u ludnici. :fof: :fof: :fof:

ovo zadnje si nekome ukrao sa foruma :-x

KR1ST1J@N
16-12-2006, 14:36
nije to loše ali grafika nikad nece biti tako dobra kao na kompu jer se igre za konzole rade po hardveru koji je u njima a to je slabost konzola za komp stalno dolazi novi hardver a i stime nova kvaliteta grafike tako da grafika na konzolama nikad nece biti kao na pcu pc rules :pray: :pray: :pray:

marijan95
16-12-2006, 19:18
iggy ja te nisam nis skuzil i nisam mogo to razumjet i nikad necu

Prince-Artas
16-12-2006, 20:45
nemojte oživljavati stare topice :)

ROCCO_GRANDE
19-12-2006, 12:23
PC za razliku od konzola i mislim da je to prednost u odnosu konzole koja je definitivna i presudna. Možemo mi pričati što želimo, ali kad se sjetimo ove činjenice svaka daljnja rasprava postaje suvišna. Koa što je caffe orzo surogat pravoj kavi ali svaki pravi kavopija će uvijek ostati vjeran pravoj kavi, kao što bezalkoholno pivo nikome ne može zamjeniti pravo pivo i kao što je isključivo proizvod dobiven od čajevca jedino pravi čaj, tako su i konzole surogat.

momak
11-01-2007, 19:41
Po meni su konzole pravo smeće, ne zato jer nevaljaju nego zato što PLJUNEŠ NEKOLIKO TISUĆA KUNA DA SAMO IGRAŠ IGRE!!! PA DAJ SE UBI, JEBOTI KOMP JE STO PUTA BOLJI :pray:

I slažem se s onim

:hangin: :hangin: :hangin: SMRT KONZOLAMA

Babitz
11-01-2007, 20:27
jao
ovo je tužno
al zbilja :( [/img]

Karlo_from_Bjelovar
11-01-2007, 20:43
gledaj(te), komp ce uvijek biti komp, a na današnjoj konfi od 6-7 kila kuna skineš s neta besplatno emulator, daš 150 kn za joystick i igraš... e da, na kompu slušaš mnjuzu, igraš, igraš, igraš, surfaš, skidaš lektire, igraš, igraš, igraš, gledaš pornjavu, igraš, igraš, igraš, gledaš pornjavu, imaš wirtualni život aka world of warcraft, (opet igraš), odlaziš forum (usput slušaš mnjuzu) i onda igraš...

momak
11-01-2007, 22:28
Želio bih sa 3 riječi zaključiti raspravu o konzolama

KOMP JE ZAKON!!!

:pray:

A konzolama objavljujem rat...

:killyou:

commandante che
12-01-2007, 16:34
Što toliko konzolama zelite smrt? To je samo druga dimenzija gaminga...
Jeste li ikada igrali Metal Gear Solid... Po meni najbolja serija igara za PS1&2... Stvarno je perfektna...
Evo imam na avataru Hal-a Emmericha... :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...car...
On je u MGS-u prikazan kao opaka kompjuteraška faca
(kužite alegoriju Hal Emmerich-Hal 9000)

Burek_fr0m_SPACE
12-01-2007, 16:59
(kužite alegoriju Hal Emmerich-Hal 9000)
Gubi čar kad objašnjavaš :wink: A ko to ovdje toliko želi smrt konzolama? Nemam ja ništa protiv njih, a vjerujem ni većina forumaša. Samo se ne bih opredijelio za jednu takvu da njome zamijenim PC.

Bishop_45_(2)
12-01-2007, 22:51
jednostavno mi je ugodnije uz tipkovnicu, vishe tipaka, vishe opcija, vishe sranja, ali nema veze, jer sto mi je teze sredit comp to mi je draze igrat igre... !!!

momak
13-01-2007, 10:18
Jedine dvije igrice koje stvarno valjaju na PS su Metal gear solid 1, 2 i 3 te
Ratchet & Clank 1, 2 i 3 To su prave stvari! :wink: