PDA

Pogledaj cijelu verziju : Da, LucasArts i BioWare definitivno predstavljaju - nešto



IgGy
07-10-2008, 14:18
Biran broj pripadnika sedme sile (aka novinara) dobili su obavijest kako je "čekanje gotovo", te kako se 21. listopada u San Franciscu otkriva zajednički projekt LucasArtsa i BioWarea. Nagađa se kako je to definitivno Knights of the Old Republic MMO, no, eto, nikad se ne zna.

Ray Muzyka i Greg Zechuk, osnivači studija BioWare baš su negdje prošle godine u ovo doba izjavili kako je rad na tajnom MMO projektu upravo - supertajan. Doduše, direktor Electronic Artsa John Riccitiello ovog je srpnja vrlo ležerno rekao da je KotOR MMO doista u produkciji, stoga je vrlo vjerojatno kako će 21. listopada u San Franciscu biti i službeno predstavljen.

torcida007
07-10-2008, 19:20
Prži se nešto u radionicama Biowarea i Lucas Artsa,još samo da vidimo šta. :gitara: :thumbs2:

The Boz
07-10-2008, 21:01
Pa pošto se davno iz bajovera leakalo da rade na MMO naslovu, a za Lucas se zna da je pola ekipe(onaj dio koji nije dobio nogu) koja je radila Kotor 1 zaposlena, dosta je logično za zaključiti da je riječ o KotOR MMOu. And that's awesome!

Deadwalker
08-10-2008, 08:03
Pa pošto se davno iz bajovera leakalo da rade na MMO naslovu, a za Lucas se zna da je pola ekipe(onaj dio koji nije dobio nogu) koja je radila Kotor 1 zaposlena, dosta je logično za zaključiti da je riječ o KotOR MMOu. And that's awesome!

Slažem se...bemu, vec je vrijeme da dobijemo jedan kvalitetan MMO iz SW svemira jer se ova tematika da definitvno dobro iskoristit, a fanova ima u svijetu, hm dovoljno :wink: , tak da mislim da je dobra prodaja zagarantirana...A posto igru radi Bioware i puno sposobnih ljudi iz Lucasarts-a, mislim da nas ocekuje megahit i da je WOW ovaj put definitivno u opasnosti da bude svrgnut s trona...

Herr Schnitzel
08-10-2008, 10:38
BIlo bi jos idealnije kada ne bi bilo mjesecnog placanja...

Toxic
08-10-2008, 11:58
BIlo bi jos idealnije kada ne bi bilo mjesecnog placanja...
Eh tek tada bih mogao reci da mi nisu posve "ukakili" serijal :(.
Sto imam osjecaj da sam jedini kome je zao jer nece izbaciti KOTOR nastavak (SP)?
Ja bih KOTOR 3 pa onda neka stancaju MMORPG-e a ako treba i browser based igre, zaboli me...shmrc.

torcida007
08-10-2008, 13:44
Ćak i ako igra bude hit teško je povjerovat da će skinit WoW s trona. :thumbs2:

Herr Schnitzel
08-10-2008, 15:36
BIlo bi jos idealnije kada ne bi bilo mjesecnog placanja...
Eh tek tada bih mogao reci da mi nisu posve "ukakili" serijal :(.
Sto imam osjecaj da sam jedini kome je zao jer nece izbaciti KOTOR nastavak (SP)?
Ja bih KOTOR 3 pa onda neka stancaju MMORPG-e a ako treba i browser based igre, zaboli me...shmrc.


KotOR 3 ce svakako izaci, bez obzira na MMO.

Toxic
08-10-2008, 15:44
KotOR 3 ce svakako izaci, bez obzira na MMO.
Stvarno? Upravo si mi uljepsao dan. Ako ikada dodjes u Brcko castim te pivom/sokom/frutekom :)

Deadwalker
08-10-2008, 16:13
Ćak i ako igra bude hit teško je povjerovat da će skinit WoW s trona. :thumbs2:

Ja sam siguran jer po meni Bioware je trenutni jedan od najboljih proizvođaca RPG-eva, ako ne i najbolji te također smatram da su i vise nego sposobni složit MMORPG vrlo visoke kvalitete. I jos kada imate divove za izdavace kao sto su LucasArts i EA tesko je ocekivat ista manje od fenomenalnog...

Cthulhu
08-10-2008, 17:15
Ćak i ako igra bude hit teško je povjerovat da će skinit WoW s trona. :thumbs2:

Ja sam siguran jer po meni Bioware je trenutni jedan od najboljih proizvođaca RPG-eva, ako ne i najbolji te također smatram da su i vise nego sposobni složit MMORPG vrlo visoke kvalitete. I jos kada imate divove za izdavace kao sto su LucasArts i EA tesko je ocekivat ista manje od fenomenalnog...
hehehe...
vjeruj mi,još će puuuuuuno vremena proći prije nego što neki mmo sruši wow s trona...

torcida007
08-10-2008, 20:20
WoW ima nekih 11.milijuna pretplatnika,ima redovne ekspanzije svakih godinu,godinu i pol.E sad ako netko hoće skinit WoW s trona mora mu uzet najmanje polovicu njegovih pretplatnika,nekih cca 5.5 mil. ljudi s time da oni prestanu s WoW a to je veoma teško.Nije ni Star Wars univerzum toliko jak za toliki pothvat.Mislim da će još mnogooo vremena WoW držat tron,jer svako ko je zaigrao taj MMO i ako mu se svidia,komodno će ga igrat najmanje godinu dana,tu nastupaju ekspanzije koje su baš vremenski odlićno tempirane tako kad se oladiš od igre one te ponovno obuzmu i dok se ti snađeš oduzmu ti mjesece života.Zato mislim da WoW neće još niti jedna igra skinit s trona,dapaće mislim da je nemoguće.Barem još nekih 2-3.g. :thumbs2:

The Boz
08-10-2008, 21:49
OK, po zadnji put..
WoW nema 11 milijuna pretplatnika. Nema ni deset. Ni devet.
WoW ima 11 milijuna stvorenih jedinstvenih accountova. ACCOUNTOVA!
I koliko čujem, u to broje i trial accountove. Tak da, ono...
Preciznije je pokazat u devet milijuna prodanh primjeraka same igre, ili u tri milijuna prodanih exp packova..

McPingvin_v2.0
09-10-2008, 06:43
Nije ni Star Wars univerzum toliko jak za toliki pothvat.
E, gle, Star Wars ima svoju religiju. Nemoj pričati da nije jak :)

Arbiter of Change
09-10-2008, 06:50
Taj sukob titana u MMO svijetu bi vjerojatno bio pod velikim utjecajem pitanja većinske demografije igrača.

torcida007
09-10-2008, 19:56
Svejedno koliko ima pretplatnika.Konkurencija je miljama daleko iza njega,ali miljama stvarno.Ne želim uvrijedit Star wars fanove,ali stvarno je teško da će moći skinut WoW s trona. :rambo: