PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi hard



eric-sneo
07-10-2008, 14:13
Znam da je malo glupo pitanje,ali ne bih se htio neugodno iznenadit ako stavim hard,a on nece da radi
Pitanje glasi:imam C2D 6420 @ stock,Gigabyte HD3870,2 gige rama i dva harda od 250 GB.To pogoni Chieftec-ovo napajanje od 400W.Htio bih si jos jedan hard kupit,najvjerojatnije 500 GB.Mislio da ce mi biti dosta i jedan koji kupio sa kompom,pa par mjeseci kasnije morao kupt jos jedan,vec mi je ponestajalo mjesta,a sad opet ista situacija(imam mozda jos nekih 100 GB prazno)
Mene sad zanima da li ce to napajanje sve to da pogoni bez problema.Znaci,htio bih jos jedan hard,i molim vas,nemojte mi preporucit da izvadim jedan hard i stavim drugi veci,jer to ne zelim.Mene samo zanima da li bi ta cijela skalamerija radila ako bih stavio jos jedan hard unutra(znaci 3 komada)
Hlava na odgovorima i pomoci :D

Karlo_from_Bjelovar
07-10-2008, 19:25
ne znam za koliko i sto kupujes, ali gledaj si ovaj disk ako ti non stop fali mjesta:
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=5719

Dyslexia
09-10-2008, 11:39
Cuj radit ce ti, ali kolko dugo neznam jer nije se bas za igrat s tim. Na tvom mjestu bi kupio si jedno napajanje od 550 wata i miran si

Gwin
09-10-2008, 11:54
samo ti metni taj disk i ne brini

W3DR4N
09-10-2008, 15:47
Jup, imamo isto napajanje, a ja sam već svašta gurao na njega.
Isto sam se bojao i već krenuo na trostruko skuplju Corsair soluciju kad sam od svega odustao jer sam siguran da mališan neće izdati.
Corsair će pričekati božićnicu.

eric-sneo
10-10-2008, 13:56
puno vam hvala,Gwin & W3DR4N,i tebi isto Dyslexia,ali ipak cu poslusat Gwina & W3DR4NA jer ipak vjerujem da imaju puno vise iskustva u tako cemu,a i sam W3DR4N je rekao da je svasta stavljao na to napajanje i nikada nije imao problema sa njim.Jer ipak i sam vjerujem da to napajanje moze dosta izdrzat,Chieftec ipak nije neko srot napajanje tipa MS Power,Mode Com ili NEON(400W za 99 kuna,yeah right,mos mislit koja kvaliteta)(ako Chieftec kaze da ima 400W,onda i ima 400W)
Ipak sam to napajanje platio skoro 400 kuna kada sam ga uzimao,a ne kao moj kolega-kuciste i napajanje nije platio ni 200 kuna kuna sveukupno,i on je zadovoljan,e sad koliko je to sigurno,to je vec drugo pitanje.Ja osobno tako sta nikada ne bih napravio,jer po meni kvalitetno napajanje je jedna od najvaznijih stvari na kompu,ali velika vecina gleda da ima samo sto brzi procesor ili graficku,a napajanje-dobro i ono sto dobiju uz neko "noname" kuciste za eventualno 200-250 kuna

Dyslexia
10-10-2008, 15:06
Sory maj bed , malo sam izgleda brzo citao, da bit ce dosta to napajanje nemas frke. :wink: